Domino's Pizza

Pizzerie

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Varvara Savenkova - ocena nowy temat były 2 zamówienia, pierwsze w ogóle nie dotarło, w drugim dostali chłodne...
~Varvara Savenkova
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 kwietnia 2024

AGITA - opinia Pizza XXL to jest jakiś śmiech na sali-40 cm. Brzegi ciasta obsypane chyba...
~AGITA
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 19 sierpnia 2023

Piotr - opinia Szybko, sprawnie a co najważniejsze smacznie, na pewno wrócę!
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 czerwca 2023

Piter - opinia Zamawiasz, otrzymujesz informację, że za 40 min będzie po 80 min dzwonisz,...
~Piter
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2023

GG - opinia Pizza dostarczona po godzinie, gdzie od 40 minut widniała informacja, że...
~GG
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Zamówienie dotarło z 40 min opóźnieniem (na stronie zaznaczyli ze zamówienie...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 listopada 2021

Gdn_klient - opinia wątek zamknięty Czekam od 3.5 godziny na pizzę(miała być w 40 minut), nie da się skontaktować...
~Gdn_klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 listopada 2021

Anon - opinia wątek zamknięty Super obsługa, szybki czas realizacji i bardzo dobra Pizza, co prawda...
~Anon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

rm - opinia wątek zamknięty Coś tam mocno nie gra. W zeszłym roku zamawiałem często, dowóz był szybki a...
~rm
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

zawiedziony - opinia wątek zamknięty Kiepska sprawa, płatność dokonana online, system pokazywał, że pizza...
~zawiedziony
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lipca 2020

Mrta - opinia wątek zamknięty Dostalismy pizzę....czas oczekiwania 2.5h Pizza ledwo ciepła nie smaczna....
~Mrta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Pizzaman - opinia wątek zamknięty Obsługa jest spoko i pizza ale...ten ich sos to istna masakra. Syf.... Jak by...
~Pizzaman
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Rafał - opinia wątek zamknięty nie odbierają telefonu, dostawa ponad 2h. zero kontaktu ogolnie NIE polecam
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

anon - opinia wątek zamknięty zamówione 19:26 na 20:30 godzina 21:05 zamówienia brak, pozdrawiam
~anon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Niestety ilekroć zamawiałam stamtąd pizze byłam mega zadowolona natomiast...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Słabizna wątek zamknięty Około 300m od lokalu... czas oczekiwania ponad 2h. Tragedia. Gdybyśmy nie...
~Krzyniek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2019

słabo wątek zamknięty nie polecam... pizza słaba a czas oczekiwania kosmiczny
~Light molly
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Dominos pizza zaspa wątek zamknięty Dobra pizza, dostawy w miarę na czas, zawsze ciekawe promocje
~Edward
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

kamil - opinia wątek zamknięty Praktycznie brak jakichkolwiek składników na pizzy.
~kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

Skusił mnie tyko kupon wątek zamknięty Najgorsza pizza jaką jadłem w życiu. Czas oczekiwania ponad godzinę choć...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry