Widok

Dj Maciek Józefowicz

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o opinie na jego temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również poprosze o kontakt do Pana Maćka: furka@tlen.pl

Z gory dziękuję, Marta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Wiem,ze slub 6 lat temu ale chcialam zapytac jak to prowadzenie dwujezyczne sie udalo? w jezyku polskim i angielskim?
Zalezy mi na dobrym angielskim u dja i chcialam zapytac jak wrazenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,
byłabym bardzo wdzięcza za kontakt do Pana Maćka.
Pozdrawiam!

mail: partycja_j@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam , mogłabym numer do Pana Macika ? z góry dziękuje aleksandrakalbarczyk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry