Widok

Dr. Płonka / inny lekarz-homeopata - aktualne informacje ?

Witam serecznie, czy ktoś posiada może aktualne informacje na temat tego lekarza ? (w internecie znalazłam jedynie wątki sprzed kilku lat).

Czy ktoś ma doświadczenia z leczenia u niego osoby dorosłej?
Ile aktualnie kosztują wizyty ?

Lub jeśli ktoś mógłby polecić innego homeopatę będącego też lekarzem będę wdzięczna :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wizyta kosztuje 100 zł. Całkiem pierwsza wizyta - wywiad jest droższa, ale nie wiem ile kosztuje. Umawianie telefoniczne - po godz. 21 bo do tej godziny dr przyjmuje pacjentów i nie odbiera telefonu. Chodzę z sobą i z dziećmi. I polecam oczywiście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

homeo....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pierwsza wizyta wywiad 250zl. Tez wybieram sie z. Dziecmi i zrobilam rozeznanie cenowe u znajomej,ktora polecila dra i jest z leczenia swoich dzieci zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A CZY NR TEL POSIADA PANI aktualny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też prosiłabym o tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ile kosztuja kolejne wizyty i jak czesto sie odbywaja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

601618460 dr.Płonka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoda 250...250 to piecset plus ...potem stówy a homeopatia to.....poczytaj....to rozcieczenie substancji jak kropla w jeziorze.
NAPIJ sie wody ze studni lub stawu- to to samo a wiara czyni.....-
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 18

Homeopatia to szarlataneria , oszukiwanie ludzi. Lekarzom nie wino się tym zajmowac. To stanowisko Naczelnej Rady Lekarskiej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 24

prawda
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pewnie lobby farmaceutyczne maczalo w tym palce. Im sie nie oplacazeby pacjent wyzdrowial. Poza tym, laicy i osoby bez wiedzy plota trzy potrzy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie znam osoby której homeo....pomogło.
To psychika pomaga, bo te substancje to w sumie- placebo.
Równie dobrze szczypta mąki lub szczypta gipsu ze ściany pomóc może. A w homeo pomaga wiara w biały fartuch i w to, że coś się dzieje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18

A ja znam osobiście przypadek gdzie lekarze stwierdzili u noworodka niedorozwój umysłowy i postawili nad nim krzyżyk a homeopata go wyprowadził i jest dzisiaj zdrowym młodym człowiekiem
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Możesz polecić tego homeopatę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głupia jesteś. Poczytaj, poszukaj a później pleć bzdury! Zwierzęta też wierzą w biały fartuch? I wiedzą, ze muszą wyzdrowieć akurat z tej a nie innej choroby? Nonsens!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ciekawe moje dzieci też wierzą w cuda skoro im pomaga? Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia żadnego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, osobiście polecam. To nie żaden konował a naprawdę dobry lekarz, który pomógł mi z astmą i już nie muszę brać sterydów. Słucha uważnie pacjenta, i to pierwszy lekarz, który porządnie mnie i osłuchał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
jak się umówić mam chyba nieaktualny numer nikt nie odbiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeba napisac smsa po 21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile teraz kosztuje wizyta u Pana doktora Płonki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsza 350 kolejne 100 zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizyta kosztuje 150 zł, w cenę wizyty wliczone są granulki homeopatyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzimy do doktora od niedawna, ale szczerze mogę go polecić. Mój syn miał bardzo mocne kołki, często płakał w nocy a później zaczęło się ząbkowanie. Na wszystko dostaliśmy kuleczki, po których jest o niebo lepiej. Każdy ma inne zdanie na temat tej metody, ale ja widzę ogromną poprawę - czego niestety nie mogę powiedzieć na temat leków na dziecięce dolegliwości przepisanych przez pediatrę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

do góry