Widok

Dobry dermatolog? Potrzebuję konsultacji

Dobry dermatolog? Potrzebuję konsultacji poza moim lekarzem, który mam wrażenie że mnie lekceważy co do zmian skórnych, a bierze 200 zł za godzinę, wiec no hmm, czuje się olana.
Polecicie kogoś? Gdańsk? Sopot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

200 zł i lekceważy? hmm to dziwne.
Ja ostatnio na konsultacji online u dermatologa płaciłem 69 zł, a lekarza znalazłem w bazie https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja
i w ogóle nie było czegoś takiego jak lekceważenie, do kamerki mu normalnie pokazałem wysypkę i za chwile miałem poradę, recepte i wszystko. U kogo się leczysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gorąco Ewę Zoch. Nie zjedzie na pieniądzach, a fantastycznie podejdzie do problemu i na pewno dobierze najlepsze leczenie. Leczę się u niej od ponad roku na trądzik różowaty i mogę z całą pewnością do niej właśnie kierować. Przyjmuje w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem u doktor Ewy Zoch kilka razy, raczej polecam. Aktualnie leczę u niej zmiany na paznokciach u stóp które inny dermatolog lekceważył i chodziłem z brzydkimi paznokciami kilka lat, leczę się 4 miesiąc i widzę ogromną poprawę. Dodam, że przyjmuje na NFZ w przychodni na ul.Jeleniogórskiej i terminy są raczej szybkie oczekiwanie ok. miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo może n ie chce pchać w ciebie sterydów itd sterydy i inne leki chemiczne to droga donikąd. Przerobiłam to, bo lekarze tak leczą, a to nie leczy. więc może nie lekceważy Ciebie tylko leczy naturalnie ? u mnie po drodze były już novate, lirinden A, protopic, leki antyhistaminowe, maści barierowe maści z b5 i inne cuda. Ostatnio zapomniałam zabrać maści z domu wyjeżdżając do znajomych do poznania i przypadkiem natrafiłam na aptekę Konopna Farmacja kupiłem za doradztwem pani maść z olejem konopnym 24% Retter, a od środka olej CBD essenz 5% ..... Jest nieziemska poprawa. skóra nie pęka, zaczęła grubieć. Pierwszą poprawe już widziałam po 3 dniach od zastosowania wystarczy posmarować rano i wieczorem. a po CBD lepiej się i jestem spokojniejsza Mam nadzieję, że pomogę komukolwiek . Sklep jest w Poznaniu ale maja także sklep internetowy
https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24-.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/dermatolog zajdziecie ciekawe rozwiązanie. Mają tam świetnych specjalistów. Można tam jednorazowo udać się na wizytę lub wykupić pakiet. Zastanówcie się nad takim rozwiązaniem, bo można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Na stronie znajdziecie komplet informacji na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry