Widok
Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?
Witam,
czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry salon kosmetyczny w Gdyni, a najlepiej na Chyloni? Chodzi mi o dobre zabiegi na twarz, masaż, no i oczywiście miłą obsługę a ceny przyzwoite :) Nie jestem z trójmiasta, a chcę zorganizować niespodziankę. Proszę więc jeśli to możliwe o adres i tel.
czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry salon kosmetyczny w Gdyni, a najlepiej na Chyloni? Chodzi mi o dobre zabiegi na twarz, masaż, no i oczywiście miłą obsługę a ceny przyzwoite :) Nie jestem z trójmiasta, a chcę zorganizować niespodziankę. Proszę więc jeśli to możliwe o adres i tel.
Na Obłuży ul Cechowa polecam scarlet tam jest naprawdę dobra kosmetyczka Pani Monika. Ja długo szukałam i nikt nie umiał poradzić sobie z moją cerą a tu wizełam pakiet na 5 zabiegów jestm po trzecim i naprawdę duża zmiana.
W gabinecie też miła kojaca atmosfera.
Jestem wybredna jeśli chodzi o zabiegi, ale tu czuję że zostanę na długo.
W gabinecie też miła kojaca atmosfera.
Jestem wybredna jeśli chodzi o zabiegi, ale tu czuję że zostanę na długo.
Polecam super nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny "Dotyk Piękna" na Słupeckiej w Gdynia(obok Warszawskiej), mają naprawdę super miłą i profesjonalną obsługę. Czasem niezłe rabaty i duży wachlarz usług - od fryzjera po masaże i kosmetykę... naprawdę polecam, bo nie zabiją Cię ceną.... tel. 508 804 415
Hej! Idz na konsultacje do Pani Iwonki ze studio Body ,ona Ci wszystko wyjasni i doradzi!;) Robiłam tam Praktyki zawodowe i wszystkie klientki które przychodziły na makijaż permamentny do Pani Iwonki wychodziły bardzo zadowolone! Także polecam;) a za konsultacje nic nie zaplacisz i umówisz się na zabieg;)!
Polecam salon GUERLAIN na Abrahama, istnieje dlugo, wyglada drogo bo kosmetyki maja drogie, ale same zabiegi w normalnych cenach, i tysiac razy porzadniej zrobione, w reczniczku, kolderce i swieczkach :)
za kwasy glikolowe + mikrodermabrazje placilam 150 zl niecaly tydzien temu, chodze tam od ponad 5 lat co jakis czas a sprawdzilam inne salony, np w witawie i nie umywaja sie do Guerlaina.
Dobry tez jest instytut GUINOT na witominskiej, ale nie wiem jak z cenami, moga byc wysokie.
za kwasy glikolowe + mikrodermabrazje placilam 150 zl niecaly tydzien temu, chodze tam od ponad 5 lat co jakis czas a sprawdzilam inne salony, np w witawie i nie umywaja sie do Guerlaina.
Dobry tez jest instytut GUINOT na witominskiej, ale nie wiem jak z cenami, moga byc wysokie.
moja ciocia robila obie makijaz pernamentny w chyloni w studio body, porazka! nigdy nie widzialam tak tragicznie zrobionego zabiegu! na oku zamiast kreski ma fale. Kiedy poszla na poprawk bylo troche lepiej ale nie zaplacilabym za tak wykonana usluge, cale szczscie ze jest tak cienka ze ledwo co widac
Witam
Polecam Salon Kosmetyczny tu strona internetowa: http://lesourire.pl
Salon Kosmetyczno-Fryzjerski
"Le Sourire"
81-176 Gdynia
ul.Bosmańska 118
pon.-piąt.w godzinach 9.00 do 20.00
sobota w godzinach 9.00 do 17.00
tel. 507 141 310
58 352 13 74
Bardzo dobra i fachowa obsluga:)Polecam rownież Pania Magde od paznokci:)
Polecam Salon Kosmetyczny tu strona internetowa: http://lesourire.pl
Salon Kosmetyczno-Fryzjerski
"Le Sourire"
81-176 Gdynia
ul.Bosmańska 118
pon.-piąt.w godzinach 9.00 do 20.00
sobota w godzinach 9.00 do 17.00
tel. 507 141 310
58 352 13 74
Bardzo dobra i fachowa obsluga:)Polecam rownież Pania Magde od paznokci:)