Widok

Dieta kopenhaska

Dziewczyny interesuje mnie Dieta kopenhaska czy któraś stosowała ją + delikatny trening? Macie zdjęcia swoich efektów?
A i opinie na internecie są podzielone, co do zastępowania składników tej diety podobnymi o podobnej licznie kcal i składnikach odżywczych. Co wy o tym myślicie?
Powiecie mi czym zastąpić jajka, szpinak i ryby według was? Niestety nie jestem w stanie ich jeść, po prostu wymiękam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Murowane jojo, po diecie będziesz rzucała się na wszystko, same zapachy w trakcie diety będą dla Ciebie nie do zniesienia. Lepiej ułożyć sobie dietę z potraw, które lubisz, bo ta kopenhaska to mordęga.

Zerknij sobie na stronę:
https://www.pakernia24.pl/dieta-kopenhaska-na-czym-polega/

Na stronie jest opisane jak wprowadzić dietę kopenhaską. Na czym polega. Dobrze się jednak zastanów czy chcesz ją jednak u siebie wprowadzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

do góry