Widok

Dr. Branicki

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poproszę o opinię na temat tego lekarza, pracuje w szpitalu na Zaspie.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
up, nikt go nie zna:-(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znam, prowadził mi ciążę. Jestem super zadowolona z niego i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
chodziłaś do niego prywatnie czy z NFZ?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przyjmuje na nfz.z tego co sie orientuje .w czwartki od 8 do oporu w lotni prywatnie a w srody przyjmuje w invikcie od 8-12
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie rewelacja! gorąco polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a on nie przyjmuje w szpitalu?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prywatnie chodziłam, fakt naczekałam się w kolejkach przez całą ciążę ale naprawdę warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak najbardziej polecam!! świetnyt lekarz!! prowadził moją ciąże!! naprawde rewelacja! :) ja rowniez chodzilam do lotni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza :-)
Prowadził moje dwie ciąże - obie były podwyższonego ryzyka.
Również on robił oba cc.
Jest bardzo ciepłym lekarzem. Można z nim szczerze porozmawiać. Jest również kompetetny i troszczy się o swoje pacjetki :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzięki niemu ciążę a przede wszystkim poród wspominam super - więcej takich lekarzy!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
rewelacyjny lekarz i prawdziwy człowiek, niezwykle spokojny, kompetentny!!!Niestety, podczas mojego porodu akurat był na urlopie.Bardzo żałuję!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super lekarz,polecam, prowadzi moja ciaze. Jest zawsze dostepny i pomocny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dr Branicki oaza spokoju, bardzo mily i kompetentny lekarz! Ciesze sie, ze prowadzi moja ciaze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Marek Branicki jest najlepszy! Szczerze polecam (prowadzil moja ciaze i jest "moim" ginekologiem juz od dluzszego czasu). Przemily profesjonalista z wspanialym podejsciem do kobiet!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rowniez polecam. Prowadzil moja ciaze jak i wykonal cc, mistrz ciecia i szycia:)
przyjmuje prywatnie, gdzies juz w jakims watku o nim pisalam
http://www.marekbranicki.ginweb.pl/
o wszystko mozna zapytac, nigdy nie bylam skrepowana w czasie wizyty.
dzwonilam o roznych porach i jak tylko mogl odbieral i zawsze pomogl.
jedyny minus, czeste wizyty :)
usiadł, i wytrwale czekał...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Marek Branicki jest swietny! Cudowny! Prowadzi profesjonalnie ciaze i opiekuje sie w trakcie porodu! Delikatny, wyrozumialy...Zawsze pod telefonem, wesoly, zapewnia wsparcie psychiczne...Az chce sie zachodzic w kolejne ciaze :) Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją ciążę też prowadzi i jestem bardzo zadowolona:) cenię go za profesjonalizm i poczucie humoru, które rozluźnia atmosferę podczas wizyt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest niesamowity :) Wazne, ze opiekuje sie tez w trakcie porodu i po...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziewczyny ten wątek jest z 2009roku ,ale mam pytanie czy faktycznie
trzeba chodzić do lekarza ginekologa prywatnie ,a nie na NFZ?
Wiem ,że nie które z was odpowiedzą ,że długo się czeka na wizytę itp
Lecz termin 8tygodni (tyle czekałam ostatnio do mojego)nie jest długi
a jak coś się dzieje to i przyjmie z "buta".więc o co chodzi?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Duzo jest argumentow za prywatnym leczeniem/prowadzeniem ciazy. Komfort psychiczny to nie jedyny powod. Wybor nalezy do kazdej z nas. Ja wybieram prywatna opieke, ale to osobny temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorsze jest to ze jak sie w ciazy chodzi na prywatne wizyty,to wszytskie badania typu krew tez trzeba robic prywatnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie trzeba. Ja chodziłam do przychodni przez 2 ciąże. Zależy wszystko od placówki zdrowia, u mnie nie ma czekania na wizytę, rejestracja i wizyta jest w tym samym dniu.
Na wizytę prywatną szłam tylko gdy chciałam skorzystać np. z lepszego USG.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
An, a gdzie chodzilas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Sanusa, Gdynia - Obłuże ul. Unruga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja się wybieram do doktorka na wizytę po roku nieobecności ;). Czy może ktoś mi powiedzieć, czy dr B wymienił już sprzęt na nowszy w swoim gabinecie??
Poza tym uważam , że jest jednym z lepszych ginekologów w Gdańsku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Sprzet ciagle ten sam niestety...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i nadal bez zmian...niestety porazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodziłam pierwszą ciąze prywatnie (znany lekarz) a drugą na nfz i z nfz byłam bardzoooo zadowolona bardziej niz z prywatnych wizyt. Polecam dr. Zinkiewicza przychodnia jagiellońska NCM
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny a która wie ile teraz za wizyte płaci sie u doktora Branickiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba 150
Najlepiej zadzwoń i sie dowiedz
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100 zł, 150 tylko gdy pobiera cytologię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie, czy któraś z was miała robione badania genetyczne zlecane przez doktora Branickiego? Nie wiem jakich kosztów się spodziewac i jak to wyglada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, czy któraś z was miała rozbione badania w INVICta? Bardzo zależy mi na znalezieniu cennika badań laboratoryjnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez chodziłam do Zienkiewicza, mimo tego ze za wizyte placilam duzo to sie opłacało, super lekarz wręcz Anioł pod koniec ciązy polecił mi Branickiego bo szpital w ktorym mamy rodzic to zaspa. U doktora Branickiego wizyty tańsze, jakosc ta sama jestem bardzo zadowolona zalezy mu zeby byc przy porodzie swoich pacjentek o ile to mozliwe. Rodze za kilka dni poród czuje ze tym razem bede w dobrych rekach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy któraś Pani aktualnie chodzi do dr Branickiego? Interesuje mnie czy ma nowszy aparat usg niż 3 lata temu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie dr Branicki obiecał , że przeprowadzi cesarkę a gdy doszło do porodu to nawet nie raczył mi odpisać jak go poinformowałam, że to ten dzień! Oczywiście byłam skazana na innego przypadkowego lekarza, który miał jakieś obiekcje co do cesarki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem świeżo po wizycie. Dr ma w końcu nowy sprzęt, az milo patrzec:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Dziewczyny czy któraś się orientuje, ile płaci się za wizytę u dr Branickiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowadzenie ciąży 150zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam dokladnie tą samą sytuację. .przez 9 miesięcy mówił, ze zrobi cc.. gdyz poprzedni poród skończył sie cc..a jak przyszedl ten dzien(malo tego,kazal mi się stawic danego dnia..po czym okazalo sie,ze o mnie zapomniał. .i musialam rodzic naturalnie bo inni lekarze nie widzieli powodu do cc..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dwie spirale jednorazowo !!!! Dla Pana doktora to żaden problem. Pierwszą zakładałam u niego prywatnie, umówiłam się z nim na wymianę na nową. Jednak zamiast usunąć pierwszą, założył mi po prostu drugą. Trzy lata chodziłam z dwoma wkładkami !!!!! Ostatnio umówiłam się na usunięcie tej drugiej i jakie było zdziwienie mojego lekarza. Powiedział, że pan Branicki albo był pijany, albo zrobił to celowo !!! NIE POLECAM !!!! Biznesmen dobry, lekarz żaden.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pytanie do dziewczyn, które prowadziły ciąże u dr Branickiego. Czy z doktorem można się umówić, że będzie przy porodzie? i czy dalej pracuje na Zaspie?

pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja aktualnie prowadze. Umowic sie mozesz zawsze tylko lepiej zapytaj ( ile ) no i nie w czwartki bo wtedy przyjmuje u siebie w gabinecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy dr. Branicki pracuje na zaspie?
Czy któraś z mam załatwiała u niego c c? Czytałam, że można sporo u niego załatwić :) Może ktoraś z mam ma dośdwiadczenie albo zna go na tyle by coś powiedzieć na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Misiak to raczej nie pytanie na które można odpowiadać na forum
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to są raczej pytania które powinien zadać wreszcie ktoś z NFZ i przede wszystkim prokurator.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jasne, że można!! Lekarz przez całe prowadzenie ciąży obiecuje cc a potem klapa!! Nie przychodzi go wykonać, nawet nie poinformował kolegow po fachu i każą rodzic normalnie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowic sie mozesz,ale czy nie zapomni to druga sprawa..ja sie umowilam,ale o mnie zapomniał (zapominal przez tydzien jeszcze jak lezalam na patologi)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzie obecnie przyjmuje prywatnie dr Branicki proszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hallera Gdańsk, trzymaj się za portfel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dwie ciąże prowadziłam prywatnie.kasa nie ma tu znaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba nie o to chodziło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie dokładnie przyjmuje czy to vis a vis opery
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry