Widok

Do dziewczyn odchudzających się.

Witam.
Od około 1,5 msc mam zmienioną dietę. Odżywiam się zdrowo (bez tłuszczu), regularnie (5 posiłków), bez słodyczy (okazjonalnie) i za moment wprowadzę dodatkowy wysiłek fizyczny (kupiłam skakankę z licznikiem :) )

Mam do Was pytanie, w związku z miesiączkowaniem.
W przeciągu tego 1,5 msc schudłam już 4 kg. Miałam pierwszy okres od początku odchudzania i był BARDZO skąpy i praktycznie jak nigdy bezbolesny.
Czy któraś z Was miała podobne objawy / skutki odchudzania? Może warto sięgnąć po jakieś witaminy.

Uprzejmię proszę o nie wymądrzanie się, tylko zwięzłe odpowiedzi zgodnie z pytaniem :)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja starciłam miesiączkę na 3 miesiące i natychmiast przestałam się odchudzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
18.04 mam kontrolę u dietetyczki, więc na pewno jej o tym powiem.
Jednak do tego czasu chciałam się uspokoić nieco..
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa....wiem...miało być do dziewczyn a tu się facet odzywa ;)
Ale moim zdaniem możesz być spokojna. Taka nagła zmiana (dieta, wzmożona aktywność fizyczna) i całkiem niezły wynik (4 kg w 1,5 msc) nie mogło pozostać bez reakcji organizmu. Pewnie stąd te problemy.
Spokojnie idź na kontrolę, zakład o czekoladę, że lekarka Cię uspokoi.

...ups..sorki, nie jadasz już czekolad ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
funky jak facet mądrze prawi (mądrze - nie mylić z wymądrzaniem :P)
to przyjmuje wypowiedź do wiadomości z ochota ;)

a czekolady jadam. W mniejszej ilości (2-3 kostki tygodniowo), wiec się nie wykrecisz z niej :P

PS. Milka truskawkowa wskazana ;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Problem - słony posmak w ustach. (67 odpowiedzi)

Witam kochane, mam poważny problem, od ponad miesiąca czuję w ustach ... sól :-( posmak odczuwam...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

do góry