Widok

Długa sukienka wesele

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W lipcu przyszlego roku wybieram sie na wesele, jako gosc.
Zastanawiam sie czy wypada ubrac dluga wieczorowa sukienke?
Co o tym myslicie?
Wesele bedzie duze na okolo 100-150 osob.

Np takie:
http://moda.allegro.pl/exlusywna-suknia-z-trenem-rozm-42-xl-13-kolorow-i2020882846.html
http://moda.allegro.pl/wonderful-evening-suknia-balowa-od-34do-44tu-38-i2022626151.html
http://moda.allegro.pl/sukienka-w-hollywoodzkim-stylu-od-36-do-44-tu36-i2022625528.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najważniejsza zasada stroju gościa weselnego to ....

... nie przyćmić swoim wyglądem panny młodej (bo to ona i oczywiście jej mąż) sa w tym dniu najwazniejsi, i to na nich powinien się skupiać wzrok wszystkich weselników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To w worku pokutnym najlepiej przyjsc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego Panna Młoda ma zarezerwowana suknię białą a ja szukałam innej ale długiej. Niestety naleze do osob, ktore niespecjalnie maja sie pochwalic swoimi nogami, dlatego preferuje długie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych zaprezentowanych przez Ciebie przypadła mi do gustu druga-asymetryczna z kokardą i rozcięciem. Myślę, że spokojnie możesz wybrać długą suknię, unikając jednak trenów i krzykliwych kolorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ze i tren i krzykliwe kolory odpadaja to wiem, tylko nie wiem czy dluga bedzie na miejscu i nie spowodu, ze przyćmi Pannę mloda tylko z tego czy mozna/wypada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze kilka lat temu to była norma,ze goscie w długich kieckach wszyscy. Teraz więcej w koktailowych ale i są panie w długich, ja tam nie widze problemu. panna młoda i tak jest wyjątkowa tego dnia, nawet jak bardzo skromnie się ubierze...chodze sporo po weselach to widzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest zdjęcie moje i moich sióstr na moim weselu, długa, jak najbardziej, bo czemu nie ?? jedna z nielicznych okazji do założenia takich sukienek, własnie krótkie imprezowe sukienki nie wyróżniają tego dnia.

I nei rozumiem kompleksu przyćmiewania panny młodej... każdy wie która to panna młoda i każdy wie ze to jej dzień, a to chyba dobrze ze wszystkie kobiety na weselu będą wyglądać szałowo i bardzo ładnie prawda??


image
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz 100 % racji emenems :))


a to zdjęcie jest bombowe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ Wy jesteście śliczne ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podoba mi sie ta druga, choc pozbyłabym się kokardy... ale poza tym bardzo, bardzo fajna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem Ci tak: patrząc na to w jakich sukienkach ostatnio przychodzą panie na wesele to widzę taką tendencję: świadkowa - przeważnie długa, najbliższa rodzina np siostra, bliska kuzynka czasem mają długie suknie (W końcu ślub to święto całej Rodziny nie tylko Młodej Pary). Natomiast sukienki koleżanek, przyjaciółek czy dalszej rodziny to raczej wszystkie mają krótkie koktajlowe. To jaką założysz powinno moim zdaniem zależeć od tego kim jesteś dla Pary Młodej. Takie jest moje zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emenems - jaaaa ale jesteście podobne:) Zwłaszcza siostra po Twojej prawicy:) Piękne zdjęcie, takie radosne, uśmiechnięte:)

Co do długiej sukni - uważam, że wypada, a czemu nie? Byleby nie była biała ani czarna, a tak to śmiało:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://moda.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2018455607&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=4
jak dla mnie prędzej. zwłaszcza, że sierpnień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panna Młoda z pewnością nie wybaczy nam, jeśli ubierzemy się na biało, różowo, lub w suknię w kolorze kości słoniowej , bo na te kolory, ma wyłączność w dniu swojego ślubu. A więc uwaga, jasne sukienki to duże ryzyko. Kiedyś czarne były wbrew tradycji mody ślubnej, dziś jednak coraz częściej spotykam Panie w tym jakże bezpiecznym kolorze, są bardzo często wybierane na wesela w miesiącach tj. wrzesień, październik. Jeśli weźmiemy pod uwagę długość sukni, długa suknia jest jak najbardziej wskazana na wesela duże o charakterze balowym – a o takim właśnie Pani piszę. To wydarzenie podniosłe, uroczyste, a stroje Gości z pewnością wzmocnią panujący klimat. Możemy popełnić gafę zakładając długą balową suknię na wesele o charakterze kameralnym, gdzie zgodnie z Savoir-vivre powinnyśmy wybrać koktajlową suknię . :):)
wedding planner / dekoracje i arnażacje wnętrz i plenerów/ florystyka/ fontanna czekoladowa/ Twój Organizator.

www.eventbyev.pl
biuro@eventbyev.pl
facebook - event by ev
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na poprawiny długa czy krótka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba krótka...ja miałam u kleżanki długą, ale to nie była balowa, tlyko taka letnia, bo na dworzu był, a ja nie lubie krótkich, nie lubię swoich kolan :D

niulek - taaaa, to moja lepsza wersja :) miała się urodzić na moje urodziny(8 lat młodsza), mama przenosiła 3 dni i wyszło jej to na dobre ;P

A wg. wypowiedzi Pani wyżej, moje siostry chyba wszystkie "gafy" popełniły...jedna różowa druga czarno-biała :P

Chyba najlepiej się zapytać świadkowej albo panny młodej, mnie się pytały wprost koleżanki, czy mogą ubrać małe czarne bo takie mają i już:) było 5 małych czarnych u mnie na weselu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 najfajniejsza potem 3 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że robi bardzo dużą różnicę - https://www.merg.pl/product-pol-130475-klaudia-Dluga-suknia-hiszpanka-na-jedno-ramie-czerwona.html Jest estetyczna, klimatyczna, ma w sobie to coś. Kwestia odpowiedniego dopasowania stylu do Waszych oczekiwań. Ta sukienka nie jest dla każdej kobiety, trzeba ją odpowiednio dopasować, ale to naprawdę konkret...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę tutaj - https://www.merg.pl/product-pol-142959-syndey-Koronkowa-sukienka-z-krotkim-rekawkiem-i-dekoltem-chabrowa.html Wygląda fajnie, estetycznie, niczego jej nie brakuje i powinna pasować na różne okazje. To zdecydowanie nasz styl, ale oczywiście każdej może pasować coś zupełnie innego. A jak wy to widzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że jak najbardziej, coraz częściej widzi się gości weselnych w długich sukienkach i nie ma w tym nic złego. Zobacz sobie jeszcze na stronie https://lou.pl/pl/menu/sukienki/okazje/wesele-1165.html?counter=5, tam jest duży wybór jeżeli chodzi o długość, modele wzory i kolory więc z pewnością znajdziesz coś ciekawego, odpowiedniego do okazji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry