Widok

Dojrzała kobieta

Witam wszystkich
Czy to że pociąga mnie dojrzała kobieta tzn. Ok 50 i w zwyż jest normalne ? Od zawsze odkąd pamietam bardzo pociągały mnie dojrzałe kobiety ...dojrzałe kobiece ciało itd.i choć mam 35 lat tak jest nadal i chociaż mam partnerkę troszkę młodszą od siebie i to i tak cały czas jest we mnie pożądanie dojrzałej kobiety . Często zdarza się ze to mijana na ulicy dojrzała kobieta przykuwa moją uwagę niż jakieś podlotki i nie to że jakiś wamp itp. Po prostu zwyczajne dojrzałe kobiety kobiece,zadbane ,uśmiechnięte . Czy może też ktoś tak ma ?
Hm nie uważam się za kogoś kto potrzebuje np. Matczynej miłości itp. Bardziej podąża to w sferę erotyzmu uważam że naturalne dojrzałe kobiece ciało jest bardzo seksi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby przed czym chroni Red bull?
hmmm...jeszcze do tego prezerwatywy...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
@ Ilona:

Óczmi wyobraźni widzę zagumowane skrzyyyyydła ze zbiorniczkami na końcach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Graszka, red bull nie chroni a pozwala rozwinąć skrzydła :) ot taki slogan reklamowy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Red bull, to najtańsza wersja niebieskiej pigułki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ UT:

polemizowałbym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To lepiej przyznaj się, czego używasz :P:P:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po której wersji miałeś więcej werwy? ;))

chociaż Ty jesteś jeszcze całkiem młody...jeszcze...;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dojrzała to 20-25, wcześniej jest niedojrzała, a później jest przejrzała.
Nie wiem, co jest po przejrzałości, więc określenia dla 50. nie znam:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Później to robi się wino,więc wychodzi na to że im starsza tym lepsza;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy, uwierz, że po pięćdziesiątce kobiety mają w sobie bardzo dużo seksapilu:-)))
a tak naprawdę wiek nie ma takiego dużego znaczenia.Każdy ma tyle lat, na ile się czuję. Nie jedna trzydziestka zazdrości kobietom 40+ wyglądu i samopoczucia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klapo(d)u...y ble he he he ...
nie dałam Ci minusa z litości ...
zabawny Ty... śmieszku...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy miałam 16 lat, to też uważałam 20-25 latków za dojrzałych mężczyzn:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także tak uważam nie jedna nastolatka może zazdrościć dojrzałej kobiecie wdzięku seksapilu dla mnie dojrzała kobieta to właśnie prawdziwa kobieta która potrafi emanować swą kobiecością naturalnością nic nie ma gorszego od spalonych solarka plastikowych lalek u których skóra wyglada jak na nosorożcu które maja nałożone kilo pudru . Tysiąc razy bardziej wole popatrzeć na prawdziwa naturalna dojrzała kobietę niż na takie wynalazki a już nawet nie mówiąc o dotykaniu itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy,to jak się nie mylę imię osiołka,i to by się zgadzało:D;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy to taki mułowaty osioł od Kubusia Puchatka:-)))
Może się utożsamił z bohaterem osiołkiem haha:-))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dla mnie i tak to była kobieta 40+ 😉
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idż do psychiatry na obserwację , jesteś cięzko chory.Najlepsze elektrowstrzasy na penisa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A co zyga Ty dowartosciowujesz się galeriankami ? I pewnie masz także duże auto 😉
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem, że po pięćdziesiątce tak jest, ale później człowiek trzeźwieje i widzi, że wiek ma znaczenie.

Art, nie w każdej butelce z winem jest wino.
Oczywiście zdarzają się wyjątki; niektóre gwiazdy pop, milionerki z funduszem powierniczym, byłe żony bogatych mężów... Reszta, przez złe przechowywanie, zmienia się w ocet.

Takie są prawa natury, więc Graszka, nie masz tyle na ile się czujesz, ale czujesz się wedle swego wieku. Zrozumiesz to w odpowiednim wieku:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Czy to że pociąga mnie dojrzała kobieta tzn. Ok 50 i w zwyż jest normalne ?"

Masz kompleks edypa.
Jesteś normalnie nienormalny, ale w normie:d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry