Widok

Dla rodziców na 25. rocznicę ślubu

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Szukam pomysłu na prezent.

Będą mieli Mszę z odnowieniem przyrzeczeń a później 'wesele' więc potrzebuję coś ekstra ;) Całe zamieszania odbędzie się na początku lutego. Myślałam o 'podróży poślubnej' ale... w takiej cenie jak Paryż na weekend byłby Egipt na tydzień a oni woleliby Turcję natomiast tam wtedy jest zimno.... narty raczej by się nie spodobały... i żeby wybyć na tydzień musieliby załatwić urlop w pracy a wolałabym zrobić im niespodziankę.... ehh... Może SPA nad polskim morzem....?

Forumki, co sprezentowałyście swoim rodzicom albo co fajnego dostałyście/chciałybyście dostać? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na 30-tą rocznicę kupłam rodzicom fajny komplet kawowy (filiżanki, dzbanek, dzbanuszek do mleka), a rodzice głównie dostawali sprzę t agd: ekspres do kawy, toster, pościel, itp...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ekspres do kawy to super pomysł ;) tylko czy nie straciłabym motywacji do wyprowadzki ;)

lepiej ekspres czy wycieczkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od stanu portfela (Twojego:) i charakteru obdarowywanych:). Ci bardziej praktyczni pewnie woleliby ekspres, a Ci bardziej "szaleni" - wycieczkę... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio są jakby bardziej szaleni ;)
w zamrażarce ukrywają pod mięsem ślimaki i delikatnie dopytują kiedy będzie chata wolna na weekend ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zdecydowanie wycieczka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wycieczka zdecydowanie fajna opcja. Sam chciałabym taki prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasi otrzymali żelazko Tefala ze stacja parowa na trzydziestke. fajny, praktyczny prezent , ktory nie bedzie zbieral kurzu i bardzo ułatwi Mamie walke z koszulami
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 nie pamiętam, ale na 30 wycieczkę im zafundowaliśmy z męzem po Norwegii, żelazko ok, ale jeżeli tylko twoja mama prasuje to taki troche słaby prezent dla taty (bez urazy)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prasuja obydwoje, a ilosc koszul... raczej nie Mamy jest duza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga - jak już mówię, bez urazy :) moi na 20stą dostali mikrofalę
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko. my jestesmy po prostu coraz bardziej praktyczni. dopiero jak sie człowiek przeprowadza to widzi jaki chomik i ile pierdól gromadzi niepotrzebne, a wystarcza podstawy nawet do wygody:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej wycieczkę niż ekspress chcociaż nic nie mam do takiego prezentu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:) oryginalnym dodatkiem do prezentu byłby np portret rodziców wyrzeźbiony w arbuzie:) polecam kontakt: cookingarts@o2.pl
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej jakąś ciekawą wycieczkę złóż sioe z rodzeństwem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny wypad do Spa :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja moim rodzicom kupiłam liść canadyjski, ale oni akurat kolekcjonują razem monety od lat i co roku na rocznicę kupują sobie taką konkretniejszą do kolekcji ;)
Ogólnie myślę, że wspólny wyjazd do SPA jest całkiem dobrym pomysłem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moi rodzice mieli bardzo stary telewizor, więc na 25 rocznicę dostali wydrukowany "bon na telewizor" do wymiany na gotówkę kiedy wybiorą taki, który ich interesuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakiś weekend w SPA? Albo chociaż jednodniowy wypad. Masaże, jacuzzi...? Z romantyczną i przepyszną kolacją na koniec ;-) Przyznam, że sama zamierzam taką przyjemność sprawić sobie i mężowi na naszą rocznicę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KOlejny eksponat do kolekcji to świetny pomysł, a co do SPA to ponadto mozna dodać. Warto wspólnie gromadzić i kolekcjonowac wartościowe przedmioty. Ja tam jestem za filatelistyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja swoim na jedna z rocznic kupilam portret, wzialam jedno z ich slubnych zdjec takie pozowane w studio i ze zdjecia babka w powiekszeniu szkic w sepii zrobila (zdjecie bylo calych postaci, a ja zamowilam tylko do polowy, do pasa) w mega duzym formacie, teraz wisi nad lozkiem w sypialni..super sprawa, wszyscy byli zachwyceni, nie wiem ile teraz takie cudo kosztuje bo to bylo pare lat temu (ja placilam jakies 300, bez oprawy), ale tej babeczki juz w torjmiescie nie ma niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki ;) portrety już mamy wszyscy ;)

siostra ma mniejsze możliwości dołożenia się, niż się spodziewałam, więc naszym prezentem okaże się załatwienie "ślubu" (Mszy z odnowieniami przyrzeczeń) z oprawą muzyczną i może fotografem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko zalezy od zasobnosci portfela.
Sama organizacja takiego odnowienia to też koszta. a może warto posprawdzac grupony lub inne takie strony i zasponsorowac np weekend w jakims fajnym hotelu nawet niedaleko Trojmiasta...tak zeby pobyli we dwojke i odpoczeli od wszystkiego codziennego.
Fotograf dobra sprawa bo uwieczni was wszystkich a do tego zrobi kilka portretów tylko im a potem mozna im wydrukowac i powiesic gdzies koło zdjecia slubnego ;)

u mojej kuzynki na weselu fotograf porobił moim rodzicom portretowe zdjecia potem my im wywolalismy i wszystkie sasiadki sie zachwalaja ze maja piekny portret.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodzicom kupiłam zestaw mebli do ogrodu http://www.koszyki.net.pl/p/3839,121/komplet-mebli-rattanowych---7-elementow--20-/

Spędzają tam niemal każdą chwilę, gdy jest ciepło i z tym prezentem akurat wydaje mi się, że trafiłam w dziesiątkę. Zresztą sklep ogólnie warty uwagi, szczególnie dla miłośników wikliny, może tam sie zainspirujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temat może już nieaktualny, ale kolejni rodzice będą obchodzić kolejne rocznice.
Proponuję SPA, ale nie tylko w tradycyjnej formie. Jeżeli rodzice są mobilni, to proponuję oprócz SPA tzw. "PARKI WODNE".
Razem z siostrą zlożyłem się na weekend w hotelu "Gołębiewski" w Mikołajkach. Cena spora, ale full wypas i pełen dostęp do parku wodnego. Impreza była w lutym, starsi mówili, że nie było tłoku na basenach, chociaż baseny zewnętrzne nie w całości były czynne. Dwie doby, dwa noclegi. Rodzicd generalnie lubią się moczyć, a więc im to pasowało. A jeszcze sauny zapachowe, groty solne i takie tam... Tylko raz (jak mówili) zdecydowali się na zjazdy rurami. Cóż, wiek...
Nas to kosztowało 1120. Wyżywienie i dojazd rodzice wzięli na siebie.
Wrócili odmienieni, to przez aromatyzowane jakuzi pewnie ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może być też przelot awionetką, zwłaszcza jeśli nigdy nie wsiadali do samolotu. Widok panoramy miasta z okien wycieczkowego samolotu na pewno będzie niezapomniany. Warto też wybrać prezent związany z ich hobby, np. fotografią. Kijki do Nordic Walking też mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Raczej na rocznicę nie wybierałabym czegoś do domu, chyba że gustują np. w antykach, sztuce. Zerknij na http://www.anonse.pl/ w tematycznych zakładkach może coś rzuci Ci się w oczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moi rodzice dostali ode mnie i od rodzenstwa bilety na wycieczkę Mozaika Izraela - wrocili zachwyceni i opowiadali ze było to dla nich niezwykłe przeżycie duchowe tym bardziej, że mieli możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej w Kanie Galilejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czasami lepszy krótszy wyjazd a w ciekawsze miejsce, serio dla mnie Egipt na tydzień nie byłby żadną atrakcją i już wolałabym polecieć do jakiejś ładnej europejskiej stolicy na 2 dni. za to spa nad morzem albo w górach to dla mnie świetna opcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może żelazko parowe? Braun ma fajne modele: https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/products/prasowanie/zelazka ja mam model pro :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

szukając czegoś wzruszającego to chyba życzenia grawerowane w sercu będą bardziej oryginalne;) Zobacz na ten artykuł https://jaw.pl/2020/10/jak-wybrac-wzruszajacy-prezent-dla-rodzicow/ masz opisane czym się kierować i jak wybierać oryginalny prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...

Gadżety reklamowe dla klientów (74 odpowiedzi)

Chcemy w firmie kupić coś z okazji świąt dla klientów.Doradzicie co to może być?

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

do góry