Widok

Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Moda i uroda Chylonia Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry salon kosmetyczny w Gdyni, a najlepiej na Chyloni? Chodzi mi o dobre zabiegi na twarz, masaż, no i oczywiście miłą obsługę a ceny przyzwoite :) Nie jestem z trójmiasta, a chcę zorganizować niespodziankę. Proszę więc jeśli to możliwe o adres i tel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam http://hord.net.pl/jak-rozpoznac-dobry-salon-kosmetyczny/ będziecie zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularnie odwiedzam http://alfahurt.pl/profesjonalny-salon-kosmetyczny-w-katowicach/ bardzo dobre specjalistki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Perfect Look Clinic (https://perfectlook.clinic/), szeroka gama zabiegów, świetne kosmetolożki, a ceny podobne jak w innych salonach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klinika zdrowia i urody https://amberbeauty.pl w Gdańsku zapewnia usługi w zakresie kosmetologii,fryzjerstwa,masażu,makijażu permanentnego, medycyny estetycznej i stomatologi. Klinika dysponuje kompletną baza nowoczesnych urządzeń dzięki którym mogą dobrać wybrany rodzaj terapii dla indywidualnego Klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co ja wiem, idealnym wyborem będzie https://natural-skin.pl/ - mają świetną ofertę, szeroki asortyment i niesamowite usługi. Po ich zabiegach czuję się lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem jedynym słusznym wyborem jest https://akdbjopole.pl/renomowany-salon-kosmetyczny/ dziewczyny znają się na swojej robocie doskonale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon Dolce Vita. Bardzo miła obsługa, świetna atmosfera. Miałam wykonywane zabiegi na twarz u Pani Ani i muszę przyznać, że pełen profesjonalizm. Moja skóra wyglądała świetnie po zabiegach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodzę do salonu dolcevitasalon.pl i jestem mega zadowolona z ich usług. Warto sprawdzić, jeśli zastanawiasz się gdzie pójść na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od tego jak to obgadasz z lekarzem. Szyja i dekolt to dość duzy obszar tak wiec zwykle robi się go osobno. Okolica pod oczami jest natomiast bardzo delikatna, tak więc lekarz zdecyduje czy podawać w nia kwas czy nie, ja robiłam pod nią mezoterapią, z kolei moja kolezanka mówi, że tam mezoterapii nie robiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisałam się tam na konsultację, ciekawi mnie sam zabieg. Czy jest to zabieg tylko na twarz, czyli na policzki i czoło czy obejmuje również inne okolice jak okolica pod oczami czy szyja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co dwa tygodnie, potem zabiegi przypominające, na wiosne ponownie wybiorę się na serię zabiegów co dwa tygodnie. Latem sobie odpuszczam. Clinica cosmetologica ma 3 gabinety, zarówno w Gdyni, w Gdańsku i w Sopocie, sama chodziłam właśnie na Powstania Styczniowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakich odstępach robiłaś? To ten gabinet na powstania styczniowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jeśli wybierzesz się do jakiegoś profesjonalnego gabinetu. I skonsultujesz to z lekarzem. Jest wiele gabinetów kosmetycznych jednak sama o wiele bezpieczniej czuje się w rękach lekarza, bo jest to przeszkolona osoba. A nie w rękach kosmetyczki. Ogólnie mezoterapia to bardzo fajny zabieg, skóra jest nawilżoan oraz odżywiona, zupełnie inaczej niż po kremach, bo nawilżenie jest tutaj dogłębne i pochodzi jakby z wewnąrz.Sama robię w seriach po 5 zabiegów jesienia oraz wiosną. Robiłam w zeszłym roku dwa razy w clinica cosmetologica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny zastanawiam się nad mezoterapią.... Mianowicie dobrze jest robić mezoterapie na cała twarz czy od razu iść w wypełniacze? Jaki preparat polecacie?
Na ile zabiegów warto się wybrać?
I gdzie robiłyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdynii nie ma lepszego salonu niż Dolce Vita na ulicy Skwer Kościuszki 18 i będę to powtarzać. Mam porównanie z innymi salonami i zdecydowanie pod względem wiedzy i umiejętności wygrywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z usług dolce vita przy skwerze Kościuszki, głównie ze względu na dostępność terminów. Na razie jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Gdynię to świetna jest Care Medica . Byłam tam nie jeden raz i bardzo jestem zadowolona. Ostatnio robiłam Termolifting Zaffiro. Skóra odzyskała jędrność . Naprawde super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś w Gdyni był super gabinet - Estela. Ostatnio znalazłam info, że przenieśli się do Gdańska. Na szczęście przy skmce na Oliwie, więc z Redłowa to jakieś 15 minut. Na stronie mają więcej info http://salon-estela.pl/. Mają bardzo dużo różnych zabiegów, ja korzystałam z mikrodermabrazji i efekty super, poza tym panie bardzo miłe (nie wiem, czy się zmieniły, muszę pójść i zobaczyć)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponieważ pierwszy post jest sprzed kilku lat, to niestety nie wszystkie informacje są aktualne. Jakiś czas temu odkryłam salon Estel w Gdyni, niedaleko skmki Gdynia Redłowo. Bardzo miłe panie, zawsze jest czysto i przyjemnie. Mają w ofercie makijaż pemamenty, epilacje, masaże, fotoodmładzanie i wiele innych zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Une Belle Peau, naprawdę polecam! :) Chodzę od kilku miesięcy na depilację laserową, ale z pewnością zdecyduję się też na inne zabiegi. Atmosfera super, zabiegi profesjonalne. Odwiedzajcie stronę i dzwońcie rezerwować terminy, warto ;) http://www.ubp.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1