Widok

Dobry stomatolog gdynia

Witam, chciałabym zapytać Was do jakich dentystów chodzicie, gdzie w Gdyni warto leczyć zeby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, polecam Temi Med w Gdyni. Chodziłam do pana Kuby-rzetelny, cierpliwy, zawsze ma kilka alternatyw do sprawdzenia by zbyt wcześnie nie "truć" zębów. Podobało mi się tez profesjonalne podejście personelu do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź ten gabinet na stronie http://swedentpolska.com. Super nowoczesny, sprzęt najwyższej klasy Dr. Marcin superspecjalista i naprawdę ceny konkurencyjne plomby japońskie albo amerykańskie.a implanty wysokiej jakości. Przy każdej wizycie konsultacja i 4 rtg w cenie leczenia jak i znieczulenie.Mają często promocje teraz na drugi implant masz 500 zł zniżki. Nie wierz mi na słowo sprawdź sama
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orientujecie się czy stomatolog Krystian Krupski przyjmuje gdzieś w Gdyni? Czytałam ostatnio, że podobno robi świetne implanty i chciałabym do niego podejść zrobić zęba, bo przewróciłam się w łazience i poszła mi jedynka górna. Może ktoś wie coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni z tego co wiem robi na Wolności 7, na stronie masz dane kontaktowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Wysoki cholesterol (3 odpowiedzi)

Witam, Mam wysoki cholesterol (genetyka). Organizm źle toleruje leki z apteki. Co mogę zażywać z...

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd. (40 odpowiedzi)

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez...

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

do góry