Widok

Dom weselny "Na Wzgórzu" - opinie

Na miejsce naszego wesela wybraliśmy Dom weselny "Na Wzgórzu" na Suchaninie. Czy był tam ktoś może i podzieli się swoimi spostrzeżeniami? Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będe miała wesele w czerwcu 2010, ale byłam tam już na kilku imprezach więc moge powiedziec że to fajne miejsce, zwłaszcza w ciepłe miesiące, niewątpliwym atutem jest ogród z fontanną. Ładna sala, jeśli chodzi o wystrój niczego ani za dużo, ani za mało, smaczne ładnie podane i co najważniejsze w dużej ilości jedzonko, przemiła obsługa. Szefowa bardzo komunikatywna, domowy, ciepły klimat. Dlatego właśnie tam mamy rezerwację:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź, teraz już jestem spokojna i pewna, że zdecydujemy się właśnie na to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysoki poziom w porównując inne sale. Począwszy od zastawy stołowej, obrusów, falban, tkanin, jakimi dekorują, skończywszy na jakości jedzenia, jego jakość oraz ilość. Piękne kebany ze świeżych kwiatów, klimatyzacja, bardzo ciepły i przyjemny wystrój i przesympatyczna obsługa, ogród. Ceny przystępne. Słowem, same superlatywy. Jeśli ma to być niewielkie wesele na 50-60 osób, to miejsce wprost idealne. Sala jest nam już dobrze znana z przyjęć, jakie tam urządzaliśmy; komunia rok 2009, jubileusz ślubu rok 2010, wesele córki rok 2011 i w roku 2012 odbędą się chrzciny naszego wnuka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry