Widok

Deprecha vs internetowy hejt

Mam ochotę się "wypisać". Nie radzę sobie z deprechą. Nie wiem jak wyjść z impasu, przerwać szarość... Jak wziąć się w garść... Leczę się, biorę leki, co nie zmienia faktu, że nie chce mi się żyć. Nie chce mi się niczego. Schlałabym się, ale postanowiłam, że odstawię alkohol i jestem już od paru miesięcy konsekwentna.. Chciałabym znów poczuć, że żyję. Chciałabym... Chcieć.
Może jakiś mały hejt internetowych trolli poprawi mi humor? Proszę mnie ładnie zhejtować... zrównać z ziemią.. dokopać..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Za chwile zaszczeka ratlerek, sadyllo, krzyżak, czy babcia izulla.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Hehe jak są potrzebni to cisza ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No powinnam napisać coś o polityce albo religii... Zaraz by się ruch zrobił...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz maila to Ci postaram się ten chumor poprawić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak na razie dobrze Ci idzie z tym "chumorem":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie zacząłem nad tobą pracować żebyś się posmiala :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe jak byś się do tego zabrał..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy jak bardzo lubisz się uśmiechać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię. Ale już prawie zapomniałam jak to jest szczerze się śmiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz, że nie popierasz PIS lub, że zarabiasz więcej niż średnia krajowa lub, że chodzisz do restauracji itp.
Wtedy poznasz katolickich bliźnich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

A chociaż ładny ten uśmiech ?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak nie ładny to co? Nie warto pisać? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy jest wyjątkowy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bądź jak Daniel w jaskini pośród lwów, na pożarcie których został wydany.

https://m.youtube.com/watch?v=kcTSp7MReAE

Bóg jest lekarstwem na wszystko. "Proś a będzie Ci dane".
Ufaj Bogu, nie ludziom. Szukaj Go a znajdziesz prawdziwe Życie.
Módl się każdego dnia o rozumienie i dziękuj za każdy dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

;)

https://youtu.be/2GNI02rlF_M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do jaskini latający anioł przytaszczył za włosy Habakuka z ciepłą zupką. Wcześniejsze ani dalsze losy Habakuka nie są znane. Fajna historia, ale nie mam czasu.
Depresji nie leczymy zaś hejtem tylko słońcem i odstawieniem leków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No tak... nie mam czasu, nie mam czasu...
Grochowa wyszła. Suszi jest :)

http://www.tambylscy.pl/wp-content/uploads/2016/01/IMG_2261.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamietam. Z lososia. Jestem Twoim psychofanem jak widzisz. Ja juz z telefonu. No jasne, ze to przesada. Na nastepny wlk post bedzie postanowienie 40 dni bez pogorzeliska, ktore kiedys bylo forum. Teraz mam post bez wòdy, bo z alkoholem in general nie wyszlo z racji wieczornej zabawy w skrybe. Wiedzacy wiedza o ile tu jeszcze zagladaja.

Ale nie robmy abordazu na kolejny watek. Albo robmy. Chyba faktycznie zablokowali owce i ize. Za duzo o rzydach i pe.auach pisali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uspokoiłeś mnie z tym "psychofanem". Odwzajemniam ten stan.
Tak. Z łososiem... chociaż Syn mnie właśnie oświecił, że chciał bez dodatków "sam ryż i to czarne". Rozumiesz? :) ha ha
Życie jest boskie a dzieci rozbrajające.

Ps
Jeszcze Piesek, wybudził mnie nad ranem by pokazać, że ...i gdzie... narobił śmierdziucha a zaraz potem zarzy... wymiotował wypucowane marmurowe schody. Za oknem było 6 na minusie.
Po porannej rutynie do szkoły zafundowałam Piesiulikowi strzyżenie i czesanie. Pierdoła nieporadna jeszcze zmalała po tym i zmiękczył moje serce. Zabawny, pluszowy Cudak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zwykle, niezawodny terapeuta nie zawiódł. Gdyby ktoś opublikował temat np rozkład jazdy PKP, nie omieszkal by okrasic to swoim wpisem, a jakże . Nie ważne co, byle by czytali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A pan to dzis w roli kotla czy garnka? Bo jak po porade to zjedz miesko a ziemniaczki zostaw
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez urazy, tak mnie naszło.....:-). To tak, jak tych dwóch pasażerów jednego przedziału podczas podróży pociągiem kolei trans syberyjskiej .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Hm... taka podróż to by było coś.
Wkrótce nic tutaj nie będzie można nabazgrać bez konsekwencji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Parę cudów w życiu miałem, głupio się przyznać bo tu jestem nowy, chyba muszę poczeladnikować. Ale (wiem,wiem nie od..ale) kończyła się forsa - w jeden dzień odpadł drogi nałóg, nawet wbrew własnej woli, kolejny dół i odpadło kosztowne uzależnienie, potem taki cios nie do przeżycia i na drodze stanął dawno nie widziany przyjaciel, (zmienił telefon, więc nie było kontaktu, )i wyprostował moje ścieżki, mam gdzie mieszkać, 3 chore znajomości co skutkowało zadłużeniem i znowu COŚ poprowadziło- bez ingerencji służb odnosili dług w zębach i z nadwyżką. To tak z grubsza, teraz wygrzebuję się z każdego nieszczęścia, bo mój Anioł Stróż haruje 24/24 i nie daje się do mnie zrazić. Głupio tak otwarcie się chwalić, no, ale chyba należy umieć uwierzyć żeby zawierzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę że nasza lokalna wesoła gromadka rości sobie prawo do dyktowania kto, kiedy, gdzie i co może pisać. Pięknie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krzyżak się ujawnił. Co nowego w zadu...iu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wracam ze skruchą, człowiek w nieszczęściu, a ja o sobie. Bardzo ważne, leczyli mnie 5 lat na depresję (5 lat- leki). Potem nawaliły wszystkie wyniki badań, ale dokładnie wszystkie. Żaden lekarz nie mógł nic poradzić, uznali, że jestem hipochondryk, stracili do mnie cierpliwość. I kolejny raz Anioł Stróż stanął na mojej drodze i jeszcze raz poszedłem po skierowanie na tarczycę, nie wiem dlaczego, tak bezrozumnie.Wszyscy lekarze odmówili, wariat- psychiatra dał na złość innym. No po badaniach na TSH zawiesił się komputer. W trybie pilnym do endokrynologia, diagnoza - Hashimoto, tzw. depresja wtórna, nie od łba, tylko od tarczycy, ustawione leki niestety już na ca¡łe życie i stety;), koniec deprechy,koniec z zalegiwaniem w wyrze do 14-ej.
Żal tylko tylu lat brania leków, które na depresję rzekomą nie pomagały, żal wydanej kasy i żal głupoty lekarzy,a może i wątroby.
Może teraz komuś tym pomogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noooo, Komandosie,
Toś zapodał serię z karabinu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Krzyżak się ujawnił."

Mógłbym odpisać coś w stylu dureń odkrył że Krzyżak się ujawnił (choć nie wiem kim jest Krzyżak a wiem kim jest dureń) ale nie napiszę bo postanowiłem być lepszym człowiekiem i ignorować zaczepki durniów.

A.co u ciebie jaq? Uraczysz nas jeszcze jakimiś mądrością i w stylu komu, gdzie i o czym wolno tutaj pisać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dzień dobry. Może kawki? Wreszcie jasność za oknem.
Tak. Nie ma to jak wzajemne szturchanie i docinki. Pewnie pójdę do piekła za swój egoizm ale dostrzegam plusy tej "dziwnej relacji" między jaq i Crossem.

Ps
Czy u Badyla wszystko ok? Kontaktuje się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czy u Badyla wszystko ok?

Jop. Ale już to wiesz ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mógłbym odpisać coś w stylu dureń odkrył że Krzyżak się ujawnił (choć nie wiem kim jest Krzyżak a wiem kim jest dureń) ale nie napiszę bo postanowiłem być lepszym człowiekiem i ignorować zaczepki durniów.
A.co u ciebie jaq? Uraczysz nas jeszcze jakimiś mądrością i w stylu komu, gdzie i o czym wolno tutaj pisać?

Powyższy wpis jest dowodem na bycie lepszym człowiekiem i ignorowanie zaczepek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oszaleć można... fa fa fa, bla bla bla...
https://youtu.be/ePRYhNNdzwk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest godzina 8.37 . Post crossa powstał 3 godziny wcześniej. Kto przy zdrowych zmyslach zasiada przy kompie przed 6 rano, by napisać " postanowiłem być lepszym człowiekiem " ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żadko coś mu się udaje więc się chłopiec stara :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Krzyzak, chlopie mam sla ciebie propozycję. Jest na forum dzial Motoryzacja i temat " jaki samochód polecacie kupić ". Napisz tam o swoim Wartburgu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie mam czasu, wszedłem tu na chwilę i mnie zatkało. Wpis spowodowany deprechą, a stało się miejscem plemiennego okładania dechami. Jestem tu nowy i to nowe dla mnie doświadczenie przypomniało coś z przeszłości o potrzebie gajowego Maruchy, który pogoni towarzystwo z polany dla czystości i spokoju kniei.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdybyś nie chciał, to byś tu nie "wchodzil". Tym bardziej, że jak piszesz, nie masz czasu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Komandos, mam dla ciebie mała radę (ciotka dobra rada)...będąc na tym forum najlepiej "w głowie" nacisnąć taki przycisk ,który sprawi, że staną się niewidoczne niektóre Nicki i ich wypowiedzi...sam wybierz które nadają się do wygaszenia. Jest to do zrobienia.. pomysł zaczerpnięty z mistrza Kinga i jego skrzyneczki do zamykania potworów ... Właściwie to inni też mogliby uruchomić te funkcję.. bo mam takie wrażenie, że kiedy pojawia się tu jakikolwiek wpis "innych" od razu zlatują się sępy i hieny , jak po pokarm , który umożliwi im. Dalsze życie...ignorowanie naprawdę nie jest takie trudne.. miłego dnia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dokładnie. Warto włączyć ignorowanie łowcy pasztetowej, babci izulli, chlora sadyllo, krzyżaka. Zapewne kogoś pominąłem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Wpis spowodowany deprechą, a stało się miejscem plemiennego okładania dechami."

Okładanie dechami to jedyne w czym odnajdują się członkowie naszej lokalnej wesołej gromadki. Pobędziesz tu dłużej to się przyzwyczaisz. Taki mamy tutaj klimat.

"Kto przy zdrowych zmyslach zasiada przy kompie przed 6 rano, by napisać " postanowiłem być lepszym człowiekiem " ?"

Mój tryb życia i to co tutaj piszę to nie twoja sprawa. A przed znakami interpinkcujnymi nie robimy spacji doktorze Miodek.
Z tym Wartburgiem też pojechałeś. To był tekst na poziomie... g*wniarza z piaskownicy. A dobrze utrzymany Wartburgiem bym nie pogardził. Choć wolałbym Warszawę. Zawsze miałem słabość do zabytkowych aut.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moim zdaniem każdy sam sobie wybierze kogo ignorować i nikt nie potrzebuje list.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

przed znakami interpinkcujnymi nie robimy spacji doktorze Miodek

Kiedyś leciał w tv program, który prowadził prof. Miodek. Chyba Żadko go oglądałeś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja bym obstawiał, że krzyżak ma 20-letnie bmw - to typowe dla tej grupy.
Mam bmke, kij, że 20-letnią, wśród meneli na dzielni jestem numerem 1.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

jaq, masz zmienne nastroje.
Bywa, że bym Cię targała za pultysia i podzieliła się chlebem z masłem a za chwilę jesteś jak licho co siedzi na kępie i psoci z nudów.

Ps
Co to za wydumane jakieś stereotypy. Mnie się zdarza w nocy łazić, herbatę parzyć, czytać, pisać i na forum bazgrać.
Raz na tysiąc nocy mijam się z jakimś zabłąkanym forumowiczem i jest raźniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Komandos, Twój nick zobowiązuje więc szykuj się na tutejsze wygibasy.
Nowy, nowy... Każdy tutaj jest nowy, nieśmigany a niektórzy, wraz z biegiem lat (?!Dobry Boże!) co raz nowsi ;)

Ps
Ledwie po kawie za grabie i taczkę chwyciłam, zaraz słoneczko wylazło zaciekawione i siedziała mi na ramieniu w czasie pracy.
Jestem kontenta z natychmiast widocznych rezultatów i zaraz odżyłam a prysznic i mała czarna wyniosły mnie na szczyt radości i wdzięczności.
Musi wiosna idzie :) Taka pora roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki za rady ze słońcem, odstawieniem leków i tarczycą.. Chciałabym, żeby rozwiązanie było takie proste. Leczę się dokładnie przez połowę mojego życia - 18 lat. Leki odstawiałam nie raz. Depresja wracała ze zdwojoną siłą. Tarczyca badana też nieraz. Wszystkie hormony w normie. Mam za sobą lata terapii. Sama mogłabym ją już chyba prowadzić. Przez większość czasu myślę pozytywnie. I co z tego? Myślę że mam fajne życie, fajną pracę, fajnych ludzi wokół a z oczu płyną łzy. Bo boli. Cholernie boli. Niestety tak też potrafi wyglądać depresja. Leki trzymają mnie we względnym pionie. Bez nich staczam się w czarną otchłań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybym miała nadzieję, że to pomoże, wypróbowałabym nawet elektrowstrząsy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A masz fajną pracę, masz rodzinę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Owszem. Mam fajną pracę, lubię to co robię. Mam męża, może nie jest idealnie, ale to nie jest źródło mojej depresji, tym bardziej, że towarzyszy mi ona całe dorosłe życie. Po prostu coś nie tak z moją głową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A masz dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tabletki antykoncepcyjne? Używasz? Robili Ci jakieś badania, żeby odpowiednio dobrać? Nie wiem, nie wiem... Przyczyn jest bardzo dużo. Kolegę to dopadło, ale on parę lat wcześniej sprzątał ciało po morderstwie i zmywał krew ze ścian i potem już nigdy nie był taki jak dawniej. Są też prywatne sprawy duchowe, o które nie pytam publicznie. Bo faktem jest, że to najbardziej demoniczna z chorób. Ale nie tylko, właściwie to przeważnie nie. Spektakularne wychodzenie z depresji odnotowano w Rybnie koło Sochaczewa. Jedną taką osobę znam osobiście. Raz tam pojechałem z głupiej ciekawości, ale mnie nie wpuścili bo były dni skupienia. A raz maska się otworzyła na a1 i zbiła szybę przy prędkości ponad 120/h. Muchomorki się śmiały, że niepotrzebnie stchórzyłem bo inny samochód tego dnia piorunem dostał i elektronika siadła. Potem odżył i jakoś dojechał.

https://www.salon24.pl/u/plonszczanin-pl/322238,walka-z-depresja-sposob-z-rybna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, nie mam dzieci. I chyba dobrze. Nie sądzę, żebym jako osoba z problemami psychicznymi powinna je mieć.

Raven.. wierzę w Boga, to ważna część mojego życia, ale nie jestem katoliczką. nie jestem żadnego wyznania. Nie sądzę, żeby ta metoda była dobra dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem najważniejsza w życiu jest rodzina, dzieci. Oni nadają cel i sens Twojemu życiu. Bez nich życie jest płytkie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

@Hexa
https://www.youtube.com/watch?v=h0RmegJmRAo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mr K,
Samochód to najbezpieczniejsze miejsce do ukrycia się przed piorunem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, puszka Faradaya. Ale komputer pokładowy dostał po d.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To nie metoda terapii. Pewnie przestępstwo bym popełnił proponując metody i nie mając żadnych uprawnień. Tam po prostu wielu ludzi wyszło z beznadziejnych depresji. Przypadek, który znam bardzo dobrze polegał po prostu na spłynięciu ciepła i wewnętrznego światła, które coś odkorkowało w środku. Coś jak wyzwolenie Theodena tylko że naprawdę.

http://www.misericordiadei.eu/pag.08.art.08.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ach, nie ma jak porządne ustawienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No wszedłem rano na moment, nie mając czasu...i cóś tu popełniłem. No to może taki przykład, hipotetyczny. Idę sobie, przypadkiem siedzi żebrzący, wrzucam datek (hipotetyczny, bo w życiu nie daję), następny przechodzień mnie okłada......kulą, Gazetą Wyborczą, siatką z zakupami, że dałem za mało, za dużo, w pln, a nie w euro...A ja chciałem tylko cicho wrzucić i cicho się oddalić. I to mnie rano wbiło w ziemię, że na tym poletku, kogoś w potrzebie, odbywa się plemienny taniec. A może by tak robić to na wydzielonym terenie z jakimiś dżentelmeńskimi ustaleniami? A może by tak "rosyjska ruletka"?
Ja tak tylko z dobroci serca...
PS. Do "jaq". Człowiek jest słaby i się uzależnia, no ale mój Anioł Stróż w odpowiedniej chwili zadziała i uwolni, by nie popaść w chorobę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem najważniejsza w życiu jest rodzina, dzieci. Oni nadają cel i sens Twojemu życiu. Bez nich życie jest płytkie.

Dwie łapki w dół. To pokazuje poziom pewnej grupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Komandosie, dobrze że dopilnuje ciebie twój Anioł Stróż, bo pojawić się może tutaj (wprawdzie bywa zadko) jego forumowy odpowiednik Anioł Strurz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Żadko tu bywa, bo uczy się być lepszym człowiekiem :)
Ognisko organizuje dla forumowych ziomali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Do Hexy.
Masz potencjal, możliwości, warunki (sądząc z opisu), których nie miał, ktoś, kto z racji wychowania, nie wiedział lub nie dostrzegał, że jego życie przypomina bezsensu i że zbliża się do depresji. Wychowany był, jak to w Polsce B, że w życiu ma być ciężko i to normalne, bo takie jest życie, więc żadni lekarze, a zwłaszcza psychiatrzy nie są potrzebni. Ot, taka Polska B w pigułce. Aż się potknął o cudzy problem, szeroki, istniejący, powszechny, uznany za nienaprawialny, a więc norma. Przez przekorę i złość w to wdepnął, a potem już nie było odwrotu, bo się zaczęło. Trwało to 19 lat (zobacz jaka zbieżność - u Ciebie 18 lat życia). Były to lata żyzne, z momentami posuchy, kiedy chciał odzyskać swój czas dla siebie ( na szczęście si nie udało).
Ja takie rzeczy też nazywam cudem. Chciałbym Ci to pokazać, opisać, ale zapytam mojego "bohatera" czy mogę i jak to opisać. To są takie koraliki, które nanizane na prosty sznurek stworzyły piękny naszyjnik, jaki dawniej nosiły kobiety ( a Polsce B noszą do dzisiaj). Jak będę miał zgodę, to zwrócę się do Ciebie, bezpośrednio do Hexy. To sprawdzaj czasem to forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie ma łowcy i izy to nie ma postkomuny, złodziei, morderców, żydów itp. i jest spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do -p. Przepraszam bardzo za tę uwagę, ale w życiu mojego " bohatera" wszyscy w/wym. są obecni cały czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kim jest Twój bohater?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze do niego nie zadzwoniłem, to nie wiem czy mogę szastać jego życiorysem. Przeciętniak, naiwniak, żyjący na pudłach, nie ułożyło mu się życie na wzór tego jaki teraz upowszechniają celebryci, trochę chcący żyć na własny rachunek, trochę wolny duch (ażeby nie ciążyły żadne zobowiązania w postaci drogich mebli, telefonów komórkowych, kablówki tv, internetów, modnych marek ciuchowych, bez zobowiązań rodzinnych. Kurna, wyszedł mi obraz egoisty. No więc, ktoś kto żył bez żadnej łączności z codziennymi zobowiązaniami. No, wolny duch pełną gębą. Teraz On mnie zabije...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajki piszesz? Następca Brzechwy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, samo życie. Sądząc po reakcji, to myślę, że nie da się tego opisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jaki sposób w zyciu Twojego bohatera obecni są iza i łowca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, wszyscy wymienieni przez Ciebie, nawet morderca ( tak, tak). To są moi krajanie, Polacy, bliźni. Mam czasami szafot w wyobraźni, jak u naszych cywilizowanych sąsiadów z Zachodu, na ale obserwacje teraz tego, co się u nich dzieje, zmuszają mnie do porzucenia myśli o tym rozwiązaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj dane mordercy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mogę, bo nie znam, a mój "bohater" ma strasznego piętra i z tym żyje - taka wada, nie chce powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, ja myślę że po obchodzie i podaniu leków poczujesz się lepiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No sam widzisz. I co ja mam z tym zrobić? Czyste życie, odruchy, reakcje i tak trudno uwierzyć, że to się dzieje obok nas. Czy ja i moi poniektórzy znajomi to kosmici?
Ale i komplement. Trafiłeś, właśnie muszę wyjść na rehabilitację na zdegenerowane części kośćca, jak to u komandosa. Może poczuję się lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kogo działa hejt? Kto hejtuje? Jednych i drugich łączy kastracja emocji. OK?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale tu spokój. Czy Janczarski nasłał z góry gajowego Maruchę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Toż żeś sam pozamiatał tym wykładem o ..."w cudzym wątku" itd.
Przeto wziąwszy to do siebie, własny wątek założyłam co by wyżywać się w obrębie własnych, znanych mi częstotliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak więc za trzecim podejściem się udało :)
Auto wypchniete z błota. Spokój pokój i styk ziemi z niebem.
Kierunek... Hmmm. Przed siebie. Pozdr. every1

https://m.youtube.com/watch?v=DsqHqQtFqPE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry