Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dla każdego coś dobrego :) wątek zamknięty Pyszne lody, ciasta, przestronny lokal i miła , uprzejma obsluga.
~Gala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Przeprowadzku Domu Czekolady. wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziliśmy Dom Czekolady wczoraj, po przeniesieniu w miejsce...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Na pewno wrócę! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w Domu Czekolady. O kawiarni usłyszałem od...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Milo, smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Chociaz raz w miesiacu jak jestesmy w Gdyni nigdy nie zdarzylo nam sie ominac...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Gość - opinia wątek zamknięty Menu mocno ograniczone ale za to wszystko naprawdę bardzo smaczne i całe...
~Gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Nadzwyczajne miejsce! wątek zamknięty Jestem stałym klientem Domu Czekolady i polecam ten lokal każdemu z Was!...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Niespotykany lokal, przepyszne torty, szeroka oferta lodów, miła obsługa. Na...
~Maja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Najlepsza czekolada w Trojmiescie wątek zamknięty Przy okazji kazdego pobytu w Gdyni odwiedzamy ten lokal; czekolada w innych...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Mimo, iż desery są dosyć smaczne, cena zwykłej herbaty jest absurdalnie...
~kj
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Najlepsza czekolada w trojmiescie. wątek zamknięty Naprawde klimatyczne miejsce z z*******a obsuga. Wybralismy sie do Riwery i...
~Ania i Radzio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Przepyszne torty czekoladowe wątek zamknięty Chyba najlepsze torty, zawsze świeżo robionę, można zamówić przed południem i...
~Ron
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

Szok kulturowy i smakowy wątek zamknięty Rok rocznie w lipcu wybieramy się do Gdyni z przyjaciółmi na festiwal i za...
~w-wa iso77
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Druga wizyta wątek zamknięty Pierwszy raz w DCz byłem latem, kosztując kilka gatunków lodów, byłem...
~kaniasty
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

Jedzenie musi być uczciwe wątek zamknięty Tak niesmacznych deserów dawno nie jedliśmy. Zamówiłem dla siebie deser...
~Tom&Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2011

Pysznie wątek zamknięty Byłam na romantycznej kawce miła atmosfera mimo iż w centrum handlowym daje...
~Celina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

rewelacja wątek zamknięty Do domu czekolady chodzę sporadycznie. Nie zgadzam się z opiniami poniżej,...
~mdolam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Nati - opinia wątek zamknięty Torty-pierwsza klasa...ambrozja....niebo w gebie:Djeżeli chodzi o...
~Nati
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 stycznia 2009

?!?!?! wątek zamknięty Miejsce faktycznie nastojowe, wystrój klimatyczny i ładny. Obsługa miła, niby...
~olka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 października 2008

super!!! wątek zamknięty polecam to miejsce, ciasta wyśmienite, pralinki rewelacja(bez konserwantów,...
~morda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

MAGICZNE MIEJSCE!!!!! JEDYNE TAKIE W POLSCE!!!!! wątek zamknięty POLECAMY PAŃSTWU TO NIESAMOWITE MIEJSCE!!!!DESERY REWELACYJNE, O...
~WARSZAWIACY
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

23

wątków

do góry