Widok

Dr Bogdan Koprowski .

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hej, lekarz ogólnie wporządku ale strasznie powolny. Ja chodziłam do niego do przychodni w Gdyni na Obłuże Leśne. W przychodni długo sie czeka w kolejce i umawia sie tego samego dnia ale mozna czekac 2-3 godz lub dłużej:/ nie wiem jak prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też kiedyś uczęszczałam do DR Koprowskiego państwowo do przychodzi na Obłużu. Jest ok ale jak mówi Ola bardzo powolny, czasami wręcz ślamazarny. Specjalistą chyba jest dobrym ale ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo wizyta prywatna nie równa się wizycie na NFZ.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koprowski to mój lekarz od ponad 10 lat, prowadził moje 2 ciąże. Mogę tylko stwierdzić, że to bardzo dobry lekarz. Faktycznie "ma na wszystko czas", jak inni czekają. Przyjmuje również prywatnie, nie jest drogi.
Nie wiem czy to norma ale w ciąży bada i robi usg na każdej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy jest dokładny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
przyjmuje też na Żwirki i Wigury, czeka sie ze 2 tygodnie na wizytę.

Na razie byłam tylko raz. Czekałam na wejście aż 2 godziny, ale doktor twierdzi, że to wyjątkowo ;) (ale widzę, że wcale nie tak wyjątkowo).
Faktycznie jest powolny, z komputerem sie mota jakby pierwszy raz w życiu miał myszkę w łapie ;)

Ale jest bezpośredni. Mozna nawet pożartować, pogadać. Rzeczywiście sie nie spieszy.

Zapisał mi tab. antykoncepcyjne, ale nie zebrał żadnego wywiadu, już nie mówiąc o badaniach (myślałam, że powinno się zrobić przed przystąpieniem do przyjmowania leków hormonalnych). Nie zapytał czy kiedykolwiek brałam tabletki, jak to znosiłam. Nie przedstawił innych alternatywnych metod antykoncepcji. Także nie wiem sama co o tym myśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezguła, niekompetentny, ślamazarny i nie ma pojęcia o leczeniu. A fizjologiczną ciążę poprowadzi nawet idiota. Przepraszam, że w ten sposób piszę ale znam tego pana i jego zdolności zawodowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Właśnie tak myślałam , że znajdzie się ktoś taki jak ja i ma do niego jakieś zarzuty .
Mi też wydaje się że nie ma pojęcia czasem co robi komputera nie umie obsługiwać i moim zdaniem usg też nie .
Z Mojej strony nikomu nie polecam wizyt u tego lekarza .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja jestem w 8 miesiącu ciązy i jeszcze nie znam płci dziecka nie wiem czy to wina sprzetu w przychodni czy pana koprowskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na początku też nie znałam , potem sama za uwarzyłam że to chłopiec jednak dr powiedział że nie jest pewien i nie mam się na co nastawiać w 33 tyg powiedział że w 100% dziewczynka jednak na porodówce okazało się że to dziewczynka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a juz myslalam ze ma problem ze wzrokiem:) to moze jednak dowiem sie jeszcze zanim urodze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje . Jednak gdybym teraz zaszła w ciąże nigdy już bym do niego nie poszła .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mialam watpliwa przyjemnosc spotkac tego pana na IP na Zaspie kiedy to zglosilam sie na cc.
Jego badanie to byly istne tortury, nie przesadzam. Badal mnie ponad pol godziny i nie bardzo wiedzial co robi chyba. Nie mogl zrobic glupiego pomiaru glowki dziecka i to nie wina sprzetu bo lekarz na nastepnej zmianie zrobil to w pol minuty.
Samo badanie usg bylo cholernie bolesne.
Na moje lzy i powtarzanie ze mnie boli i czy moglby delikatniej odpowiedzial ze to nie mozliwe zeby mnie tak bolalo.
Jest tak powolny ze na wejscie do gabinetu czekalam ponad 4 h.
Po wszystkim odeslal mnie do domu.
Wrocilam wieczorem bo badanie szanownego doktorka wywolalo u mnie skurcze.
Sila by mnie nie zaciagneli to tego konowala.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Mnie były bardzo podobne problemy z tym lekarzem , nigdy do niego nie pójdę i nikomu nie radze :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś jeszcze wie coś na ten temat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziłam do niego jak byłam młodsza. ciąży u niego raczej bym nie prowadziła. gdybym prowadziła swoje ciąże, z którymi miałam tyle problemu pewnie bym już wąchała kwiatki. nie wiem jak jest teraz także ciężko mi się wypowiedzieć. ale wrócić do niego wcale bym nie chciała.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczy troche sie zalamalam bo dopiero sie przeprowadziłam do Gdyni i pierwsza przychodnia na jaka trafiłam i zapisałem sie na wizytę to właśnie dr.koprowski ;/ jestem w 10 tyg ciąży ale pomyślałam sobie ze na ważniejsze wizyty i usg bede chodziła prywatnie a na zwykle wazenie i mierzenie panstwowo ale jeżeli słyszę takie opinie to troche mnie to załamuje ....który doktor jest więc według was godny polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ilu ludzi tyle opinii. W mojej przychodni na Obłużu Koprowski ma dobrą opinię i zawsze pełną poczekalnię. U mnie ten doktor prowadził dwie zagrożone ciąże, dwa razy przyjmował na oddział na Zaspie. W szpitalu miał opinię bardzo dobrego diagnosty. Nie załamuj się :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź ,zobacz i oceń sama. ja też przez dłuższy czas chodziłam do Koprowskiego na Obłużu.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę juz jestem umówioną więc sama sprawdze ale na wszelki wypadek zarejestrowalam sie jeszcze u dwóch innych lekarzy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej jest samej ocenić. daj też znać co myślisz.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczekalnia pełna bo jest powolny i zawsze ma opuznienie na żwirki i wigury kiedy po południami jest ten lekarz korytarz jest pusty i każdy kto nie zdąży się do kogoś zapisać idzie do niego bo zawsze ma terminy wolne znam wiele takich przypadków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt i do tego pomylił się chyba z powołaniem bo nie potrafi dokładnie zbadać i zero delikatności dziwią mnie pozytywne opinie o tym lekarzu ale cóż każdy ma prawo do swojego zdania moim zdaniem najgorszy lekarz w trójmieście! !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ortror.Nie pomógł mi i nadal nie wiem co dalej z dziećmi i że mną.Dobrze ,ze ojciec jest nadal przy mnie i jestem zmęczona mimo ,że ciąża to stan wyjatkowy.Nadal nie wiem jak będzie dalej Uważajcie na siebie.PSkudne to czasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak zobaczylam 2 kreseczki na teście pobieglam do dr koprowskiego zeby potwierdzic. Zabralam ze soba dokumentacje poprzedniej ciazy bo byly tam wazne informacje.
Pan doktor zbadal mnie opowiadajac o swoich zakupach itd. Byl tak nierozgarniety ze nie podal mi terminu porodu ani nie zlecil badan i nie przepisal hormonow na podtrzymanie ciazy (w poprzedniej ciazy mialam d*phaston i dzieki temu mam corke). Nastepna wizyta za miesiac -tyle sie dowiedzialam. Nastepnej wizyty nie bylo bo plod obumarl w 5 tyg. O czym sie dowiedzialam w 8 tyg u prywatnego lekarza ginekologa. Czekam na farmakologiczna indukcje poronienia.
Pozdrawiam Panie doktorze mam nadzieję że pan dobrze sypia. Wie pan jak sie spi z martwym plodem w brzuchu przez 3 tyg.
Łatwo jest byc ginekologiem jak kobieta jest zdrowa - taka ciaze moze prowadzic i psychiatra . Trudniej jest gdy kobiety maja trudnosci w donoszeniu upragnionej ciazy- a gdy się uda to znaczy ze jest to naprawdę dobry specjalista :) . Pan doktor Koprowski do specjalistow nie należy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Koprowski prowadził Moją ciąże 4 lata temu,wszystko przebiegało bez zastrzeżeń. Minusem jest ten fakt ,że czasami czekałam po 3 godziny w poczekalni,ale dr Koprowski jest lekarzem również w gda w szpitalu i dlatego były opóźnienia.
Dzięki dr Koprowskiemu nie zachorowałam na inwazyjnego raka szyjki macicy,zlecił mi odpowiednie badania,kiedy dostałam wyniki ,dał skierowanie do szpitala i wszystko przebiegło pomyślnie.
Co do prywatnych wizyt ,to ja czekała kilka dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam tego lekarza. Po pierwsze siostra się u niego leczyła i dzięki jego niekompetencji nie rozpoznał choroby, przez co znacznie jej stan się pogorszył. Ja byłam u niego w przychodni tylko raz i o jeden raz za dużo. Niestety spotkałam go na porodówce na zaspie, tak głupiego lekarza to ja nie znam, badanie na porodówce bardzo bolesne, bo kto robi usg w czasie skurczu i jeszcze będzie na mnie krzyczał że przecież mnie to wcale nie boli, tak jakby wiedział jak wygląda skurcz porodowy. na szczęście jak mój mąż na niego huknął podkulił ogon i zmienił ton. Nie rozumiem takiego zachowania, rozumiem że kobieta w czasie porodu jest bezradna ale żeby to wykorzystywać i się na niej wyżywać tego nie rozumiem. W dodatku szycie po porodzie w jego wykonaniu to istna katorga. Radzę unikać tego lekarza, dla własnego dobra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście już nigdy nie pójdę do Dr. Koprowskiego byłam rok temu na badaniu kontrolnym i lekarz zalecił usg i trakcie badania stwierdził i pokazał na monitorze ze mam miesniaki macicy i po badaniu kazał za pół roku przyjść na badanie katrolne ja poszłam do innego ginekologa na badanie katrolne i okazało się ze nie mam miesniakow macicy i jestem zdrowa i myślałam ze lekarz żarty sobie robi ze mnie NIE POLECAM DOKTORA KOPROWSKIEGO! !!!!!! powolny nie potrafi przeprowadzić wywiadu w trakcie badania jak macie możliwość to icie do innego ginekologa a badania robiłeś W Gdyni ul.Żwirki I Wigury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dramat !!!! Nie nie nie .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadziłam u niego ciążę, drugiej nie mam zamiaru. Powolny, nieogarnięty, cały czas zajada rafaello i gada z pełną buzią .kompletnie nic nie pamięta co mi zalecał na ostatniej wizycie. Bolesne badania, musiałam mu przypominać jakie badania mam zrobić. Co jakiś czas podsuwał mi pod nos swoją wizytówkę z informacją że porażka. ..Pamiętam jak kiedyś włożył mi wziernik i ktoś z personelu wszedł do środka, on tam coś załatwiał a ja leżę z tym wziernikiem... SZOK!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

do góry