Widok

Dimedic opinie

Czy korzystałyście z tego serwisu? Pilnie potrzebuję recepty i zastanawiam się czy z nich skorzystać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, tak, korzystałam z Dimedic kilka razy i nigdy nie było żadnego problemu. Ostatnio recepta była u mnie po 4 dniach od pozytywnego przejścia konsultacji medycznej. Zrealizowałam ją w aptece w Gdyni.

Polecam, konsultacja online, recepta i wykup leków u nich. Działa bez problemu.
Z poniższym kodem otrzymasz zniżkę na konsultację -25zł
kod: miraga03081
Hej, korzystam z Dimedic regularnie – od około roku. Nigdy nie miałam żadnych problemów z zamówieniem ani z realizacją recepty. Zazwyczaj przechodzę konsultację na antykoncepcję, ostatnio potrzebowałam leku na inne, bardziej „intymne” schorzenie i też nie było problemów.
Ja mogę z czystym sercem polecić – dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób, które wiedzą, jakiego leku potrzebują.

Wszytko super, polecam. Recepta zawsze przychodzi na czas, natomiast leki zawsze z rachunkiem, więc można sprawdzić czy dana apteka faktycznie istnieje. Można uzyskać -25zł na pierwszą konsultacje po wpisaniu kodu: MarŚpi11086.

Polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą. Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.
Korzystam regularnie, bo dla mnie to spore ułatwienie. Oszczędzam czas, ale też pieniądze, bo wizyta u mojego gine jest droższa. Poza tym nie chodzę już co trzy miesięce po receptę i ogólnie mam święty spokój

Ja uważam, że to dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób. Sama korzystam i jestem zadowolona, bo bardzo ułatwia mi życie. Wszystko legalnie, bo ze wszystkim dostajesz nawet paragon z apteki. Ja mam pozytywne wrażenia. Pzdr, Jola

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

zaparcia w ciąży (53 odpowiedzi)

Dziewczyny jak to u Was wygląda podczas ciązy? Ja mam straszne zaparcia i nie wiem już co mam...

od kiedy żurek/barszcz biały? (21 odpowiedzi)

idzie wielkanoc i pewnie będzie żurek albo barszcz biały. można to dać rocznemu dziecku czuy...

Bardzo proszę o interpretację wynikow krwi (6 odpowiedzi)

Witam moja 10 letnia córka ma mieczaka zakaznego.Walczymy już prawie rok.Przy okazji u lekarza...

do góry