Diety od Brokuła

Catering dietetyczny

Rumia, Zakopiańska 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Art - opinia To nie dieta pudełkowa tylko jakieś podle stołówkowe żarcie
~Art
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Posiłki niesmaczne .Zupa wiosenna z fasolką tragedia ,nieprzyjemny zapach w...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Monia - opinia wątek zamknięty Ostatnie potrawy porażka, 3 wtopy jednego dnia. Przesolone ziemniaki ,żylaste...
~Monia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Dopiero zaczynamy przygodę z Waszym Cateringien /polecało go bardzo dużo...
~Ania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Karla - opinia wątek zamknięty Według mojej oceny najgorszy catering. Jedzenie nie jest pełnowartościowe....
~Karla
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Rose - opinia wątek zamknięty Powiem tak - na początku super. Po dwóch tygodniach rozglądam się za innym...
~Rose
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Lucy J - opinia wątek zamknięty Zamawiam od nich jedzenie od ponad roku. jedzenie jest genialne :) Oczywiście...
~Lucy J
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 stycznia 2022

Mama - opinia wątek zamknięty Korzystam drugi raz . Wcześniej dla siebie było ok ( poza dietą slim i...
~Mama
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Remi - opinia wątek zamknięty Pysznie, zdrowo i zawsze na czas. Polecam, w tej kategorii cenowej nic...
~Remi
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Na początku roku jakość była dosyć wysoka, ale zdarzały się wpadki z...
~Marta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Zadowolony - opinia wątek zamknięty Korzystam prawie rok z usług "Brokuła". Nie kojarzę, żeby potrawy się...
~Zadowolony
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Juz dość długo korzystam z tego cateringu.Ale z przykrością zaczęłam się...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Valerii - opinia wątek zamknięty Zamówiłem diety od wtorku, przenieśli na środę bo powiedzieli że mają problem...
~Valerii
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Dnia 26.09 zamówiłem dietę na 3 dni(28.09,29.09,30.09). Następnego dnia...
~Jakub
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Smaczne i w przystępnej cenie. Polecam.
~Dominika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

racjonalny - opinia wątek zamknięty bardzo dobry catering, niskie ceny, terminowe dostawy
~racjonalny
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Czytałam negatywne komentarze i trochę bałam się zamówić. Ale jestem mile...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Łukasz - opinia wątek zamknięty Po przeczytaniu negatywnych opinii, również postanowiłem się wypowiedzieć....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty Zawsze świeże, różnorodne smaki, doskonale doprawione, zdrowe i zbilansowane...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty 2021 rok. Rossmann wprowadza możliwość płacenia w sklepie aplikacją, bez...
~Paweł
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry