Widok

Dobry Ginekolog NFZ

Witam, wiem że o ginekologach jest dużo tematów ale są one dość stare .Szukam aktualnych informacji gdzie mogę w miarę szybko zarejestrować się do dobrego (którego polecacie) ginekologa na NFZ (nie chodzi o ciąże) najlepiej w Gdańsku, jakby był z okolic Wrzeszcza to by było super. Niestety lekarz do którego chodziłam ma termin na wrzesień a prywatnie niestety mnie nie stać. Nie wiem gdzie uderzyć, bo nie znam innych ginekologów. Będę wdzięczna za jakieś namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie poleci ginekologa przyjmującego na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W abc family med w sopocie przyjmuje anna partyka, czeka sie okolo miesiaca. Trzeba samej pytac, prowadzic rozmowe - ale jak sie to robi, to na wszystkie pytania otrzyma sie odpowiedz. W eter-med w gdansku przyjmuja dobrzy ginekolodzy. Do niektorych rejestracja jest w trybie ciągłym, do innych - trzeba dzwonic w konkretny dzien miesiaca rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W eter-medzie (ul. zabi kruk w gdansku) polecam panie: tupacz-mosakowska i partyke oraz pana chylickiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem że ci lekarze przyjmują na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, o takich pytałaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za odpowiedz, jak ktoś jeszcze by chciał kogoś polecić to chętnie poczytam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może jeszcze polecić dobrego ginekologa na NFZ, do ETERMEDU trudno się dodzwonić a jak już się uda to nie ma już miejsc. Będę wdzięczna za namiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś się orientuje, kto z ginekologów (położników) obecnie przyjmuje w Eter-Medzie? Na stronie te dane są nieaktualne, przynajmniej częściowo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry