Widok

Depilacja light sheer czy vectus?

Szukam osoby, która chodziła na zabiegi depilacji light sheer/light sheer duet/vectus. Dużo naczytałam sie ostatnio o roznych metodach depilacji laserowej i chciałabym zdecydować sie na jeden z tych laserów właśnie. No wiec z tego co widzialam to light sheer jest trochę tańsz niż vectus. Czy vectus rzeczywiscie daje lepsze efekty? Może napiszecie jakie są efekty? Z góry bardzo dziękuję.
ps. odpada tutaj fotodepilacja bo chce aby efekt był na stałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma "na stałe", a efekty uboczne są, niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest na stałe o ile wybierze się na odpowiednią ilośc zabiegów. Kazda osoba powinna przejsć inną ilość zabiegów.No i po roku trzeba tutaj wybrać się na zabieg przypominający ponieważ pojedyncze włoski mogą odrosnąć. Nie na stałe jest fotodepilacja ( tutaj odrastanie włosków następuje mniej więcej po 2 miesiacach). Jesli chodzi o efekty uboczne to są. Chociaż jeśli wybierzesz się do profesjonalnego gabinetu zrobią Ci próbe lasera na mniejszej powierzchni skóry.Tak aby zobaczyć czy dobrze na niego reagujesz. Z tych trzech laserów jakie wymieniłaś najlepszy jest vectus bo to po prostu najnowoczesniejsze urzadzenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest na stałe, o jakich efektach ubocznych piszesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy raz słyszę o efektach ubocznych depilacji laserowej. Możesz napisać coś więcej o tym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja depilowałam vectusem nogi i po 4 zabiegach miałam spokój. Było to dobre 1.5 roku temu i nic nie odrasta. Aktualnei przymierzam się do depilacji pach i bikini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam łydki i bikini light sheer w 2015 roku. 4 razy i jeden raz poprawka pojedyncze włoski. Na łydkach teraz mam dosłownie pare włosków, mniej niż 10, ale jakiś mi to nie przeszkadza i nie mam ochoty się na razie wybierać na poprawkę. Z bikini trochę gorzej, mam przebarwienia po ciąży i w tych miejscach laser nie zadziałał aż tak rewelacyjnie. Tzn 3/4 włosków się pozbyłam, ale bolało strasznie i przestałam chodzić. Taki efekt i tak mnie zadawała. Teraz czytałam o vectusie ze sam rozpoznaje kolor skory i sam dobiera moc lampy do koloru skory. Nie wiem jakie różnice sa poza tym między nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie konkretnie depilowałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w laser delux w Gdańsku. A vectus polecano mi w novacosmetica, tylko już cena o wiele wyższa. W laser delux mieli fajny system poleceń, można było mieć zabieg 50 lub 20% taniej za polecenie. Nie wiem czy to jeszcze działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziło mi o kosmetologica, coś mi się pomieszało. Maja w krzywym domku drugi gabinet. Teraz to nie radzę tam jechac, chyba, ze kolejka, od września już Ok. W Sopocie maja lepsze ceny, bo maja mniejsze obłożenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klinika kosmetologica w gdańsku na marii skłodowskiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj to szkoda bo szukam konkretnie kogoś w Gdyni :P A do Gdańska dla mnie trochę za daleko, nie chce mi się tam jeździć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maja teraz w Sopocie w krzywym domku drugi salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie musisz bo mają swoja placówkę również i w Gdyni. Skopiowałam namiary z ich strony www Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 607"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ile starcza taka depilacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam Light Sheera . pierwszy zabieg miałam 8 lat temu na bikini i nie powiem bo miałam ich 5 i teraz przydałaby sie poprawka ale przy dziecku ciężko się wybrać. Już nie wyobrażam sobie życia bez depilacji..... mam kilka włosków na nogach i i troszke więcej na bikini ale to jest może 10% tego co było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laser Vectus to wspaniałe urządzenie. Polecam tą klinikę https://medycynaestetycznawarszawa.com.pl/oferta/epilacja-laserowa-vectus/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam robione zabiegi dwoma laserami i śmiało twierdze, że vectus jest lepszy, ma większą głowicę, która też chłodzi, laser usuwa też jaśniejsze włoski. Chodziłam do salonu https://www.depicare.pl/ w Warszawie, dziewczyny robią zabiegi bardzo dokładnie w miłej, fajnej atmosferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem efekty podobne. Vectusem jest szybciej i mniej boli. Lightsher robiłam w Laser deluxe w Gdańsku, a Vectusem w Warszawie. Wszystko jakieś 6-7 lat temu. Efekty do tej pory. Mam jasną skórę i ciemny włos.Najlepszy zabieg kosmetyczny w życiu ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nie mialam ale kolazanka przyjzedzala specjalnie do kliniki kosmetologiki na vectusa i ona jest z niego zadowolona wiec tyle moge dodac. Tak czy inaczej kosmetolog powinien ci zaproponowac odpowiednia metode.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

do góry