Widok

Dobre jakościowo wędliny

Jak w temacie, gdzie dostanę w Gdańsku lub okolicy bezpieczne, dobre jakościowo wędliny, czy też mięso, żeby się nie zastanawiać ile antybiotyków, wody i innych ulepszaczy jem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w piotrze i pawle w CH "Familia" w piatek jest mini-bazar. sa tam m.in. naturalne wedliny, bez fosforanow i azotanow. ja zawsze prosze o pokazanie mi skladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bazar natury - hala oliwia czwartki i soboty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

st Rąbała, zdecydowanie, przestudiowałam składy różnych firm bo moje małe dziecko jest dość wygające. Wędliny od Rąbały są smaczne, tradycyjne i do tego bez e i innych stolców. Polecam jako mama !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujesz mięso i szynkowar i robisz sama. Reszta to szajs, nie ma naturalnych wędlin, nigdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samą mnie to zaskoczyło, ale bardzo dobrej jakości wędliny można bez większego trudu kupić online. Nawet surowe mięso online to w dzisiejszych czasach nie jest problem, na przykład tu - https://paczkazrusiborza.pl/kategoria-produktu/mieso-surowe/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Przedstawiciel Thermomix (70 odpowiedzi)

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

do góry