Widok

Dietetyka szkoła policealna

Dwa pytania.
Pierwsze: czy ktoś do jakiejś bezpłatnej uczęszczał i może polecić?
druga: czy jest sens bawić się w coś takiego? tzn czy są jakieś perspektywy po rocznej/ dwuletniej szkole i tytule technika czy lepiej sobie odpuścić bo i tak nikt mnie po tym nie przyjmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno patrzyłam na podyplomówki, nie wiem jak z policealnymi. Też wolałabym wiedzieć jakie są szanse zdobycia pracy po takim kierunku. A tak boję się zaryzykować i włożyć pieniądze w papier który schowam do szuflady...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, podyplomówki też własnie jak najbardziej ale przydałaby się opinia kogoś zorientowanego czy nie szkoda zachodu...
chociaż myślę że jak rynek nie jest nasycony to ktoś kto w tym siedzi nie ma interesu żeby odpowiedzieć na takie pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć ja skończyłam medyczne studium zawodowe w Gdyni na ul .Żeromskiego . Jest to dwuletnia szkoła policealna , naukę skończyłam w 2002 r. Po szkole pracowałam w Sanatorium Leśnik w Sopocie , był to staż 4 miesięczny i na tym się skończyła moja kariera jako dietetyka.
Z mojego doświadczenia szkoła ta nie daje perspektyw zawodowych bo nie ma po tym kierunku pracy , chyba że jakaś prywatna praktyka .
Więc osobiście odradzam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać że szkoła jest bezpłatna , oprócz zajęć z gotowania ( trzeba mieć swoje produkty ) , wiadomo książki oraz mundurek na praktyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tego się obawiałam :)
Jesli już miałoby to sens to jako prywatna praktyka.
dzięki za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście skorzystałam na nauce w prywatnej szkole, byłam w żaku na biomasażu i pracuje w ośrodku zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dokładnie - jest szansa na pracę po szkole policealnej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do NOVA Centrum Edukacyjne nabór na jesień 2017 trwa.
W ofercie mamy w promocji kierunek taki jak specjalista do spraw dietetyki i wiele innych.
Więcej informacji na stronie internetowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

chodzę do nowej :) rzeczywiście kierunek tani a zajęcia są świetne. moja grupa sobie chwali :) a no i zaświadczenie że się uczę też jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byś się nie ośmieszała pani z nowej i jaki slogan prawie polsat z przed 20 lat,z kad was biorą popaprańcy!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Cosinusie warto sprawdzić, mają duzy wybór kierunków. U nas nie ma akurat dietetyki ale jest tyle kierunkow medycznych jak chodzi o szkoły policealne że może w innym mieście coś takiego jest. Plus Cosinusa jest taki, ze policealne szkoły sa bezpłatne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a skończyłam właśnie Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Koszalinie, konkretnie kierunek opiekun medyczny. Jestem bardzo zadowolona, bo plan zajęć łatwo można było połączyć z pracą, a mam dodatkowe uprawnienia :) szkoła jest bezpłatna i z tego co wiem, ma filie jeszcze w kilku innych miastach. Mają bardzo wysoką zdawalność i oferują mnóstwo dodatkowych szkoleń i praktyk, także wydaje mi się, że wszystko zależy od szkoły. Grunt to wybrać taką, które daje realne mozliwości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamiast szkoły policealnej można też pomyśleć nad tego typu szkoleniami/kursami - https://szkolenia-kargroup.elk.pl/produkt/konsultacje-z-dietetykiem-online/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (150 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

do góry