Widok

Dimakt firma która wysyła pracowników do Dani

Mam pytanie czy ktoś może zna tą firmę ,proszę o opinie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj!

Czytalem rozne opinie o tej firmie, sam sie chce wybrac tam do pracy, moj kolega jezdzi tam od prawie roku, twierdzi ze jest ciezko, jedzenie slabe, ale jak ktos pokaze checi do pracy to idzie jakos wytrzymac, inaczej nie jezdzilby tam tyle czasu!
Zakaz alkoholu i innych uzywek, rygor jak w wiezieniu, ale wiadomo ze jak chlejesz to nie pracujesz...

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam 13.09 mam jechać na próbki póżniej do pracy czy zna ktoś tą firmę jak ze zjazdami do domu jaka kasa proszę o opinie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak się jedzie do pracy to się nie chla wódy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale mondry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta firma to dnoooooo
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe ale ja znam dokladnie ta firme. Moj partner tam pracowal, jedno wielkie dno!!!Czasem w tyg pracujesz 2 dni,reszta w domu, jedzenie zazwyczaj przeterminowane :)bleeee, odciagaja kosmiczne sumy za wikt i opierunek, dojazd na wlasna reke. Poszukuja wciaz pracownikow,bo kazdy kto tam jezdzil ma dosc. No chyba ze nie moze znalezc innej pracy to tam jedzie. (...)..takze jechac popracowac najlepiej za darmo i zjechac do domu.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 7
wszystko prawda zgadzam sie!!!!!!!!!!! ale dojazd to oni placa bo tam tez jezdze!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
masz racje,byłem i juz nigdy tam nie pojade.mało gadzin,zarcie stare i wszystko co najgorsze,odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja byłem dzis na testach teraz niewiem czy jechac kazdy tak straszy jedni zachwalajo mówili na rozmowie ze zarcie ,hotel,przejazdy gratis niewiem teraz co robic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
ja też mam ofertę i nie wiem czy jechać na tą platformę.
Nie chce luksusów byleby płacili i żebym mógł tam zarobić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jedzie ktoś z Was jako fireman na platforme???jak wygląda umowa? czy to prawda ze płacą tylko 54 korony netto??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak placa 54 korony. A umowa no coz normalna umowa dunska z duza iloscia podpunktow opisujacych ile i za co firma odlicza. za zakwaterowanie ( minimum 4 osoby w pokoju) wyzywienie( po terminie przydatnosci) koszta administracyjne( zalatwienie czegokolwiek z Pania z biura graniczy z cudem). Takze nie jest tak zle. No coz firma Dimakt moim zdaniem (...)szukaja frajerow na ktorych zarobia konkretne siano. Moze i zarobisz 10000 bedac na platformie ale pracujesz codziennie od poniedzialku do poniedzialku bez dnia przerwy. Co jak na warunki dunskie jest totalnym wyzyskiem i paranoja.Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bylem tam i nigdy wiecej tam nie pojade katastrofa dnooo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wkoncu jak tam jest bo jest tyle teori ze glowa boli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
prawda w tym ze P.Patrycja siedzi sobie (...) nic nie robi żeby do niej się do zdzwonić to graniczy z cudem ze Michael ją jeszcze trzyma to jest cud w biurze by się przydała bardziej odpowiedzialna osoba a praca i finanse ok polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam a ja dziś popisłem umowe pisało 75 koron netto na godzine na platforme mam jechac w poniedziałek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
podnoszę bo mąż chce tam wyjechać ile placą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Płacą 54DKK/h, tylko niech mąż uważa bo za wszystko co tam dają (talerze, sztućce, przepustkę i pościel), jak zgubi to będzie musiał zapłacić niebotyczne pieniądze. Bez dnia przerwy, żarcie grubo po terminie, codziennie chleb tostowy, jajka, zdechłe salami i produkt seropodobny. Jak ma opcję jechać gdzie indziej to niech się nawet nie zastanawia.
Ogólnie nie polecam.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak chcesz w Danii zjeść inny chleb to przywież go sobie z Polski.Jeśli zaś chodzi o ser to najgorszy duński badziew jest lepszy od tego mydła sprzedawanego u nas.Jesteś pewnie przyzwyczajony do Pasztetu Podlaskiego(10% mięsa) i zupki chińskiej na obiad w niedzielę.Wam PANOM STOCZNIOWCOM nigdy się nie dogodzi.Paniska z Pcimia(bez urazy)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wszystkim za odp maz pojechal zobaczymy co powie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Twój mąż już wrócił ?
mój dzisiaj dowozi tam papiery i czeka na telefon ... ale po przeczytaniu opinii na temat tej firmy mam wielkie wątpliwości czy chce żeby tam jechał !! proszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, mój mąż wrócił dwa dni temu. Miał zarobić tam pieniądze ale wyszło tak że na trzy tygodnie pobytu ( miał być dwa ale nie było transportu ) przepracował tylko 29 godzin wiec wrócił prawie bez pieniędzy. Warunki spartańskie choć nie jechał na wakacje. Nie boi sie pracy ale lepiej już tutaj pracować za 1,5tys niż wymazać im z życiorysu okres pobytu tam. Rafał powiedział że może tam wrócić bo potrzebne są pieniądze ale nie chce go już tam wysyłać bo wrócił zniszczony psychicznie.
Ja jako żona nie polecam.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Widocznie dużo imprezował
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak tam teraz z godzinami? Jest co robic w robocie? Byl ktos teraz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
"jezdzilem tam jakiś czas , bo jestem młodym malarzem/piaskarze , lecz teraz znalazlem wkońcu stała normalną prace w innym kraju "

Czasem jest , ze robisz godzin w miesiącu 400 , a czasem 100 ;/
Nigdy nie zarobiłem 10tysięcy zł .
Foreman i szef stoczni jedzie po tobie jak po szmacie .
Jezdza tam młodzi ludzie , bo fachowcy zjezdzaja nawet na wlasny koszt po kilku dniach/godzinach .
Jezeli ktos jest na dnie to pojedzie ,bo zlapie byle co , lecz jezeli znasz sie na robocie naprawde to poszukaj lepiej innej firmy , a jest wiele , wiele
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
bodzio nie pier### głupot !
Tam raz koleś zjechał i zapłacił 5tysiecy zł , bo miał 0,01 promila po pracy około 22 godzinie , a miał na rano do pracy .
To przesada ? NIE !

Otworzył z Was ktoś kiedyś szafke w domu lub torbę , a tam mysz wyskakuje ?
NIE ? Tam kilka razy tak miałem.
Sr*nie masz codziennie w domu po jedzeniu ?
Tam 80% ludzi po każdym jedzieniu leci na kibel .
Byleś kiedyś w pracy przy łopacie piach sprzatać lub zbiorniki po mazucie sprzątać ?
NIE ? Tam jak idziesz do pracy to niewiesz , bo raz idziesz na 2godziny , a czasami na 20 , 26 , 30 i bez przerwy .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki kolego za info (...) Wszystkie opinie na forach o nich są zgodne,kompletny syf!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
a słyszałem, że są jednak jacyś zadowoleni
na go work między innymi tez sątakie wpisy
ktoś mi to poleca, choć faktycznie 99% opinii jest skrajnie negatywnych

nie chciałoby się wejśść w jakieś bagno, ale jak się nie ma tu za bardzo alternatywy, to może zaryzykować...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
chyba miał więcej tych promili a jak się jedzie do pracy to się nie chleje nawet po pracy tylko na wczasach można się zabawiać a tak w ogóle stoczniowcy to banda pijaków znam to z życia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
za granicą trzeba się szanować jak chcesz chlać to jedz na wczasy a nie do pracy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ludzie tam nie pija , ludzie tam sie boja, ludzie tam zapier.. a nie pracuja, wyzysk to malo powiedziane, sa setki innych firm gdzie np wolno mowic w obecnosci prowadzacych lub stac w pozycji wyluzowanej przy nich, ludzie sa tam gn*jeni doslownie i w przenosni.i pamietajcie jak z tamtad uciekac to z fajerwerkami;)
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam czy orientuje się ktoś czy kładą duży nacisk na znajomość. Języka angielskiego aby się dostać do pracy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
tak ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym językiem to paranoja, niby trzeba znać nawet płynnie jak piszą w ogłoszeniu, ale na miejscu 70% ludzie go nie zna i sobie radzi, tam trzeba mieć mocną psychę, szczególnie jak się pojdzie na 12-16 h na piach bądź na fuel tanka. Praca poniżej jakichkolwiek standardów bezpieczeństwa, masz godzinówkę, a walisz akord. Duńczycy, Norwegowie mówią easy - work slow, a Polacy za 54 korony walą tam 300 % normy i będzie tak dopóki nie zaczniemy się szanować - tańszych od nas nie ma.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedzenie bardzo słabe. Przeterminowana żywność etc.
Praca po 12 h dziennie ale to nie problem.
Najgorszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że jest się traktowanym przez Polaków jak śmieć. Duńczycy to 50/50. Jeden szuka pretekstu żeby Cię wywalić a drugi nic nie powie, że sobie siedzisz w pracy.
Słaby jest foreman Marek C. Chwalił się, że czyścił sh*t tanki bo mu duńczycy za to dobrze zapłacili... A teraz ciśnie ludzi. Generalnie cieszy się z tego, że z Żużlami zasuwa i, że cenią go..
Wyjazd 50/50. Zarobki dobre dla młodego. Fachowcy wyjeżdżają od razu po dojeździe na miejsce widząc social i stawkę za rodzaj pracy.
Pozdrawiam
Dawid
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem kilka razy jako cleaner,dostawalem najgorsze roboty,ciagle w zbiorniku jak szczur.Foremani sa jacy sa opinie pół na pół jedzenie hm ser i mleko jest to z głodu nie padniesz.Jak jest robota i chcesz zarobić to zaciśnij żeby i bij godziny.Tylko tak zarobisz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lol a co Ty chciałeś długopisy składać... pojechałeś jako cleaner, chyba logiczne, że myłeś zbiorniki hehe. Przykład debilizmu...

Komentarz ma 3dni, nie wiem po co piszesz głupoty i w jakim celu, ale jedzenie jest w tej chwili mocno poprawione. Aktualny kucharz gotuje na poziomie dobrego pensjonatu i dla przypomnienia - jest to jedzenie darmowe. Poza tym co sobotę chwytasz pewnie 500DKK, więc do Netto po zakupy jak Ci jedzenie nie pasuje :)

Nie bronie tej firmy, ale jeżeli komuś coś nie pasuje to po co się zgadza dla nich pracować. Myślę, że powód jest oczywisty - nie ma żadnych kwalifikacji, żeby liczyć na zatrudnienie w lepszych firmach. TADAM ! :)

Wiec mała rada ode mnie... Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia w przemyśle stoczniowym, od tej firmy masz szanse zacząć - bo prawdopodobieństwo zatrudnienia bez kwalifikacji jest i tak duże...

Stawka 56DKK szału nie robi, ale i tak da się zarobić sporo bijąc godziny... Czyli nie na dłuższą mete, bo zajechać sie nie problem :P

Polecam platformy dobrze wyglądają w CV składanych w .. tych lepszych firmach ...

Wyjeżdżałem z tej firmy kilka razu - zawsze kasa sie zgadza, zawsze parę dni wcześniej wpływała na konto - więc oprócz tego, że tną chłopakom stawkę to nie było tam tak źle.

Ostatnio byłem Całkiem niedawno...pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Hmmm :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jak sytuacja wygląda na dzisiaj w tej dani i po jakim czasie można zjechać do domu na urlopik .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Haha to co za papryki tam jeżdżą ze się zgadzają na takie stawki powodzenia życzę wszystkim którzy tam pracują bo nie mają swojej godności.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie cwaniakuj przeglupie lesny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też za grosze robisz ? Ha ha nie macie godności ja za 150 Dkk się nie ruszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to tylko bezmózgowiec robi za 56 koron. Patologia jakaś nie fachowcy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam, jestem spawaczem wyjezdzam z nimi mniej wiecej 3-4 razy w roku, zeby dorobic troche.
Nie jest zle, mieszkanie zawsze mam z chlopakami z roboty, jak zabraknie mi kasy to dzwonie do szefa i nie ma problemu, jak kiedys bylem chory to mi nawet zona na koszt firmy mnie odwiedzila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
mialem podobnie. Teraz juz nie pracuje bo musialem wrocic do kraju, ale zaluje, bo chlopacy sobie chwala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Straszne warunki ,płaca głodowa , jedzenie skandaliczne !. Jak można tak traktować ludzi ?

oburzony
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obiecują ubezpieczenie którego nie ma z godzinami różnie bywa a foremani czują się carami jednym zdaniem carska rosja na zachodzie zarabiasz 50 60 koron a tubylcy 170 220 elegancko:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obiecuja wyjazdy na 100% a chwile przed wyjazdem pisza ze firma jest niewyplacalna i czlowieka zostawiaja na lodzie dno a nie firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam pytanie ktoś pracuje w Skagen w Danii mam od nich jechać na rury ,jakie są warunki obiecano 100 koron na rękę .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich,mogę coś opisać na temat firmy Dimakt- 1 lutego zadzwoniła do mnie pani z biura i zaproponowała wyjazd do Danii w środę o 6.00 rano z Gdańska-zgodziłem się ,następnego dnia (wtorek) dzwoni pani i mówi że wyjazd jest w czwartek ,za 2 godziny kolejny telefon od firmy DIMAKT że do wyjazdu nie dojdzie ponieważ chodziło o pracę na kilka dni. Po dwóch tygodniach kolejny telefon od wspaniałej firmy DIMAKT podkreślę że w godzinach wieczornych (po 18-tej) czy byłbym gotowy do wyjazdu znów na Danię następnego dnia z Gdańska o 6 .00 rano (podkreślę że jestem z Płocka) mowię ok. trudno jakoś się dostosuje.Za kilka minut zmiana godziny abym był na 10 rano ,potem 12 w południe ostatecznie 18.00 wieczór. Zgodziłem się n każdą godzinę i oznajmiłem że o owej 18 -tej będę w Gdańsku --A TU CO--- jednak proszę pana na 17-tą bo inaczej się nie wyrobicie na następny dzień na 7.00 rano ,ponieważ po podróży prosto do pracy,kolega z którym miał pan jecnahać jest z konina i ma kolegę to pojadą we dwóch. TAK MNIE POTRAKTOWANO, drugi raz przez tą samą firmę wylądowałem jak Zabłocki na mydle ,nie liczą się z nikim i lekceważą człowieka. Jak zapytałem na jaki okres jest ta praca -NIE POTRAFIĘ ODPOWIEDZIEĆ- OPOWIEDZIAŁEM WAM SWOJA HISTORIĘ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szybkie kontrakty w tej branży to standard, wiadomo. Decydujesz się to jedziesz, nie decydujesz się nie jedziesz, proste... Oferują nienajgorsza stawkę godzinowa (ale bez porownania z tymi norweskimi) z zakwaterowaniem i wyżywieniem i wymagają szybkiego wyjazdu. Z Norwegią ostatnio miałem to samo, ale inne biuro z Gdyni, po godzinie od telefonu oferta nie aktualna. Jak Norwegia się ruszy to bendzie łatwiej i stawki lepsze, pytanie kiedy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie pomogę ale wiem ze do Skagen mozna jechac bo tam pelno Polaków. Nawet jak ta firma bedzie dno możesz zawsze znalesc cos ciekawego na miejscu...
Pozdrawiam przestraszonych na wiatrakach.... He he
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry