Widok

Dom weselny "Na Wzgórzu" - opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Na miejsce naszego wesela wybraliśmy Dom weselny "Na Wzgórzu" na Suchaninie. Czy był tam ktoś może i podzieli się swoimi spostrzeżeniami? Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będe miała wesele w czerwcu 2010, ale byłam tam już na kilku imprezach więc moge powiedziec że to fajne miejsce, zwłaszcza w ciepłe miesiące, niewątpliwym atutem jest ogród z fontanną. Ładna sala, jeśli chodzi o wystrój niczego ani za dużo, ani za mało, smaczne ładnie podane i co najważniejsze w dużej ilości jedzonko, przemiła obsługa. Szefowa bardzo komunikatywna, domowy, ciepły klimat. Dlatego właśnie tam mamy rezerwację:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź, teraz już jestem spokojna i pewna, że zdecydujemy się właśnie na to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysoki poziom w porównując inne sale. Począwszy od zastawy stołowej, obrusów, falban, tkanin, jakimi dekorują, skończywszy na jakości jedzenia, jego jakość oraz ilość. Piękne kebany ze świeżych kwiatów, klimatyzacja, bardzo ciepły i przyjemny wystrój i przesympatyczna obsługa, ogród. Ceny przystępne. Słowem, same superlatywy. Jeśli ma to być niewielkie wesele na 50-60 osób, to miejsce wprost idealne. Sala jest nam już dobrze znana z przyjęć, jakie tam urządzaliśmy; komunia rok 2009, jubileusz ślubu rok 2010, wesele córki rok 2011 i w roku 2012 odbędą się chrzciny naszego wnuka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry