Widok

Depresja

Zmagam się z depresją mam czarne myśli najchętniej to już nie chcę żyć nie mam wsparcia od nikogo rodziną znajomi dowiedzawszy się o mojej depresji odsunęli się jestem z tym sama i ciężko mi nie radzę sobie jestem na zwolnieniu lekarskim chodzę do psychologa biorę tabletki żadnej poprawy nie widzę ciężko żyć mając świadomość odtrącenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj w internecie grup wsparcia dla osob z depresja . Spotkania z osobami , ktore maja takie same problemy zdrowotne jak Ty powinny pomoc . Chodzisz do psychologa i bierzesz leki - to dobrze rokuje . Sprobuj z tymi grupami wsparcia , badz dobrej mysli . Zapytaj swojego psychologa o grupy wsparcia dla osob z depresja ( na wypadek gdybys miala watpliwosci co do grup znalezionych przez internet ) . Powodzenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w jakim jesteś wieku? masz męża? jestes ustawiona finansowo? uprawiasz jakiś sport ?masz hobby? jaką masz figurę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, mam 46 lat, mam bardzo stresującą pracę. Brałem leki na uspokojenie, po których byłem otępiały. Nie mogłem prowadzić auta, nie mogłem normalnie żyć. Zacząłem stosowanie tego olejku z CBD 5 % https://konopiafarmacja.pl/krople-cbd/13-olej-cbd-5-essenz-decarboxylated-15-ml.html 3 x dzienie po 5 kropel . Działa uspokająco, wycisza, pomaga zasnąć. Jedna buteleczka wstarcza na 2 miesiące przy codziennym stosowaniu. Bardzo wydajne Polecam każdemu Przede wszystkim teraz nie truję się już tabletkami, które sprawiały, że czuję się jak ociężały beton
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

do góry