Widok

Dobry szampon na łupież

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja łupieżu (na szczęście) nie mam, ale mój mąż owszem. Chwali sobie Nizoral (próbował już wielu). Niestety jest on dość drogi, bo za małą buteleczkę trzeba zapłacić ok. 20zł. Na efekty też trzeba "chwilę" poczekać, ale warto spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacyjny jest KETOZEN ziaji,
ma takie samo działanie jak Nizoral a jest o połowę tańszy, sama przetestowałam!! a miałam spory problem z łupieżem, ten szampon jest wg mnie nawet lepszy od nizoralu,
dostępny tylko w aptekach.
pozdr!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ten KETOZEN działa trwale? Nie wrócił łupież po odstawieniu szamponu? Ma w składzie coś co rzeczywiście leczy, a nie "zalecza"? Czytałam gdzieś, że można zakładać rzeczywistą skuteczność, kiedy w składzie znajduje się cyklopiroks. W google napisali, że działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i w ogóle przeciw... Swoją drogą - myślałam, że Ziaja jest marką do kupienia praktycznie wszędzie, nie tylko w aptece..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam okropny łupież, wyłaził zawsze po szamponie szauma:(
nizoral nie dawał sobie z nim rady.
Po zużyciu połowy butelki ziaji - mam bardzo grube i długie włosy -łupiez znikł jak ręką odjąć!!!
i do tej pory nie wrócił - a to już 2 lata.
Nie zaobserwowałam podraznienia skóry głowy, jedynie na włosy dodatkowo nakładałam jedwab bo nie miały takiego połysku jak po normalnym szamponie z właściwościami np nabłyszczającymi.
a szaumy tez już nie używam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy nizoraly straciłam plowe wlosow większości plowa woreczka śniadaniowego a jak po tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Polytar jeśli to faktycznie jest łupież.
Może zdarzyć się tak że masz na przykład Łojotokowe zapalenie skóry i nawet o tym nie wiesz. Jeśli ta dolegliwośc nie przechodzi od dłuższego czasu po różnych środkach to polecam wizytę u dermatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślicznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Nizoral niestety na mnie nie działa - to znaczy działa, ale tylko na chwilę, a potem problem wraca. Polytar jak na złość - uczula. Znajomy dermatolog wspominał coś o Pirolamie. Znacie go może? Już sama nie wiem, co wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak mi się robił problem z łupieżem, to zawsze myłam nizoralem. Ale myłam też nim szczotki i grzebienie. Łupież nie wracał.
Nizoral można kupić również w saszetkach.
Z łupieżem często zdarzało mi się wracać od fryzjera :(
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie nizoral pomagał, ale np. jak umyłam głowę szamponem Timotei to ponownie wracał
[url=http://slub-wesele.pl/]image

[url=http://www.suwaczki.com/]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mii pomógł szampon z AVONU
[url=http://www.maluchy.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Timotei i Nizoralem mam bardzo podobne doświadczenia. Szczerze mówiąc zmęczona już jestem i zaczynam rozglądać się za jakimś lekiem i kosmetykiem w jednym. Tak mnie ten Pirolam kusi, bo z opisu wynika, że rzeczywiście leczy skutecznie, bo ma leczniczo dobrany skład. Serio żadna nie zna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używałam wiekszosci szapmonów przeciłupieżowych i sie poddałam. Zaczełam myć szamponem dla moich psów i łupież zniknął jak ręką odjął. Jestem zadowolona i łupieżu brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli to żart, to chyba trochę dziwny :) Twierdzisz, że pomógł Ci szampon dla psów? Swoją drogą podziwiam, bo musiałaś przeżyć prawdziwy koszmar na tej ciężkiej od frustracji do desperacji. Btw. jaki to był szampon? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a spróbujcie jeszcze raz, ale umyjcie tym samym szamponem wszystkie grzebienie i szczotki...
no i nie pozwalajcie nikomu innemu ich używać.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nizoral.. kilka razy.. później tylko hedel ( czy head- mniejsza o to)shoulders.. Żadnego innego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zuza uwierz mi że szampony dla psów nie są chemicznie robione ( te droższe) i są dużo delikatniejsze dla skóry. Nie uważam to za powód do smiechu ani nic dziwnego. Szampon kosztuje prawie 100 zł a zwykły dla ludzi no ile ?? 8 zł ? to chyba mówi samo za siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to jednak trochę dziwne (nie, nie wyśmiewam Cię), bo struktura włosa u psa i człowieka, jednak się trochę różni. Mylę się?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki to szampon? rzeczywiście działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uzywam szamponów przepisanych przez dermatologa. Pomogły, po ok. tygodniu łupież ustąpił. Używam oczywiście tych szamponów zapobiegawczo bo to taka choroba która powraca. Używam szamponów stieprox, selsun blue i polytar czy jakos tak, dodatkowo elocom w plynie i masc na P ale nazwy nie pamietam. Szkoda pieniedzy na nizorale i inne takie. Tylko że wymienione szampony są chyba tylko na recepte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam selsun firmt chatten
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi oprócz szamponu przeciwłupiezowego (na dobrą sprawę każdy z pirytionianem cynku) pomaga nałożenie od czasu do czasu na samą skórę głowy oleju rycynowego. Bardzo poprawia kondycję nie tylko skóry, ale i włosów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oleje, olejki itd. to fajna sprawa. Ja lubię od czasu do czasu nałożyć Amlę. Włosy są po niej błyszczące i mięciutkie w dotyku.

A do spraw "łupieżowych" - widziałyście może taką aplikację Analizator Skóry Głowy? Przyuważyłam ją na facebooku i ciekawi mnie, co Wy Babeczki na to http://www.facebook.com/zdrowe.i.piekne.wlosy?sk=app_190322544333196
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi na łupież pomógł jogurt naturalny.
Nakłada się jogurt naturalny na suche włosy i trzyma taką maskę ze 20 min. Spłukuje,myje włosy i po łupieżu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm ciekawe.. a co ma takiego w składzie, że tak szybko i sprawnie działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanko, ale rzuciłaś linkiem bez jakiegokolwiek komentarza od siebie, co wygląda na niegrzeczny spam! szukam opinii o szamponach, których osobiście używacie, które z całą pewnością możecie polecić opisując swoimi słowami. sama wybrałam Pirolam i potrafię wskazać jego zalety i wziąć odpowiedzialność za słowa, którymi go opisuję, bo go faktycznie używam :) skoro dołączasz do dyskusji, postaraj się uczestniczyć w niej czymś więcej, niż tylko linkami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami łupież to efekt niewłaściwej pielęgnacji. Ja borykałam się znim przez podrażnioną skórę główy, więc szampon klorane z wyciągiem z piwonii rozwiązał u mnie problem. Poszukaj odpowiedniego dla siebie szamponu w ofercie tej marki. Na pewno będziesz zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szampon biolage :) kosztuje okolo 40 zl ale warto bo jest wydajny i serio dziala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsze slysze o takiej firmie wogole :D gdzie taki kupie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stacjonarnie to nie wiem ale na necie sa w drogeriach, niedano byly na promo na notino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem dzieki rzuce okiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez zastanowienia Ducray Kelual DS. Ma super skład i skuteczność udowodnioną klinicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale szukasz czegos taniego na mało inwazyjny lupiez czy czegoś porządnego na łzs z prawdziwego zdarzenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwykły head&shoulders dziala bardzo dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę zaproponować wam https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-szampon-500ml . Jak dla mnie jest to jednak najlepszy szampon. Doskonale oczyszcza skórę głowy, odżywia i przede wszystkim łagodzi uczucie podrażnienia i swędzenia także jestem zadowolona z jego działania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej kup sobie naturalny Olejek Hasna, znakomity na włosy. Nie dość, że je mega wzmacnia, odbudowuje t o właśnie zapobiega łupieżowi, przetłuszczaniu się włosów i skóry głowy. Zamawiam go w tym sklepie Pachnąca Kraina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest słuszny kierunek - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/tigi-bed-head-dirty-secret-suchy-szampon-do-wlosow-300ml.html
Sami oceńcie, czy to dla Was. Nam to zrobiło kolosalną różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Wybielanie zębów (27 odpowiedzi)

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu?...

Tabletki powiekszające biust perfect bust czy działają? (46 odpowiedzi)

Gdzieś przewinęła mi się ostatnio reklama tych tabletek i zastanawiam się czy takie tabletki mogą...

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

do góry