Widok

Dobre tabletki uspokajające bez recepty?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
prócz persenu bo nie działają, chyba że bym wziełan na raz 3?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o czegoś takiego szukam, trochę się boje tabletek uspokajających, ale widzę, ze te są całkowicie ziołowe, mają całkiem dobre opinie, chyba sama sprawdzę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś ziołowego oczywiście z dobrym składem (kompozycję ekstraktów roślinnych, magnezu i witaminy B6) żeby uspokajać, ale też pozytywnie wpływać na układ nerwowy. Dla mnie takim sprawdzonym lekiem jest destresan max. Warto przed kupnem zapoznać się ze składem na stronie producenta oleofarm24.pl/product-pol-21-Destresan-Max-spokoj-ducha-i-ciala-24-kapsulki.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak znaleśc ten wątek? poproszę o linka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie, dajcie linka na watek z torebka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie, ze najlepiej radzic sobie ze stresem naturalnie, ale czasami tak sie nie da, nerwica to choroba i trzeba ja leczyc farmakologicznie rowniez.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mąż przed porodem kupił sobie valerin:) ponoć mu pomogło, nałykał się tego sporo:) zaczął jak mu powiedziłam,że mam pierwsze skórcze:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
co to za watek z torebka podajcie linka bo nie moge odszukac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
na mnie te ziolowe nie dzialaja:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny wątek :))) Ja na pewno nic nie wypiję bo po alkoholu dostaję plamy na twarzy, dekolcie i ramionach..... a stres będzie duży i chyba sobie łyknę coś ziołowego - znam siebie i po co mam latać co chwila do kibelka z nerwów... :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gorzej jak ktos ma slaba glowe:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
setkę wódki na odwagę :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bierzecie cos w dzien slubu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakies nowe porady?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te krople ignatia-homaccord i mentowal są bez recepty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tabletakami to może być różnie ale ja moge polecić suplemet diety z serii ProLady antystres. Zawiera melise, magnez, witaminet B6, ziarna kakowca. Myśle że warto spróbowć i co istotne jest bez recepty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge zaproponować Nervomix sa dobre i tak jak pytaliscie sa ziołowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze byc jak wspomniano wyzej niedobor magnezu i potasu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
z homeopatów - sedatif pc
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mi na skołatane nerwy pomógł po prostu magnez. Nie mogłam spać po nocach, budziłam się spocona i wystraszona. W dzień też chodziłam podenerwowana. Biorę magnez od jakichś 4 miesięcy i stres jak ręką odjął :) aż boję się przestać go łykać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mentowal? lykam od czasu do czasu ale nie po 5 kropel na jezyk a po 15 w malej ilosci wody. Pomagaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0