Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławomir O. - opinia nowy temat Moi Rodzice byli w Domu Seniora "Kalina" niespełna rok. Mieli samodzielny...
~Sławomir O.
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 maja 2023

Krystyna W. - opinia Serdecznie polecam Dom Opieki Kalina. Mój ciężko chory mąż, został w tym domu...
~Krystyna W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Danuta - opinia Serdecznie polecam! Mój mąż przebywał w tym domu 6 lat. Byłam zadowolona z...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2022

Ewa C - opinia wątek zamknięty Moja mama Krystyna trafiła do Domu Seniora Kalina po długim pobycie w...
~Ewa C
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Barbara Grzywna - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Dom Seniora Kalina. Moja mama spędziła w nim 2 lata. Od samego...
~Barbara Grzywna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Dom Seniora Kalina. Jestem zadowolona pod każdym względem....
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Grazyna Ney - opinia wątek zamknięty Nie polecam ,nie polecam pod kazdym wzgledem, uwazam ze bardzo duzo brakuje...
~Grazyna Ney
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Polecam dobry Dom Opieki wątek zamknięty Moj Tata trafił do „Kaliny” w ciężkim stanie po operacji a następnie...
~Kasia Wojciechowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Niestety ale nie polecam tego domu , mama przebywała tam 2 miesiące i nie...
~Marek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo polecam Dom Seniora Kalina. Moja mamusia po przebytych trzech udarach...
~Hania Piszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Dobra alternatywa wątek zamknięty Moja Mama z zaburzeniami psychicznymi, stanami lekowymi oraz zespołem...
~Edmund Kizik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

najlepszy wybór w pomorskim wątek zamknięty Do Kaliny trafiłem po miesięcznej opiece nad moim krewnym w stolicy, który po...
~zielona koszulka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

polecam :) wątek zamknięty Moja mama trafiła pod opiekę tej placówki w lutym 2017 r,jako osoba leżąca ,...
~Wiessława Korn
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Swiadomie polecamy:-) wątek zamknięty Dom Seniora Kalina sprawdzil sie pod kazdym wzgledem:-) Dlugo szukalismy tego...
~Jolanta A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Opieka w,, Kalinie'' wątek zamknięty Oddałam Mamę do domu seniora ,,Kalina''. To jest 3-ci ośrodek w którym jest...
~J S
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry