Widok

Diagnostyka układu zapłonowego - oscyloskop

Witam,
Szukam warsztatu/osoby, aby wykonać diagnostykę pracy układu zapłonowego w samochodzie z silnikiem VQ35DE, koniecznie oscyloskopem. Problemem jest wypadanie zapłonu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcę wdrożyć 8 koncentratorów czujników w całym zakładzie z 1-4 czujnikami na koncentrator i chciałbym podłączyć te czujniki bezpośrednio do zapłonu (scada) bez wdrażania sterownika PLC w każdym koncentratorze. Czujniki będą połączeniem czujników cyfrowych i analogowych. W całym zakładzie mamy punkty Ethernet do podłączenia każdego koncentratora.

Znam firmy Siemens i IFM, więc jednym ze sposobów, w jaki mógłbym to zrobić, jest wdrożenie gdzieś 1 Siemens S7-1200 PLC i użycie 4-portowych masterów IO-Link (AL1100), które łączą się z tym PLC przez Profinet, a następnie wykonują proste mapowanie wejść do OPC UA w PLC, ale zastanawiam się, czy mogę użyć czegoś takiego jak Modbus TCP lub MQTT z mastera IO-Link bezpośrednio do Ignition. Coś jak AL1350 lub AL1340.

Otwarty również na każdą inną markę lub urządzenie, które może wykonać to zadanie w sposób ekonomiczny i bez zbytniego programowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

dobry mechanik-gdynia/pilne (17 odpowiedzi)

witam. Poszukuje solidnego warsztatu,zeby oddac auto do naprawy. Jezdze Mondeo '02. Zna ktos moze...

Auto Części Malkar Likwidacja Sklepu Wyprzedaż (4 odpowiedzi)

W związku z likwidacją sklepu motoryzacyjnego zapraszamy na wyprzedaż asortymentu, w którym...

do góry