Widok

Depilacja laserowa Gdańsk w Estee Spa

Ostatnio miałam okazję skorzystać z usług firmy Estee Spa w Gdańsku i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem! Zdecydowałam się na depilację laserową i to była jedna z najlepszych decyzji, jeśli chodzi o dbanie o siebie. Zabieg był szybki, bezbolesny, a efekty przerosły moje oczekiwania. Po kilku sesjach zauważyłam znaczną redukcję owłosienia, a skóra jest gładka i bez podrażnień. Jeśli ktoś z Was szuka sprawdzonego miejsca na depilację laserową w Gdańsku, to zdecydowanie polecam Estee Spa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja równe jak ty jestem po tym zabiegu i jestem niezwykle szczęśliwa, że to zrobiłam. Mimo dyskomfortu i bólu zrobiła bym to ponownie wygoda i estetyka ponad wszystko. Po zbiegu stosowałam olejek CBD i bomba pieczenie znikało polecam o tym poczytać https://www.medycznamarihuana.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Co na szorstkie dłonie? (69 odpowiedzi)

Dziewczyny, pomóżcie, bo nie mam pojęcia czego używać. Wszystko mnie zaczyna uczulać (nigdy nie...

Zioła na hermoroidy (8 odpowiedzi)

Witam drogie kobietki.Czy możecie mi tutaj napisać czy są jakieś skuteczne w działaniu zioła na...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

do góry