Widok

Developer Dom Moich Marzeń /Dom Mojego Koszmaru/ - Banino (Miszewo)

Jeżeli szanujecie swój czas, swoje pieniądze i swoje zdrowie, to absolutnie nie polecam.

Wzięli od ludzi pieniądze i nadal się nie rozliczyli z dwóch etapów, a teraz budują nowe stany surowe, aby złowić nowych frajerów zamiast szybko kończyć poprzednie etapy i rozliczyć się z ludźmi.

Ludzie płacą kredyty, wynajmują mieszkania ale ich to nie obchodzi.

Ostrzegam przed wpłacaniem swoich oszczędności i przed kredytami na mieszkania, które oni mają zbudować, bo taka "inwestycje" spowoduje, że pójdziecie z torbami i stracicie zdrowie.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dom mojego koszmaru!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłem w 3 etapie, odbiór miał być w sierpniu 2018, jest grudzień 2019 i nadal nic, tylko same kłamstwa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to grubo. Ekipy od prac wykończeniowych mają terminy na rok do przodu i weź się teraz umów jak niewiesz na kiedy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale słabo dzięki za info. Nic tam nie kupie. Kto to kupuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie,walczcie o swoje,nie dajcie się zwieść,kłamstwom i "czarowaniu". To są nasze mieszkania,na kredyt, który trzeba spłacać i Deweloper nie robi nam łaski. Prowadzą rodzinny interes,kosztem uczciwych ludzi, klientów. My jesteśmy w porządku,ale Deweloper...bezczelny cham. Epitety,w kierunku Dewelopera moglibyśmy pisać i pisać-nie warto i tak już człowiek stracił zdrowie i nerwy przez nieuczciwość,kłamstwa,oszczerstwa,i chamstwo ze strony całego Zarzadu(Dewelopera). Dziwię się,jak tacy ludzie mogą spać spokojnie i mieć czyste sumienie. Miejmy nadzieję,że gehenna wkrótce się skończy i sprawiedliwości stanie się zadość. Ludzie nie poddawajcie się!! Walczymy o swoje!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry