Widok

Diagnoza, terapia SI - ADHD

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Możecie polecić jakiś ośrodek pryw gdzie wnikliwie zdiagnozują zaburzenia SI sugerowane ADHD u synka.
Najlepiej Gdańsk ewentualnie Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecono mi Wyspę, ale teraz żałuję, bo zależało nam na czasie a na samą opinie czekaliśmy ponad dwa miesiące.
Byliśmy umówieni na 9 rano a o 8 pani dzwonila, gdzie jesteśmy, bo od 8 na nas czeka terapeuta. Oczywiście, ciężko było mi udowodnić, że to nie ja pomyliłam godziny (na 100% miała to być 9!). Konsekwencją tego było rozbicie badania na dwa dni, musiałam dodatkowo przyjeżdżać z dzieckiem dwa tygodnie później. Jak wspomniałam, opinie dostaliśmy o miesiąc później, niż nam obiecano, po moich dwóch monitach telefonicznych. Pani tłumaczyła to... Świętami Bożego Narodzenia. Pomijam fakt, że opinia zawierała błąd w danych i trzeba było ją sprostować, ale tak jak wspomniałam wcześniej, była bardzo ogólnikowa, mało nam pomogła, terapeuci syna też byli zdziwieni niektórymi spostrzeżeniami tam zawartymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra przychodnia Pegaz na Przymorzu. Robiłam tam diagnozę SI. Sugerowane ADHD przez kogo? Pewnie panie w szkole/przedszkolu? Radzę nie dawać sobie wmawiać takich rzeczy. Skonsultować się z dobrym psychologiem najpierw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A dlaczego nie powinno się słuchać nauczyciela, który spędza czas z twoim dzieckiem i obserwuje je przez kilka godzin dziennie? Zdanie psychologa na pewno ma znaczenie, ale czy zawsze jest ważniejsze? Przecież psycholog spotyka się z twoim dzieckiem w gabinecie, gdzie nie ma innych dzieci czy bodźców.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinety terapeutyczne Beata Rzewnicka na Chełmie moje dziecko tam chodzi, wielokierunkowa diagnostyka i terapia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

do góry