Widok

Dobry endokrynolog na nfz

Znacie może jakiegoś dobrego endokrynologa na nfz lub prywatnie ale za rozsądną cenę? Jescze mam pytanie czy potrzebuję skierowania do endo czy mogę iść bezpośrednio?

Chciałabym zrobić odpowiednie badania hormonów a na nie wolałabym iść ze skierowaniem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat
ja też mam skierowanie i szukam na nfz dobrego specjalisty lub prywatnie w rozsądniej cenie, może ktoś może polecić lub wie gdzie jeszcze są terminy ?
Pilne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mi wiadomo na NFZ do końca roku marne szanse dostać się do endokrynologa a tymbardziej do dobrego...:(( takie polskie realia. Jeśli to coś baardzo pilnego to myślę by mieć leczenie pójść prywatnie ( np.Endomed na Żabiance ) i wybrać jednego z endokrynologów.A później zaraz po Nowym Roku uderzyć do endokrynologa na NFZ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A do endokrynologa niestety potrzebne jest skierowanie jeśli na NFZ , jak prywatnie to oczywiście nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam przychodnię ABC Familiy Sopot jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna może coś więcej ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Rodziewicz WIZYTA 100 ZŁ byłam we wrześniu oczywiście z polecenia rejestrować się można telefonicznie ubolewam że nie ma na fundusz jeszcze raz polecam .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja zapisałam się do endokrynologa( NFZ) na pierwszy wolny termin - 7 lutego 2012 ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
xoxo a do jakiej przychodni się zapisałaś ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To i tak nie bardzo odległy bo na Jaskowej powiedzieli mi że za 3 lata!!!! :/
`Pamiętaj, że to, co słuszne, nie zawsze jest popularne, a to, co popularne, nie zawsze jest słuszne.(...)Rób to, co należy, niezależnie od tego, co pomyślą inni.`
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ich kurna poje... ało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Jaskowej endokrynologia jest dla dzieci, nie dla dorosłych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam pytanie, do jakiego endo się zapisałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie się zapisałaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w listopadzie zapisywałam się do endo na Kowalskiej 5/1 w Gdańsku, na początek czerwca 2012 do dr. Grundkowskiego. Tel. do Przychodni: 58 305 92 72, 502 749 578
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem w ciąży i urósł mi wielki guz na tarczycy. Skierowanie na nfz mogę sobie przeoribć na plaster, bo niegdzie do końca roku nie ma miejsc. PLINE! i wykrzykniki na skierowaniu nie robią na nikim wrażenia, nie mówiąc o ciąży. Czeka mnie długie i kosztowne leczenie, oczywiście prywatnie . Ten kraj to porażka..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lena w moim miescie czeka sie 5-6m-cy,ale jesli sa przypadki taki jak Twoj ciaza to przyjmuje od reki od razu...moj wujek (meza wujek) wspolpracuje z przychodnia i udalo mu sie zapisac mnie do endo - wizyte mialam po kilku dniach..teraz mam przyjsc za 4-mce,ale jakbym byla w ciazy mam zadzownic i przyjmie mnie na drugi dzien, badz w dniu keidy przyjmuje...
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
---------LENA

zadzwoń do rzecznika praw pacjenta,bo podobno jest tak że jesli masz cięzki przypadek a panstwowo odmówią ci natychmaistowej konsulacji w 3 przychodniach (oczywiście musisz mieć potwierdzenie od nich na papierze z pieczątką że nie mogą Cię przyjąć) to idziesz prywatnie,bierzesz fakturę za leczenie i udajesz się z tym(odmowami i fakturami) do nfz-u i muszą oddać Ci kasę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny. na ile mi sił starczy spróbuję jeszcze powalczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest telefon do Invest banku boże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Dorote Birkholz-Walerzak dobry specjalista tylko za wizyte 120zl
Gabinet na morenie ( w przychodni morena jaskowa 105) 604-933-120
Zanim w szpitalu sie doczeka na endokrynologa..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja na swiezo, znajoma polecila lekarza ktory przyjmuje na akademii medycznej, ale ze nie jestem w pl ubezpieczona to poszlam prywatnie, 100zl/ wizyta, pan poswiecil mi grubo ponad godzine, powyjasnial i podszedl tak konkretnie, ze zal d*pe sciska ze nie znalazlam go wczesniej. Od kilku lat mecze sie z wybitnie upierdliwymi objawami i wiekszosc lekarzy olewalo sprawe. Niby nic mi nie jest ale objawy sa i bylam w sytuacji patowej i nie powiem juz irytowalo mnie to. Dosc szybko postawil diagnoze (mialam spory komplet badan zrobonych wczesniej). Jest szansa na duza poprawe bez ciezkiego leczenia, pytanie tylko dlaczego od 6 lat trafialam tylko na konowalow wyciagaczy kasy.... ktorzy nie mogli zwyklego wahniecia organizmu od stresu wyleczyc (hiperprolaktynemia czynnosciowa) i zdiagnozowac.

Pan przyjmuje w endo -med na opolskiej 5 - przymorze (trafic ciezko jak cholera) i teraz nie mam polskich znakow a to wazne, wiec polecam sprawdzic na ich stronce dokladne nazwisko -OBOLONCZYK zdaje sie Llukasz. Konkret.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

do góry