Widok

Dlaczego trzeba unikać słońca po złuszczaniu kwasami?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czym grozi udanie się na solarium po zabiegu złuszczania kwasami i po jakim czasie od ostatniego zabiegu można skorzystać z solarium?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz skore pozbawiona warstwy ochronnej, grozi poparzeniem skóry , minimum 10 dni, mi kosmetyczna zaleciła odczekac 2 tygi minimum

poparzenie = blizny, zaczerwienienia, podrażnienie, ewentualnie plamy ie do usuniecia

[b]chaberek.dodatki.slubne@gmail.com[/b]
image

[b][i]SWAROVSKI BIŻUTERIA!!!!--------------- http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne[/b][/i]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo od slonca moga Ci wyskoczyc plamy oraz mozesz miec przebarwienia na twarzy

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy już po pierwszym zabiegu skóra jest narażona na takie skutki? Czy to też zależy od ilości zabiegów?

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co pamietam to jest narazona juz od pierwszego zabiegu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jasne ze od pierwszego!
nawet po pilingu zwykłym trzeba ostroznie z opalaniem itp...

[b]chaberek.dodatki.slubne@gmail.com[/b]
image

[b][i]SWAROVSKI BIŻUTERIA!!!!--------------- http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne[/b][/i]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam kwasy u dermatologa i powiedział, że przez rok mogę zapomnieć o opalaniu ;/ Po kilku miesiącach zaczęłam chodzić na solarium, ale tak lajtowo :) Niestety trochę się zawiodłam, bo wcale nie miałam super efektów po kwasach...

A Wy jesteście zadowolone?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam. ale cera mi spłatala figla i sie uwrażliwiła, po 5 zabiegach super, przed szóstym zauwazyłam ze kremy mi nie "wchodzą" - bo jestem alergikiem i cera mi robi numery...

i niemadra poszłam na kwasy nie uprzedzajac kosmetyczki -oczywiscie efekt- podrażnienie, kosmetyczka powiedziała ze absolutnie nie moge na razie brac kwasów i wygoniła mnie do dermatologa

opalanie tez odradziła - bo postarza, niszczy skóre, przy wrazliwej cerze tylko robi jej pod góre...

[b]chaberek.dodatki.slubne@gmail.com[/b]
image

[b][i]SWAROVSKI BIŻUTERIA!!!!--------------- http://picasaweb.google.pl/dodatki.slubne[/b][/i]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ide dziś na piate kwasy. Skóra mi się łuszczy ale nie na tyle by było to bardzo widoczne. Z efektów jestm baaaaaaaaaaaardzo zadowolona. Pory się troche zwęziły- a mam z tym duży problem- zmarszczka pionowa między brwiami jest płytsza. O gładkości narazie nic nie moge powiedzieć bo zabiegi mam dwa razy w tygodniu i jak zaczyna sie robić gładka to akurat mam kwasy. O efekcie końcowym mogę napisac troszke później. Dodam tylko ze przebarwien ktore mialam juz prawie nie mam. Nawet bez make-up jakos normalniej wygladam :p

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam tylko jeden zabieg kwasami - bardzo silny. Generalnie przez tydzień miałam zwolnienie lekarskie i siedziałam w domu, bo strasznie wyglądałam ;) Twarzy nie mogłam przez czas złuszczania myć wodą, a właściwie tylko smarować tłustymi kremami. Tydzień po zabiegu twarz była super, ale jednak kwasy nie usunęły wszystkich przebarwień po trądziku ;/

A co jest Waszym zdaniem lepsze - kwasy czy dermobrazja (nie wiem, jak to się pisze ;))? I czym to się różni?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja miałam kwas i mikronakluwanie i zabieg jest spoko skóra się regeneruje około miesiąca i kosmetolog mi mówiła że najlepiej przykrywać twarz podczas opalania bo musi się zregenerować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry