Widok

Depilacja

Ja robiłam zabieg laserowy na nogi w Bona Dea w Krakowie. Byłam 5 razy i robili mi metodą laserową Light Sheer. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i obsługi. Włoski wogóle nie odrastają, efekt super zwłaszcza, że nie muszę już co drugi dzień golić nóg :). Jak chcecie wykonać zabieg laserowy na depilację nóg bądź innych części ciała to mogę bardzo polecić tą klinikę. Udzielają fachowych porad przed zabiegiem, w trakcie zabiegu wszystko tłumaczą co jak będzie robione i są bardzo dokładni w tym co robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście jestem zwolenniczką naturalnych metod depilacji. Robiłam zawsze depilację woskiem, ale od kilku lat przerzuciłam się na kremy depilujące. Uważam, że są świetne, oczywiście nie wszystkie, ponieważ używałam również takich, które mnie uczulały itp. Mój faworyt to krem do depilacji z D-Panthenolem z serii Vanity z Bielendy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uspokuj się z tą reklamą pod każdym watkiem kremów, balsamów itp. Żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (43 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido? (72 odpowiedzi)

Zauważyłam sama po sobie, że kiedyś miewałam większe potrzeby na zbliżenia niż teraz. Mam dopiero...

do góry