Widok

Do Wojtek

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Wydajesz się być osobą otwartą i odważną a jednak kolejny raz "biuro detektywistyczne tego forum" odkryło że ściemniasz. Co powoduje że nie potrafisz napisać kim naprawdę jesteś? Może masz rozdwojenie jaźni? A może jesteś znudzoną starą panną która chce się podbudować? Cokolwiek Tobą kieruje jest co najmniej dziwne.

Przytoczę tu wypowiedź forumki:

Ktoś tu bardzo ściemnia...

cyt.wypowiedż Ary:
Ja tam w ciąży wolałam dmuchać na chłodne i nie piłam żadnego alkoholu, jak również napojów typu pepsi oraz również innych gówien gazowanych a także kawy.

A Ara to niby zona Wojtusia,a Wojtus podobno dzieci nie ma i nie jest na to gotowy :D

http://forum.trojmiasto.pl/Do-zon-marynarzy-sa-tu-takie-t250672,1,130.html


To co będziesz miał/a odwagę czy znikniesz i pojawisz się pod innym nickiem? :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapewne już nie będzie taki odważny :P
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nascimento myślę że moja żona i jej ciąża to nie jest temat który chciałbym poruszyć na tym forum. Dodam tylko, że jak braliśmy ślub to żona miała 2 letnią córcię, którą obecnie kocham jak swoją własną i czuję się w pełni jej tatą, dlatego nie mam ciśnienia na kolejne dziecko. Pozdrawiam wszystkich detektywów, trochę przykre to co napisałaś, ale ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiedziałam, że taka może być odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ciągnąc temat dlaczego piszesz że żona jest "sama jak palec", "sama i nieszczęśliwa" skoro ma dziecko. To taka znowu sama nie jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daria_982 i co, lepiej jest Ci teraz z tym? Ech nie chce mi się już wchodzić na to forum, miałem nadzieję że babki to jednak mądrzejszy naród, a Wy jak zwykle knujecie i szukacie taniej sensacji. Przykre to i nie zamierzam więcej pisać na forum o swoim życiu osobistym, bo to nie czas i miejsce na to. Pozdrawiam Was wszystkie i dzięki za wspólne pośmianie się w wątku o Hexusi. Pozdrawiam i spadam;D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daria_982 sama wierzysz w to co piszesz czy tylko udajesz? Myślisz że samej kobiecie z dzieckiem jest łatwo podczas gdy mąż jest kilka miesięcy poza domem? Sama sobie odpowiedz na to pytanie, a mi nie zawracaj głowy takimi głupotami, bo nie mam zamiaru się przed Wami tłumaczyć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzisz Wojtek mnie nie znasz a też osądziłęś że szuakam taniej sensacji a wierz mi że taką osobą nie jestem. Nikt nie chce Cię urazić, tylko trochę nie fair bo wiele dziewczyn myślę że jakieś 90% tutaj właśnie chce się wygadać, pisze o sobie i swoim życiu-czasami drobne szczegóły a czasami ważniejsze sprawy dotyczące ich życia, są w tym szczere i liczą też na szczerość innych. Ty zacząłeś się udzielać i te osoby które Cię "poznały" widać że Cię polubiły-stąd pytanie kim naprawdę jesteś. Czy to Cię uraziło?
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaa jeszcze jedno nie chcę byś wywlekał na forum swoje prywatne sprawy...to Twoje życie i nie mam zamiaru wchodzić w nie z butami :) przytoczyłam watek znaleziony przez forumkę co Cię w tym zabolało...nie wiem.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nascimento trochę przykro mi się zrobiło, bo nie czułem się jeszcze na tyle mocno na tym forum, żeby pisać o swojej żonie i córce, która nie jest moim biologicznym dzieckiem, a zostałem postawiony w podbramkowej sytuacji i trochę żałuję, że w ogóle o tym napisałem, mogłem olać ten post i więcej tu nie zaglądać. Ech, uciekam pograć na konsoli, bo jakoś humor na dziś już mam zrypany :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
dodam, że ja wszedłem na to forum po to, żeby z Wami pożartować i fajnie się bawić, a nie z zamiarem zwierzania się ze swojego życia osobistego. Ale widocznie z kobietami się tak nie da, bo intrygi za naszymi plecami to niestety Wasze drugie imię :( Pozdrawiam i uciekam, ciao!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy uważasz że ja knuję coś za Twoimi plecami? Nic nie knuję za plecami innych. Widać to chyba po tytule wątku. Aj strzeliłes focha jak baba a ja chciałam tylko wiedzieć kim naprawdę jesteś. Popsuł ci się humor? możemy to zaraz naprawić, skoro już wiadomo że jesteś Wojtkiem. W resztę nie wnikam, czy zadałam jakieś pytanie które mogło Cię urazić? Czy wywlokłam jakies Twoje prywatne sprawy na forum? Nie wydaje mi się. Więc nie fochuj i wracaj :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo Szymona i Bartka Ty lepiej się za ta laskę weź i daj sobie spokój z forum...

Proste pytanie kim jesteś...a tak zabolało?
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja ci też dołożę swoje :P

Szczerze mówiąc myślałam, że jesteś weekendowym trollem, który wszedł się trochę powygłupiać, bo nie ma co w weekend ze sobą zrobić.

Na marginesie "jeśli wszedłeś między wrony......" :P
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie i mój mąż polubi to forum jak się dowie co tu każą robić :)))
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo szymusia i bartusia i kogo tam jeszcze
daruj sobie te teksty

GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i nie można, no nie można szczerze i wprost o nic zapytać bo zaraz foch i znajdą się zwolennicy obłudy widać to po wypowiedzi-dość płytkiej Mamy Szymona i Bartka...
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wojtek nie miałam zamiaru Cie obrażać ani Ci dokładać, ale skoro już o swoim prywatnym życiu piszesz, chcesz rady, a w kazdym wątku piszesz co innego tak, że rozbieżności widać na pierwszy rzut oka to nie dziw sie, że poczułyśmy sie oszukane. Nie ładnie tak sie bawić cudzym kosztem. Suma sumarum i tak nie wiadomo jak to z Tobą jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z resztą sam chyba zaczałeś sie gubić we własnych "zeznaniach" i teraz nie wiesz jak wybrnąć to najlepiej nas zaatakować, nawyzywać i zniknąć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie nie tylko mnie interesowało kim naprawdę jest Wojtek... :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym nikt nic z Wojtka nie wyciągał tylko sam zaczął pisać, a gdyby dało by się te niedociągnięcia łatwo wyjasnić to by wyjaśnił i już, a nie focha strzelał i sie motał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo strzelić focha to najłatwiejsze wyjście :)
image image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma co się dalej doszukiwać, wyjaśnił, uznam że prawdą jest to co napisał. Chce się obrażać alez prosze bardzo. Wszystko dobrze dopóki palec prosto a jak się lekko skrzywi-niektórzy nie zniosą...

Też mogłam się obrazić na jego pierwszą odpowiedź do mnie-ale się nie obraziłam, mam poczucie humoru i potrafię się też śmiać czy żartować z siebie. Gdy ktos mnie o coś zapyta-kim jestem, nie mam nic do ukrycia a prywatnych spraw z jego życia nie wywlekałam więc o co żal?...
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamoSzymona Laske to powinnaś już sobie kupić zawczasu!

Wojten nascimento zupelnie nie chodziło o to by Ci dosrać otd,po prostu tutaj rózni ludzie podają się za kogoś kim nie są.
Sama się zastanawialam czy faktycznie jesteś Wojtkiem,bo fanie mi się z Tobą zartowało,ale pomyslałam sobie"A może to jakaś forumka beke kręci,a ja się produkuję" Rozumiesz?
Rzadko zaglada tu w miarę normalny facet hehe.

ale ok,Wojtek z forum nie rezygnuj,one nie są takie złe jak się malują wierz mi,a mohery olewaj,bo i tacy tu są!
jak chcesz to Ci postawię despradosa na poprawę humoru co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uff wiedziałam że nie jestem sama :) Dorzucam i ja Desperadosa :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewelina bo rozpuścimy Wojtusia,albo rozpijemy heheheh.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olaolenka24 uwielbiasz desperadosa,co? Hehehe :)
Myślę, że niektórzy zbyt serio traktują to forum i niepotrzebnie się denerwują.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwa Desperadosy nikomu jeszcze krzywdy nie wyrzadziły...witaj Oleńka :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam dwa i trzy i ..., też lubię, zwłaszcza w upały :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie dajcie już spokój, nie dedektywujmy sprawa si e rozwiązała, jest niedziela czas na spacer lub zakupy. przecież to przyjazne forum nie ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nikt tu nie deDektywuje :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Desperados jest jak wino;) Dobry na wszystko;)

