Widok

Deszczowy piątek...

Siedlce Temat dostępny też na forum:
Piatek wieczór,a właściwie to już sobota.Piję wino.Urlop sie kończy,czas wracac do pracy.Przede mną nowe wyzwanie-wynajęcie mieszkania.Zupełnie sama.A miało być inaczej...Nie chcę smucić.Pozdrawiam wszystkich,którzy w tej chwili nie śpią i maja różne myśli,niekoniecznie deszczowe:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może Cię zaskoczyć, ale ja uwielbiam taką pogodę.
Ludzi na ulicach mało. Dresiarze, zadymiarze i złodzieje raczej pochowani. Bezdomni mnie nie zaczepiają. Kobiety chodzą ubrane bardziej niż zwykle. Jest ciepło i przyjemnie. Jest już ciemno, mżawka oczyszcza powietrze... światło latarni odbija się od mokrych chodników wywołując bajeczny efekt, wszystkiego dopełnia przyjemny odgłos kropli deszczu odbijających się od liści... cudo:)

A powiedz jakie mieszkanie Cię interesuje to może pojawi się jakiś pośrednik;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie dużym plusem jest to, ze "element" się chowa w czasie deszczu. Mimo to jednak wole, jak o wracając do domu o godzinie 1-2 w nocy jest 20 stopni. Zapuszczam sobie wtedy na plejerku królową Erykę: http://www.youtube.com/watch?v=RxITI3A2KWA
i płynę przez osiedle. O dziwo element widząc mój szczery, radosny wyraz twarzy nie zaczepia, a nawet chce sie pojednać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak chcą się pojednać bez zaczepiania?:P
Może na odbiór sytuacji przez Twoje zmysły ma wpływ..."godzina"?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty sie Panie nie czepiaj słówek, zauważ która była "godzina" jak to pisałem ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież i o "godzinie" mówię;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiesz @nieoficjalnie... fajna ta Twoja Eryka...
a tak na marginesie to na moim osiedlu "element" nawet w środku nocy, bez Eryki nauczył się już mówić mi dobry wieczór...
ciekawe dlaczego prawda?
:o))

a tak na drugim marginesie to ja tez uwielbiam deszczową pogodę... wcale nie dlatego że "element" się ukrywa ale dlatego że mam świadomość posiadania własnego ciepełka... przyjemnego kątka z milusim kocykiem i stadem miziających się futer... i kiedy tak za oknem leje i wieje ja siedzę sobie w fotelu ze szklaneczką herbaty i... jest mi dobrze
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To "@" wpisuje się przed nickiem przed właściwą odpowiedzią.
Jest to znaczek pochodzenia łacińskiego, w języku Polskim ten znaczek przekształcił się w "Ad", np
Ad. 1
Ad. 2
Ad. 3
Przy odnoszeniu się do punktów.
Do ludzi raczej się tego nie stosuje, ale w ten sam sposób jak stosuje się to do punktów tak samo amerykańce stosują "@" do ludzi.

Przy okazji warto zauważyć że "@", stosowane przed nickiem jest pozostałością po grupach dyskusyjnych, czyli tym co było przed forami dyskusyjnymi. Nie było wtedy opcji cytowania, nie było też drzewka. A większość działała poprzez maile.
Takie sposób odnoszenia się do poprzednich wiadomości był po prostu częścią netykiety takich grup.

Teraz to już wyszło z obiegu;) i spokojnie można używać form bardziej zrozumiałych dla ogółu:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty czepiasz się?
znowu?
nieładnie...
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. zrozumiałem, ze mieszkanie już wynajęte a samotność zaatakowała jak żółw sałatę, znienacka i bezlitośnie. Na to nie ma innej rady niż, zaprosić na parapetówkę "towarzyskich". Jak śpiewała Pani Prońko - są oni lekiem na całe zło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie... i co z tym mieszkaniem?
kiedy bedziemy mogli je obejrzec i w ogole ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (11 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

do góry