Widok

Dojrzała kobieta

Witam wszystkich
Czy to że pociąga mnie dojrzała kobieta tzn. Ok 50 i w zwyż jest normalne ? Od zawsze odkąd pamietam bardzo pociągały mnie dojrzałe kobiety ...dojrzałe kobiece ciało itd.i choć mam 35 lat tak jest nadal i chociaż mam partnerkę troszkę młodszą od siebie i to i tak cały czas jest we mnie pożądanie dojrzałej kobiety . Często zdarza się ze to mijana na ulicy dojrzała kobieta przykuwa moją uwagę niż jakieś podlotki i nie to że jakiś wamp itp. Po prostu zwyczajne dojrzałe kobiety kobiece,zadbane ,uśmiechnięte . Czy może też ktoś tak ma ?
Hm nie uważam się za kogoś kto potrzebuje np. Matczynej miłości itp. Bardziej podąża to w sferę erotyzmu uważam że naturalne dojrzałe kobiece ciało jest bardzo seksi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy miałam 16 lat, to też uważałam 20-25 latków za dojrzałych mężczyzn:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klapo(d)u...y ble he he he ...
nie dałam Ci minusa z litości ...
zabawny Ty... śmieszku...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłapouchy, uwierz, że po pięćdziesiątce kobiety mają w sobie bardzo dużo seksapilu:-)))
a tak naprawdę wiek nie ma takiego dużego znaczenia.Każdy ma tyle lat, na ile się czuję. Nie jedna trzydziestka zazdrości kobietom 40+ wyglądu i samopoczucia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Później to robi się wino,więc wychodzi na to że im starsza tym lepsza;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dojrzała to 20-25, wcześniej jest niedojrzała, a później jest przejrzała.
Nie wiem, co jest po przejrzałości, więc określenia dla 50. nie znam:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a po której wersji miałeś więcej werwy? ;))

chociaż Ty jesteś jeszcze całkiem młody...jeszcze...;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To lepiej przyznaj się, czego używasz :P:P:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ UT:

polemizowałbym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Red bull, to najtańsza wersja niebieskiej pigułki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Graszka, red bull nie chroni a pozwala rozwinąć skrzydła :) ot taki slogan reklamowy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Ilona:

Óczmi wyobraźni widzę zagumowane skrzyyyyydła ze zbiorniczkami na końcach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby przed czym chroni Red bull?
hmmm...jeszcze do tego prezerwatywy...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podwójna ochrona kuciapki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl

Aby bezpiecznie latać :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@kosmitka:

Zazwyczaj pociąga to, czego się akurat nie ma pod ręką ;)

@.k.a:

Ibuprom w kontekście wyżej kumam. Ale po co prezerwatywy i Red Bull?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie dziwne jest to że masz młodsza partnerkę a pociągają Cię strasze kobiety, dlaczego nie masz starszej partnerki?
jesteś z nią a myslisz o innych, jak dla mnie to, to jest chore a nie to, że pociągają cię starsze kobiety
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie wiem jak dalej mam uważać czy to jest ok czy nie ?
Ale tak czy siak dla większości to chyba jednak jest coś dziwnego i niestety nie do realizacji 😞
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy mieć "3pak miłosny" - prezerwatywy, Red Bull i ibuprom ;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cross, nie ma co uogólniać ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym akurat różnie bywa. 😊
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry