Widok

Dobry psycholog dziecięcy - poszukuję!!!!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam!!!
Moze znacie jakiegos naprawde dobrego psychologa dzieciecego,ktorego moglibyscie polecic? Bede wdzieczna za jakies namiary... Sprawa dotyczy podejrzenia ADHD... Jezeli ktos z Was zmaga sie z tym problemem lub wie jak przebiega wizyta u specjalisty,ktory ma dokonac rozpoznania to rowniez prosze o pare slow na ten temat!!!!
Z gory dziekuje i POZDRAWIAM!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jest znany psychiatra dziecięcy - prof. Hanna Jaklewicz (mam nadzieję, że jeszcze pracuje :)) Zawsze z nią współpracowały niezłe psycholożki i fajnie im szło diagnozowanie dzieci.

Wrzuć nazwisko pani prof. w gógla, wyskakują jakieś namiary na gabinet.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co pamiętam Adhd nie diagnozuje jedynie psycholog, 2 lata temu do diagnozy przyjezdzali lekarze z Warszawy, diagnoza odbywała się w 2 miejscach w trójmieście ,jeśli dziecko chodzi do szkoły najlepiej porozmawiać na ten temat z pedagogiem ,jesli nie mozna zadzwonic do poradni psychologiczno pedagogicznej oni napewno sa na bierzaco w tym temacie
image
[url=http://www.maluchy.pl]image[/url [url=https://achtedzieciaki.pl/artykul/10][img]http://s10.suwaczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wielkie dzieki Dziewczyny!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Małgorzata Hebel pracuje w poradni psychologiczno- pedagogicznej w Sopocie oraz Pani Joanna Chromik pracuje, o ile dobrze usłyszałam, w poradni na Obywatelskiej we Wrzeszczu. Miałam ostatnio z nimi zajęcia z ADHD (jestem na 5 roku psychologii). Obie specjalizują sie w pracy z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową. Oczywiście profesor Jaklewicz też z całego serca polecam, nie tylko jeśli chodzi o ADHD, ale i o wszelkie inne zaburzenia wieku dziecięcego, to jedna z najmądrzejszych osób jakie spotkałam na uczelni.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja rowniez polecam prof Jaklewicz, b.madra kobieta , jesli chodzi o zaburzenia.
image


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zajżyj na stronę http://www.pomost.pl.tl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ile dziecko ma lat, bo adhd mozna zdiagnozowac dopiero jak dziecko do szkoly pojdzie, bo jednym z kryteriow jest wystepowanie objawow w dwoch srodowiskach, kiedys faktycznie przyjezdzal doktor Kolakowski z Warszaway na diagnozowanie dzieciakow, wiem, ze juz teraz nie ma tych konsultacji
Diagnoza polega na kilku spotkaniach dziecka z badajacym, obserwacjach ze szkoly i domu oraz na kwestionariuszach zawierajacych poszczegolne objawy. Bardzo wazna jest rozmowa z rodzicem i opinia ze szkoly lub przedszkola od nauczyciela.
Bylam obserwatorem konsultacji dzieciakow i prowadzilam z dziecmi z adhd zajecia, wiec jesli masz jakies pytania, to zapraszam na mejla.

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzę,że dawno temu był taki wątek więc nie będę zakładała nowego.

Ktoś jeszcze może kogoś polecic lub zna w/w panią doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam psychologa - Małgorzatę Hebel - telefon znajdzie Pani na stronie: www.psychologdansk.pl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja bylam z dzieckiem u psychologa

a ADHD tak jak juz napisno wyzej mozna stwierdzic dopiero najwczesniej w wieku szkolnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Akademickie Centrum Psychoterapii w Warszawie 22 517 99 65. Program "Ułatwiamy zycie z nadpobudliwością"Tam dowiesz się wszystkiego. Wspiera to dr. Karyłowska - wspaniała kobieta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Aleksandra Błaszkiewicz: tel. 784667751. Polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry