Widok

Dimedic opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy korzystałyście z tego serwisu? Pilnie potrzebuję recepty i zastanawiam się czy z nich skorzystać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, tak, korzystałam z Dimedic kilka razy i nigdy nie było żadnego problemu. Ostatnio recepta była u mnie po 4 dniach od pozytywnego przejścia konsultacji medycznej. Zrealizowałam ją w aptece w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, konsultacja online, recepta i wykup leków u nich. Działa bez problemu.
Z poniższym kodem otrzymasz zniżkę na konsultację -25zł
kod: miraga03081
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, korzystam z Dimedic regularnie – od około roku. Nigdy nie miałam żadnych problemów z zamówieniem ani z realizacją recepty. Zazwyczaj przechodzę konsultację na antykoncepcję, ostatnio potrzebowałam leku na inne, bardziej „intymne” schorzenie i też nie było problemów.
Ja mogę z czystym sercem polecić – dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób, które wiedzą, jakiego leku potrzebują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszytko super, polecam. Recepta zawsze przychodzi na czas, natomiast leki zawsze z rachunkiem, więc można sprawdzić czy dana apteka faktycznie istnieje. Można uzyskać -25zł na pierwszą konsultacje po wpisaniu kodu: MarŚpi11086.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą. Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystam regularnie, bo dla mnie to spore ułatwienie. Oszczędzam czas, ale też pieniądze, bo wizyta u mojego gine jest droższa. Poza tym nie chodzę już co trzy miesięce po receptę i ogólnie mam święty spokój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uważam, że to dobre rozwiązanie dla zapracowanych osób. Sama korzystam i jestem zadowolona, bo bardzo ułatwia mi życie. Wszystko legalnie, bo ze wszystkim dostajesz nawet paragon z apteki. Ja mam pozytywne wrażenia. Pzdr, Jola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam kilka razy i jestem zadowolona. Myślę, że to dobra opcja dla odpowiedzialnych osób - które dbają o regularne badania i ogólnie swoje zdrowie. Dla mnie konsultacja online jest mega ułatwieniem życia, dlatego polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam, bo przychodnia kilka razy mi pomogła. Fajnie, że można skonsultować się przez neta - o każdej godzinie i czasie. Czasem przypominam sobie o tabletkach o przysłowiowej północy - wtedy wchodzę na stronkę i mam wszystko za sobą, a przesyłka już do mnie idzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sercem mogę polecić! Korzystam od pół roku i jestem zadowolona. Wygodnie, szybko i taniej niż prywatna wizyta u ginekologa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam i polecam. Na początku sama miałam obawy, ale sytuacja zmusiła mnie do zamówienia i przekonałam się na własnej skórze, że jest ok :) Moim zdaniem warto - oszczędność czasu i kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też pierwszy raz skorzystałam w pilnej sytuacji - lekarz był na urlopie i nie miałam skąd wziąć recepty. Wszystko było ok i teraz wracam do nich regularnie. Ja polecam, ale o normalnych wizytach i gine raz na jakiś czas też nie można zapomnieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

korzystam od dłuższego czasu, nigdy nie miałam problemów. Podaję link z którego macie 25 zl zniżki na konsultację :https://dimedic.eu/mgm_invite/Ulamek10201
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam z całego serca, zamawiam z apteki ponad rok i zawsze wszystko było na czas! Niezawodni!
kod zniżkowy: MarWod06037
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pocztą? serio? w dobie e-recept?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

E-recepty realizować można tylko te wystawione w Polsce, a Dimedic nie jest polskim podmiotem leczniczym, jeśli wogole go można nazwać leczniczym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie są już dostępne e-recepty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skorzystałam, polecam, szybka konsultacja. Potrzebowałam anty praktycznie na już, a nie jestem w pobliżu swojego lekarza. zniżka -25zł po wpisaniu kodu: domini10032
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie jest to rozwiązanie idealne - wizyta u ginekologa raz w miesiącu, a poza tym konsultacje online i recepty zamawiane w ten sposób. Szybciej i taniej niż tradycyjnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Herma / Honey / Kinga / Olcia881 ?
słaba reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, polecam. Wszystko sprawnie i bezproblemowo.
Dodatkowo kod rabatowy dający - 25 zł: katarz06301
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też polecam, jestem bardzo zadowolona, bo nigdy nie miałam problemów z dostawą , 3-4 dni i mam lek w domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dimedic zdecydowanie polecam. Korzystałam już kilka razy. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już 3-krotnie realizowałam receptę z dimedic. W moim mieście żeby dostać się do ginekologa trzeba zapisać się 2 miesiące wcześniej.. i na dodatek brać wolne w pracy.. ;(  wole to załatwić przez internet w 5 min. Polecam wszystkim serdecznie! W razie gdyby któraś z Was nie posiadała kodu na zniżkę 25zł to podaje swój: ewka5104181 po wpisaniu w koszyku zmniejsza wartość zamówienia 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaje kod na 25 zł zniżki na konsultację w Dimedic AnnZio01033
Osobiście polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam szybko i tanio jest. A w razie czego zawsze dzownia by ewentualnie cos dopytac. https://dimedic.eu/mgm_invite/wejaho11061 tutaj macie kod na znizke 25 ja skorzystalam warto lub sam kod wejaho11061
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ile kosztuje taka konsultacja bez zniżki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konsultacja kosztuje 59,99 zł. Dla mnie to połowa ceny wizyty u gine :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z tą opinią. Cena jest ważna ale dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zaufanie do Dimedic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przychodnię internetową dimedic. odbędziesz tu szybko i sprawnie konsultację lekarską i otrzymasz receptę na różne, czasem wstydliwe choroby. Ja zawsze zamawiam tu tabletki antykoncepcyjne. Polecam szczerze: szybko, solidnie, uczciwie, dyskretnie.. Skorzystaj z mojego kodu rabatowego: tenebr08201, a zdobędziesz zniżkę 25 zł za pierwszą konsultację lekarską. Ja korzystam od lat i jestem bardzo bardzo zadowolona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma problemu z realizacją recepty w aptece?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Realizowane są bez problemu. Ja kupuję w dwóch miastach, w różnych aptekach. A Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, np. na antykoncepcję między innymi, o ostatniej miesiączce i badaniu cytologicznym, a później czeka na receptę lub leki :) Przesyłka "przychodzi" pocztą (12 zł). Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go dopiero po odbytej konsultacji. Naprawdę polecam. Już długo korzystam z ich konsultacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, mi przyszło w 3 dni, samą receptę to wrzucają do skrzynki, może się zdarzyć, że w aptece trochę się poczeka na realizację bo nie każdy ogarnia recepty inne niż polskie, ale nie powinni odmówić realizacji.
Kod na -25 zł: wiktor09091
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z serwisu lekarzonline.eu Tam proszę lekarza o wypisanie recepty czy konsultuje się. Receptę dostaję zwykle po 15-30 minutach, ekspresowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakich aptekach realizujecie recepty? Niestety ja mam jakiegoś pechai nie chcą mi jej zrealizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja realizuję w różnych i w dwóch miastach. Tylko raz był problem (i to w aptece, w której już realizowałam te recepty) - umówiłam się na drugi dzień, że przyjdę i zadzwonię do Dimedic (stąd miałam receptę) podając panią z obsługi apteki do telefonu, ale gdy się zjawiłam, to po prostu wydali mi lek. Widać po prostu jedna pani była niedouczona... Także Dimedic polecam w 100%. Wypełnia się ankietę, a później czeka na receptę lub leki :) Recepta "przychodzi" pocztą (12 zł) lub otrzymuje się e-receptę bez dodatkowych kosztów. Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji. Naprawdę mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie polecam! Recepta po chwili dotarła drogą elektroniczną :) A po kolejnym skorzystaniu i udostępnieniu kodu recepta za darmo. Kod rabatowy - m.grze04301. Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy raz korzystałam z Dimedic, e-recepta po 10 minutach :) Realizacja bez problemów.
Mam też kod zniżkowy na pierwszą receptę -25 zł, także warto.

KOD luizia3553
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dimedic wciąż polecam w 100%. Teraz można również otrzymać e-receptę bez dodatkowych kosztów - tylko koszt konsultacji. Dla nowych użytkowników zniżka 25 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go już po odbytej konsultacji. Kod jest ważny bezterminowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam! Recepta wystawiona szybko, a tutaj 25 zl rabatu dla Was kobietki: Wiktor1753
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Recepta bezproblemowo otrzymana w niecałe 15 minut:) Chyba najlepszy tego typu serwis w internecie, jestem mega zadowolony. Przy okazji zostawiam kod rabatowy na otrzymanie 30 zł zniżki: remek.3361
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam przychodnię dimedic. Łatwo, szybko i przyjemnie można otrzymać potrzebne recepty. Z kodem: ajgroc06151 macie 25zł zniżki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z serwisu https://lekarzonline.eu parokrotnie i receptę miałam wystawioną w ciągu max 40 minut. W Dimedic czekałam o zgrozo 4 godziny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, polecam. E-recepta w 10 minut. Z kodem gkoral09101 macie dodatkowo 25 zniżki na pierwszą konsultację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tamtym miesiącu realizowałam receptę i wszystko, ok bez żadnego problemu :)
jak coś mam kod zniżkowy : klaudi5123

https://dimedic.eu/mgm_invite/klaudi5123
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-25zł na pierwszą konsultację z kodem oliwia02111
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby ktoś jeszcze potrzebował informacji, to Dimedic polecam w 100%. Obecnie wystawiana jest e-recepta - bez dodatkowych kosztów, tylko koszt konsultacji. Dla nowych użytkowników zniżka 30 zł z kodem: aleksa08121 - wpisuje się go po odbytej konsultacji. Kod jest ważny bezterminowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam w 100%, jestem bardzo zadowolona:)
jakby ktoś chciał kod to proszę: monika6129
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam już kilka razy, recepty zawsze przychodzą w max 15 minut. Ode mnie kod do wpisania przy rejestracji na -30zł to romano08021. Następne konsultacje mogą wychodzić nawet za darmo jeśli się daje swój kod. Polecam! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo sprawnie, konkretnie, rzeczowo i szybko! Polecam! Można użyć kod rabatowy piowo11985 aby otrzymać zniżkę 30 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również korzystam i polecam. Powyższe kody już są nieważne, ale gdyby ktoś chciał skorzystać ze zniżki 30zł to podaję nowy kod rabatowy: mania.03021
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Recepty wystawione bezproblemowo, konsultacje z lekarzem też mega sprawne. Polecam. Kod zniżkowy na 30 zł: m.grze04301
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko sprawnie, recepta dosłownie w kila/kilkanaście minut. Bezproblemowo zrealizowana w aptecę. Plus dla nowych użytkowników można uzyskać kod rabatowy 30 zł po wpisaniu agata.6242
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

do góry