Dołączam się do klubu;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra, za dwa desperadosy to mi przejdzie "foch";D olaoleńka24 i nascimento trzymam Was za słowo! A nascimento za karę musi postawić nawet dwa! ;D

Teraz do Daria_982 - Piszesz: "...to najlepiej nas zaatakować, nawyzywać i zniknąć" - co tym sugerujesz? Że niby co, nawyzywałem kogoś, zaatakowałem? Na pewno nie, bo to nie w moim stylu. Szanuję kobiety i na pewno żadnej z Was bym tu nie obraził. Więc tym bardziej nie rozumiem o co Ci chodzi. Poza tym po co się wtrącasz? Ten wątek założyła nascimento i to jest sprawa między mną a Nią i jakbyś nie zauważyła, to my sobie już wyjaśniliśmy pewną kwestię między sobą, więc tym bardziej nie wiem po co wrzucasz tu swoje "mądre wywody". Dobra rada na przyszłość - jeśli Cię nikt nie pyta o zdanie, to siedź cicho :-) I naprawdę nie mam zamiaru Ci się więcej tłumaczyć, bo nie czuję się wobec Ciebie w jakikolwiek sposób zobowiązany ;-) Pozdrawiam i bawcie się dobrze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No od razu lepiej :) niech Ci będzie mogą być dwa. Oleńka słowa dotrzymuje więc myslę że się nie zawiedziesz :) tylko poczekaj troche bo mi emerytura na konto musi wpłynąć :D

Ps. Nie kłóćcie się z Darią :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nascimento ja się z nikim nie kłócę, bo to nie w moim stylu. Jak zobaczę że atmosfera zaczyna się robić nieprzyjemna, to po prostu stąd znikam i tyle, bo być może to jest babskie forum i co poniektóre kobiety nie życzą tu sobie męskiego grona. (Apropos, był tu na tym forum już kiedyś jakiś facet, czy jestem pierwszy?) ;P

Do Hexusia: Ja również wszedłem na to forum z myślą żeby sobie wspólnie pożartować (tym bardziej widząc, że moja żona i jej siostra również sporadycznie zaglądają w niektóre wątki). I tak z czystej ciekawości to zrobiłem, ale widzę że niektórym to po prostu nie w smak (patrz: Daria_982) ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nascimento - ładne zdjęcie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiadając Wojtku na Twoje pytania pozwól, że odpowiem:

- "miałem nadzieję że babki to jednak mądrzejszy naród"
- "widocznie z kobietami się tak nie da, bo intrygi za naszymi plecami to niestety Wasze drugie imię"
aż w końcu:
- "po co wrzucasz tu swoje "mądre wywody""
- "siedź cicho"

Jakbym chciała mogłabym poczuć się obrażona.
Ja nie czuję się w stosunku do Ciebie również zobowiązana wiec ogólnie to olewam. Ogólnie mam gdzieś to co kto pisze w jakim watku, pod jakim jest IP i pod jakim nickiem, ale jak sie kogoś polubi to przestaje to być obojętne. A Ciebie jako rodzyneczka na babskim forum nie było trudno polubić.

Poza tym forum jest dla wszystkich i każdy może sie wypowiedzieć a jak masz jakies prywatne sprawy z nascimento to trzeba sobie pisac na priva (masz konto to możesz) a nie zakładać ogólnodostępnych wątków.

Następna sprawa: to nie ja rozkręciłam aferę, a niejaka pomorzankaAnka i gdybyś nie zauwazył to próbowałam całą sprawę zbeczeć i Cie obronić.


Ja do Ciebie nic nie mam.
Ale czasami takie sytuacje są potrzebne żeby wyszło szydło z worka i żeby co niektórzy pokazali swoje prawdziwe "ja".

Poza tym miałam prawo chyba spytać, tak samo z resztą spytała nascimento czy olaoleńka, ale jakoś tylko do mnie postanowiłeś się doczepić. Skoro opowiadasz nam (w tym także mi) o swoim życiu to mam chyba prawo zadać pytanie, od Ciebie zalezy czy odpowiesz czy nie, a nie zaraz sie złościsz jak urażona stara panna.

Poniekąd Cie rozumiem, bo nie chciałeś mówić o wszystkim i po prostu tak wyszło. Ale to trzeba fochy puszczać i sie kłócić zamiast po prostu powiedzieć "sorry tak wyszło". A Ty teraz próbujesz odwracać kota ogonem i zrzucać winę na "złe kobiety, które afer szukają".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja też dołączam z Desperadosem !
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daria_982 jeśli w jakikolwiek sposób Cię uraziłem, to bardzo PRZEPRASZAM, bo naprawdę tego nie chciałem. Wyciągam rękę na zgodę i stawiam Ci 3 desperadosy (2 od nascimento i jeden od olaoleńka24 ) ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No Daria ma rację, zapytała tylko dlaczego piszesz ze jest samotna skoro ma dziecko. Wiecie forum to forum i nie zawsze da sie prawidłowo odczytać intencje... Niestety tonu nie można załączyć. Twoja żona też napisała coś czego ja i inne dziewczyny nie odebrałyśmy jako żart. Tak samo Daria pewnie chciała najzwyczajniej w świecie zapytać... No już chlast chlast albo po razie albo po desperadosie :)
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie tak łatwo nie jest urazić, wiec nawet Cie nie "znielubiłam". Piwa nie lubię (nawet Desperadosów), ale drinka chętnie wypiję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O Ty cwaniaku :P

Ps. Nie uważacie że za taką reklamę desperadosa powinni nam płacic?
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z mojego zdjęcia to bekę masz że taka rozdzielczość? :P
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nascimento rozdzielczość taka sama jak i moja;P Ale spokojna głowa - już ja sobie polepszyłem tą rozdzielczość Twojego zdjęcia;P Nie mam beki, po prostu fajnie wyglądasz i masz fajną dzidzię :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hexusia wymyśl jakiś fajny temat to pociągniemy go dalej, to może mi się humor dzisiejszy polepszy;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najpierw węszycie a pozniej probujecie zalagodzic sytuacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
och, mamo Szymona i Bartka, nie poszło, nie? A tak dobrze sie zapowiadało. Kolejna dobra afera zażegnana. I co Ty teraz bedziesz robić? ;) ;) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pójde do kuchni gotować obiad ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! Dobry pomysł!
A ja uciekam na obiadek do mamy.... ;) ;) ;)

Do zobaczenia wieczorkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już w między czasie ugotowałam leczo !
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj bo ja wam cos powiem gdyby Wojtek byl kobita to byla by juz tego niezla afera ale ze jest facetem to jakos to wszytsko złagodnialo inaczej sie pisze z facetem inaczej z babka i tak ma polowa z nas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę, że po prostu brakuje nam tutaj męskiego towarzystwa ;P W końcu Ponury, który nas chyba ostatnio zaniedbuje, nam nie wystarcza ;P
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wojtuś u mnie w lodówce zawsze są desperadosy,a tak się składa że czasmi organizuję fajne imprezki,na ktorych są i forumki stąd więc gdy będzie następna czuj się z Arą zaproszony.
A następna rzecz jasna będzie,tylko czekamy na pogodę!
Także Wojtuś jak coś będzie się działo to szczegóły na priv.

Ewelina,a my w tyg.się jakos spikniemy.
Spadam teraz z moim dzieciem do innego dziecia na działkę.
Pozdrawiam Was.Nie kłóćcie się beze mnie co?Jak będzieta chcieli się kłócić to poczekajta na mnie,wrócę wieczorkiem jakoś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie dziękować Wojtku :)

Oleńka oki jesteśmy na łaczach-jak już coś będziecie wiedzieli (wiesz o czym) to daj znać proszę bo siedzę jak na szpilkach, wypali czy nie wypali :))

Wojtek miło że się nie zafochowałeś na amen :P
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie olaoleńka ja tez chce na impreze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamo SZiB jak trafisz na Gołębiewo to dawaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olu ja tam tedy przejezdzam jak do tesciowej jade :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jejku tamtędy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry