Widok

Dr, Jankowski,,opinie, gdzie przyjmuje i ile kosztuje :)

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw, dzieki :)
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli mówimy o tym samym, to przyjmuje na pewno w Invicta. Chodziłam tam do niego na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znam dr Artura Jankowskiego.Przyjmuje w przychodni na stogach.Jak dla mnie okropny lekarz.Byłam u niego dwa razy i wiecej juz do niego nie pójdę.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie ten, o którym ja mówię... mój ma na imię Krzysztof
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
całe szczęście bo mysłam ze wybierasz sie do Artura :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzila do jankowskiego na osowej,alke nie wiem jak ma na imie:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, to nie ja, to Kasia pyta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja znam Artura mlodego i jest z*******ym lekarzem:)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też znam Artura. Przyjmuje na Stogach i w przychodni w Gdańsku. Chodziłam kiedyś do niego jak nie byłam w ciąży i był ok. Teraz jak jestem w ciąży poszłam do innego lekarza bo wg. mnie on nie ma podejścia do kobiet ciężarnych.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi chodzi o takiego starszego :) pracuje w wojewódzkim
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, Całą ciąże i po chodziłam do niego. Jest suuuper lekarzem. Pomocny, odpowiada na pytania szczegółowo i wogóle. Przyjmuje nas togach w przychodni i na niepodległości w tym samym budynku w którym mieści się poradnia onkologiczna tylko bodajże na II piętrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten co mieszka na osowej jest starszy.okolo 45 lat i na 100 pracuje w jakims szpitalu ale nie wiem czy nie na zaspie..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Krzysztof Jankowski jest z-cą ordynatora w Wojewódzkim. Prowadzi teraz moją ciążę. Jestem z niego zadowolona. Zawsze pomocny, zawsze odbiera telefon, więc czuję się bezpiecznie. Chodzę do niego prywatnie. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to sprzęt USG, dość słaby. Na USG połówkowe idę do kogoś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może któraś z Was zna dr jankowskiego który przyjmuje w Medycynie Ridzonnej na Żabiance ul. Pomorska

idę w czwartek do niego pierwszy raz i zastanawiam się co to za człowiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 2 razy byłam w przychodni na Jagiellońskiej u jakiegoś Jankowskiego :P imienia nie pamiętam :P facet okropny! jakiś taki długowłosy(włosy tłuste)... gdzieś tak ok 40-tki.
miałam być u niego 3 razy, byłam 2 - a to i tak cierpliwość musiałam ćwiczyć... potrafił spóźnić się do przychodni 2 godziny, bo wizyta u prof się przeciągnęła - jakby mnie to obchodziło.. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do jankowskiego do invicty i prywatnie i on pracuje w wojewodzki teraz jak mialam plamienie to mnie odrazu przyjoł w szpitalu i zbadał na nfz, ma na imie krzysztof i jest ok 50tki :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
laski krzysztof jankowski w invickie? ten sam co jest zastepca ordynatora w wojewodzkim? bo jestem zdziwiona...chodze do neigo prywatnie do wrzeszcza na zubrzyckiego,a nie wspomnial mi ze w invikcie pracuje,chyba ze od niedawna,bo w invikcie bylam na usg w styczniu,a do niego chodze od wrzesnia ubieglego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa jeszcze jedno,dr Jankowski na usg polowkowe zaprasza do szpitala,wiec nie martwcie sie,ze jego usg nie jest cudem techniki:) w szpitalu maja b,dibre usg i rzetelnie zbadaja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to ten sam jankowski :)
on chyba od tego roku pracuje tam dopiero ,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwne...bylam w invikcie na 4d i on wiedzial,ze tam chce jechac a nie wspomnial,ze tam pracuje tez...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o dr Artura Jankowskiego (dość młodego) to odbierał mój poród w Wojewódzkim. Wspominam go jako życzliwego, bardzo sympatycznego lekarza, z dużym (na poziomie) poczuciem humoru. Ale więcej nic nie powiem, gdyż ciążę prowadził inny lekarz, i z dr Arturem 'miałam styczność' jedynie przy porodzie. Ponoć przyjmuje w jakiejś przychodni w Gdańsku, ale dokładnie nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pisałam o krzysztofie jankowskim :) on tez w wojewodzkim pracuje i mój pierwszy porod odbierał
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dr Krzysztof Jankowski (ten z wojewódzkiego) przymuje na NFZ? i ile czeka się na wizytę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten Jankowski z Wojewódzkiego jest świetny!
Kiedyś chyba na Kartuskiej przyjmował
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
słonko----krzysztof jankowski ze szpitala wojewodzkiego przyjmuje w invikcie na podwalu grodzkim, nawizyte czeka się ok miesiaca na nfz---jak zadzwonisz ok 10 dnia kazdego miesiace to cie na kolejny miesiac zarejestruja,,, a prywatnie oczywiscie szybciej ale nie wiel ile kosztuje wizyta bo ja na nfz chodzę do niego,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak u dr Krzysztofa Jankowskiego ze zwolnieniem, jestm w poczatkowej ciazy i czesto bardzo boli mnie brzuch, mam taki twardawy jakby wzdecia, jest z tym problem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tego to nie wiem bo nie potrzebuje zwolnienia,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (45 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Impotencja (13 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Grupa wsparcia - odchudzanie (6 odpowiedzi)

Drogie dziewczyny (niestety mężczyzn pomijam, bo oni mają łatwiej), z racji tej, że mam słabą...

do góry