Widok

Deweloper Sierzbud Rumia opinie

Rumia Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na Cynowy. Czy warto? Jakie macie o nich opinie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie warto porazka
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
a dokładniej dlaczego? jestem na etapie szukania mieszkania w Rumi/ Redzie ? Dziękuje za odpowedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam na Ceynowy mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie najważnieszą sprawą jest to,ze deweloper buduje solidnie i nie ma problemu z mieszkaniem. Cena też jest dostepna,okolica fajna. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
odradzam ponizej standardów
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9
na chwile obecna strasznie obnizyli standard radze popatrzec na ich nowe budynki -rezygnuja z wszystkiego co tylko mozna - na Ceynowy masz sciany cekolowane , na dachu dachowka teraz to mozna juz tylko o tym pomarzyc - liczy sie tylko kasa , jest to najdrozszy deweloper w rumii jesli chodzi o stosunek JAKOSC-CENA.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zakupiłem mieszkanie rok temu i jestem bardzo zadowolony, nie rozumiem negatywnych opinii na temat dewelopera. Właściciel podchodzi indywidualnie do klientów, wszystkie poprawki na bieżąco naprawiane. Jak najbardziej polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14
A jak tam sprawa z dociepleniem ścian piwnicy garażu podziemnego które od razu po zakończeniu jakoś tak były odkopywane?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do Sierzbud widziałem że na Gdyńskiej w Rumi zaczynają nową inwestycję wiecie coś na ten temat ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie witam sąsiada :) Budynek prawie skończony, więc może zostanie wkrótce oddany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kupuj mieszkania,ja kupiłem i żałuję bardzo.Sciany nie są wygłuszone,wszystko słychać.Szkoda pieniędzy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
niestety to nie jest dom wolnostojący hałas zawsze będzie jakiś. Na jakim osiedlu kupiłeś mieszkanie ? Ja kupiłem w nowej inwestycji przy ulicy Gdyńskiej i wydaje mi się że takiego standardu nie ma żaden deweloper w Rumi, okna 3 szybowe, piece kondensacyjne, ściany wycekolowane...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Też myślę o Gdyńskiej, opinie raczej pozytywne do mnie trafiały. nie są tani.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Postaram się pomóc, ponieważ sam jakiś czas temu poszukiwałem informacji o tym deweloperze. Zaryzykowałem kupiłem mieszkanie w innej inwestycji niż opisywana i ogólnie nie żałuję.
Bardzo indywidualne podejście właściciela do klienta, deweloper reaguje na każde zgłoszenie, naprawy wykonywane są szybko i skutecznie. Na minus niestety fakt, że tych drobnych usterek jest sporo ot taki urok nowego budynku ja to nazywam chorobami wieku dziecięcego i traktuję podobnie jak z nowym dopiero co wypuszczonym na rynek modelem samochodu drobiazgi są nieuniknione i dopóki nie są to jakieś poważne sprawy nie przejmowałbym się. Ogólnie Polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Też zarezerwowaliśmy mieszkanie na Gdyńskiej. Budynek jest prawie skończony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę tandety jest np. okna - całkowita porażka, z jednej strony trójszybowe, z drugiej otwierają się tylko niektóre części przez co montaż rolet lub mycie okien to jest ekwilibrystyka, ale ogólnie ważąc plusy i minusy, a także porównując z deweloperką trójmiejską nie jest źle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jak z dachem??? Czy wiecie Państwo wszystko na ten temat?
Na jaki okres maksymalnie można u nich zarezerwować mieszkanie /???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dach jest płaski, rynny wewnętrzne. Co do rezerwacji w naszym przypadku trwa ona do dnia wydzielenia nieruchomości, kiedy to będzie możliwy zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
planuję zakup mieszkania na Nizinnej w Rumii. Posiada ktoś jakieś szersze info o tej inwestycji? Niestety na stronie dewelopera są jedynie okrojone informacje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chcesz później użerać się z deweloperem przy eliminowaniu kolejnych niedociągnięć to polecam..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadza się w 1000% Użerka nic nie daje, bo deweloper i tak ma to w nosie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czym konkretnie macie problem? Zastanawiam się nad zakupem Kwiatowej... wizualnie wyglada niesamowicie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaciekająca elewacja, podsiąkanie garażu i piwnic, nieszczelne okna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam , mieszkam w bloku wybudowanym przez tego dewelopera od ok 10 miesięcy wiec co nie co mog juz napisać , jest to deweloper ktory chwal sie wyższym standardem mieszkań, a wiec nie mogę tego potwierdzi , stolarka okienna jest jedna z najtańszych zle spasowana nie szczelna, brama wjazdowa na posesje tez jedna z najtańszych częste awarie to jej norma , jezeli chodzi o gwarancje jezeli jest telefon do dewelopera to odsyła do firm które wykonywały montaż i bujaj sie ,sasiada z parteru słychac na samej gorze izolacja akustyczna nie istnieje, do tego w akcie notarialnym jest narzucony zarządca firma Meritum ktory nie pomaga mieszkanca ..... , mieszkańcy nie mogą nic zrobić , zarządca robi sobie co chce , jestes właścicielem ale nie do końca , rzadzi meritum , o golnie nie polecam jezeli niechecie przechodzić męki albo jezeli lubicie to poszukajcie tańszego dewelopera bo bez sensu przepłacać i miec to samo co oferują tańsi deweloperzy, mi sie kojarzy wyższa jakość z czym innym , i tyle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżanka ma mieszkanie w tym bloku i narzekają tylko na ludzi którzy drzwi nie potrafią za klamkę zamknąć tylko trzaskają ile się da... w mieszkaniu nie było kratek wentylacyjnych ja osobiście uwazam ze cena za metr zdecydowanie za wysoka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

do góry