Widok

Dobry laryngolog dziecięcy

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego migdała, opinie w sprawie zabiegu, polecicie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na nfz dr Kijewski w Panaceum Rumia. Swietny lekarz, wspolpracuje z dr Sova. Krotkie terminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Janczurewicz na nfz chodzimy i Dr Borucka Prywatnie potem usuwała młodej migdał. Niezależni od siebie i zgodni w diagnozie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam profesora Stankiewicza. Jest ordynatorem kliniki otolaryngologii w UCK, a do tego konsultantem wojewódzkim. Przyjmuje prywatnie w Swissmedzie na Morenie. Gdy inni laryngolodzy kazali jeszcze czekać, obserwować, to Pan profesor zbadał córkę i od razu skierował nas na operację. Wszystko dokładnie wytłumaczył, rozwiał nasze wątpliwości.
Poza tym polecam jeszcze lekarza, który operował moją córkę- Wojciech Brzoznowski- przemiły człowiek i naprawdę dobry specjalista.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktor Mikaszewski. Super w naszym przypadku kazał przeczekać wycięcie migdała mimo że inny lekarz nam od razu kazał wycinać. Teraz mamy spokój a migdały się zmniejszyły.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno w swissmedzie? Sprawdzałam i nie ma go na spisie lekarzy:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Kuc Nzoz oko ,śląska/gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy w życiu! Starszny babsztyl, niesympatyczny, brak empatii. Nie przyjmie dodatkowo dziecka w przychodni bo przecież będzie musiała zostać dłużej.. nie polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście to było o dr Dorocie Kuc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doktor Mikaszewski od lutego nie będzie przyjmował już w Swissmedzie. Przyjmuje prywatnie w Sopocie, adres znajdziesz w wyszukiwarce na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzzie przyjmuje dr brzoznowski na nfz??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje doświadczenia są fatalne. I chodzi tu przede wszystkim o stosunek do pacjenta. W sytuacji, kiedy pacjent ma zapalenie krtani i tchawicy oraz duszności Pan Doktor odsyła po nowe skierowanie z napisem „pilne”. I to jest jeszcze jakoś – choć może nie do końca - zrozumiałe. Ale jeżeli pacjent w takim stanie staje na głowie i jedzie do innej dzielnicy do swojej przychodni, zdobywa potrzebny napis na skierowaniu i przyjeżdża z powrotem, pokornie czekając do końca aż zostanie przyjęty, a dowiaduje się, że nie zostanie przyjęty w ciągu czterech ostatnich minut pracy (po 3-ch godzinach od pierwszej rozmowy), bo Doktorowi „za to nie zapłacą” (cyt.) – to już jest chwyt poniżej pasa. Wróciłam do domu roztrzęsiona, z nasilonymi objawami. Pozostał mi tylko SOR i kolejne godziny oczekiwania. Widać dla Pana Doktora ważniejsze są pieniądze niż pacjent… Panie Doktorze – Judymem, to Pan nie zostanie…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja z dzieckiem (4 lata) byłam u dr Mikaszewskiego w Sopocie. My niestety musiliśmy wyciąć 3 migdał - za póżno zgłosiliśmy się do laryngologa. Wycięcie migdałka w Swissmedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy którąś z Was chodziła z dzieckiem do dr Doroty Wieczorek? Jaka opinia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Danuta Gajda przyjmuję we Wrzeszczu na Matejki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie natknęłam się na tę laryngolog. Poza tym w przypadku przerośniętego migdała Wszystko zależy od stopnia przerośnięcia i czy idzie to w parze z wysiękowym zapaleniem ucha, co zdarza się bardzo często. U mojej córki był to III stopień, do tego przerośnięte boczne migdały. W związku z tym bezdechy i chrapanie. A po operacji- zmiana o 180 stopni. Śpi spokojnie, nie chrapie, w końcu normalnie oddycha, nawet głos jest inny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Piotrowski - ordynator w Miejskim w Gdyni, prywatnie przyjmuje w Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Masztalerz-Baran - serdecznie polecam. Przyjmuje na Chwarzno, przychodnia IMED.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam laryngologa z DERM-AL przyjmują na Armii Krajowej w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcialabym wybrac sie na konsultacje z synkiem do pana dr Mikaszewskiego.
Czy nr telefonu podany na str internetowej gabinetu w Sopocie jest nr do rejestracji? Czy jest to prywatny nr pana doktora?
A moze nie trzeba sie umawiac tylko przyjechac bezposrednio do gabinetu w dni kiedy przyjmuuje.
Prosze o info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bylam z dzieckiem u dr Mikaszewskiego w Sopocie jakos 2 lata temu. Wtedy nie trzeba bylo sie umawiac, po prostu pojechaliśmy jakas godzine przed otwarciem gabinetu aby zajac miejsce w kolejce. Nie wiem czy teraz cos sie zmienilo, ale trzeba sie liczyc ze spora kolejka, bo doktor to bardzo dobry specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bylismy jesienią, nie trzeba się umawiać, tylko przyjechac i ustawic w kolejce, dr przyjmuje wszystkich ktorzy danego dnia sie zglosza. my czekalismy baaardzo dlugo w kolejce, chyba 3godz, ale bylo warto; dr ma b.dobre podejscie do dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z laryngologów prywatnie my chodzimy do goscia co sie nazywa Dmitry Tretiakow, klinika jest ładna i nowa więc dziecko jest troche spokojniejsze. My robilismy akuratt inny zabieg, ale to mozna sprawdzic: https://www.trojmiasto.pl/Laryngolog-dr-D-Tretiakow-o56307.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko doktor Andrzej Skorek pracuje też w udo najlepszy dziecięcy laryngolog
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uck
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wątek dosyć stary więc odświeżam, poszukuję dobrego, delikatnego laryngologa dla dziecka 7 letniego, ciągłe katary, w zasadzie non stop od 3 miesięcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiecie o ciągłym zapaleniu zatok ? I spływaniu tej wydzieliny, która prawdę mówiąc jest bardzo dziwna w smaku ? :/ jeszcze też poszukuję aparaty słuchowe https://akademiaslyszenia.pl/aparaty-sluchowe najlepiej takie, które są na NFZ refundowane albo chociaż częściowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

do góry