Widok

Dr Marek Kowalski ginekolog

Dziewczyny! Czy ten ginekolog przyjmuje gdzieś prywatnie, czy tylko na zaspie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jestem ofiara jego bledu . W czasie lyzeczkowania uszkodzil mi macice, jelita i jajowod. Dr Kowalski zadbal o to, aby w dokumentacji medycznej nie bylo slowa o tym, ze usunieto mi jajowod. Mam za soba wiele lat i pieniedzy wydanych na leczenie bezplodnosci, psychoterapie , oraz blizne po pinowym cesarskim cieciu, ktore bylo podobno niezbedne, aby uratowac mi zycie po zabiegu przeprowadzonym przez dr Marka Kowalskiego w Szpitalu na Gdanskiej Zaspie w 2002 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi, ja jestem ofiarą innego ginekologa, szukam pomocy gdzie naprawić szkody, Udało Ci się wywalczyć odszkodowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko zmarło z winy tego pana w 2019 roku. Pomimo licznych nieprawidłowości w KTG nie podjął decyzji o cesarskim cięciu. W rezultacie moje dziecko, które było donoszone i mogło żyć, urodziło się martwe. Przez błąd tego człowieka stracilam dziecko, a na porodówce przeżyłam tortury. Lekarz w wieku emerytalnym, który popełnia tego typu błędy powinien w mojej ocenie przejsc na emeryturę i nie narażać kolejnych osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (149 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Pilne!!! Stomatolog i narkoza!!! (28 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Z góry informuję wszystkich, że to nie żart i niech nikt nie próbuje mnie...

Jakie skuteczne środki na erekcję (5 odpowiedzi)

Rzecz jasna nie dla mnie ale dla mojego męża, który od jakiegoś czasu ma niego mniejsza kondycję...

do góry