Widok

Dietetyk Agnieszka Żukowska - proszę o opinie.

Jak w temacie ktoś zna, ktoś korzystał. Pani przyjmuje kolo Loopis world i gdzies na Kowalach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam. Ktos korzystal? Jakie sa te diety? Czy trzeba duzo czasu poswiecac na przygotowania czy diety sa rozsadne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak - -40 kg w pół roku, do tego smacznie (kapitalne przepisy - a to dla mnie ważne), no i fajna babka z p. Agnieszki
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Korzystałam i korzystam (waga częściowo wróciła po rzuceniu palenia). Szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystałam trzy miesiące - 6kg, nauczyłam się jak i co jeść, calokształt - 15 i trzymam formę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakies nowe opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co dietetyk jak diety są rozpisane na forum i w INTERNECIE. Po co kase wydawać jak oni też biorą przepisy z neta.
Do tego są ksiązki w PDF
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

też tak uważam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dieta smaczna i skuteczna (korzystała córka) ale p. Agnieszka jest bardzo nieprzyjemna osobą i strasznie gwiazdorzy. Zamówiłam u Niej dietę specjalistyczną i miałam ja odebrać ale w m-dzy czasie miałam operacje w szpitalu i zadzwoniłam z prośbą o podpowiedź, co mogę bezpiecznie jeść zanim nie odbiorę diety. Pani Agnieszka bez ogródek stwierdziła, że przez telefon nie pracuje a kolejny tydzień jej nie będzie więc spotkania nie będzie. Profesjonalista tak się nie zachowuje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
To są dla niej pieniądze. Skąd kobieta ma wiedzieć, że Pani na bank przyjdzie? Ja jestem bardzo zadowolona z opieki. Jak zadzwonie to zawsze doradzi ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mi dietetyczka niepotrzebna. Mam 41 lat i latem rolki, skakanka i fitnessy :) czasem na ale więcej świeżego powietrza.
A jak zimno to mam w domu rower stacjonarny i psa. A dieta??? jest w książkach.
To tak jakby iść i płacić do politologa i pytać jaka partia wygrała i ile ma procent....jak za free jest w necie i prasie i TV
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale jak ktoś ma problemy zdrowotne a dieta może pomóc to akurat dietetyk jak znalazł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzątać też można samemu, więc po co zawod sprzątaczki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie polecam. Brak profesjonalnego podejścia do klienta. Fochy i dziecięce zachowanie. Najpierw mówi, że mam nietolerancję glutenu, a później wręcza żytni chleb " na dobry początek " , wyklucza 2 produkty jednocześnie i w końcu nie wiadomo na co jest nietolerancja. Podczas wizyty mało konkretów, za to mnóstwo historii z prywatnego życia pani Agnieszki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Współpracowałam z Panią Agnieszką i szczerze polecam. Profesjonalne podejście do tematu, duża wiedza i umiejętność komunikacji. Proste aczkolwiek kompetentne wyjaśnienie problemu i chęć pomocy w realizacji zamierzonego celu. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Diety są za darmo w książkach w bibliotece lub w internecie.
A jak ma się problemy np cukrzyca to lekarz albo jak tarczyca to do endokrynologa przebadać poziom hormonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Diety są za darmo w książkach w bibliotece lub w internecie.
A jak ma się problemy np cukrzyca to lekarz albo jak tarczyca to do endokrynologa przebadać poziom hormonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

do góry