Widok

Dr Andrzej Skabara - neurolog - Swissmed - prośba o opinię

Witam.

Czy ktoś zna lub słyszał opinię nt. dr Skabary - neurologa?

Ze względu na dyskopatię i aktualnie prowadzoną ciążę zostałam skierowana przez położnika na konsultację neurologiczną w sprawie drogi porodu - ubezpieczyciel umówił mnie do dr Skabary w Swissmedzie.

Będę wdzięczna za jakieś spostrzeżenia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, pracuje z dok. Skabara na codzień w pracy, jestem rownież jego pacjentką neurologiczną. Bardzo miły lekarza zaangażowany w swój zawód znający sie na rzeczy. Polecam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

To jakiś absurd ta opinia . Lekarz nie zainteresowany pacjentem znudzony , nie psrawdzający badań - spychologia i rutyna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Sredno oceniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bardzo polecam. Dr Andrzej Skabara neurolog leczył mnie w Evi-medzie w Gdyni. Po zbadaniu dał skierowanie na rezonans magnetyczny, a potem wydał bardzo dobrą diagnozę - pilna operacja kręgosłupa, bo groził niedowład 4 kończyn. Poradził mi wizytę prywatną do neurochirurga (na operację), bo z NFZ może być za późno. Miał rację, bo na przełomie 2 mies. już nie chodziłam i miałam problemy ruszaniem rąk. Na szczęście zdążyłam z operacją i obecnie chodzę. Poza tym doktor jest bardzo komunikatywny, cierpliwy na pytania pacjenta i wszystko tłumaczy. Nigdy nie odczułam, że wizyta jest zakończona. Wspaniały lekarz.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lekarz działa niezgodnie z etyką wykonywanego zawodu i bez oparcia w przepisach prawa polskiego. Przy silnych napadach migrenowych (dolegliwość zdiagnozowana we wczesnych latach dzieciństwa) odmówił wydania zaświadczenia lekarskiego o niezdolności do wykonywania obowiązków zawodowych w dniu poprzedzającym konsultację lekarską. Lekarz wykazał się zerową empatią w stosunku do pacjenta i bardzo niską świadomością jeśli chodzi o przebieg napadu migrenowego. Według dr. Skabary w przychodni powinnam pojawić się w dniu, w którym migreny doświadczyłam, choćby "czołgając się".
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 23
Mam bardzo podobne zdanie na temat tego lekarza. Również trafiłam z migreną i dodatkowo innymi dolegliwościami, które zostały zlekceważone i lekarz nie wysłuchawszy moich objawów do końca, wrzucił je wszystkie do jednego worka i zbagatelizował. Generalnie dał mi do zrozumienia, że "wymyślam" i nie wiadomo czego od niego oczekuje bo przecież cudownie mnie nie uzdrowi a bóle głowy czy kręgosłupa to ma co drugi człowiek... Dodatkowych badań, które zasugerował lekarz rodzinny, odmówił, bo powiedział, że są bardzo drogie i jak rodzinny chce to niech mi je zleci sam. Jestem bardzo zniesmaczona tą wizytą i podejściem tego pana do pacjenta, które było krótko mówiąc nieprofesjonalne!!! Byłam już u kilku innych neurologów i nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem, nikomu nie poleciłabym tego lekarza!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Zgadzam sie zopinią - mam dokładnie takie same odczucia . Nie polecam tego człowieka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki zostałam przyjęta przez Dr Andrzeja Skabarę.
Zostałam przyjęta przez niego w ramach obsługi pacjentów NFZ (zgłosiłam się do niego z powodu często towarzyszących mi migren).
Co mnie ujęło to przede wszystkim sposób przeprowadzenia wywiadu z pacjentem. Lekarz wysłuchał mnie uważnie, zadając pytania które pomogły mi wyrazić mój stan, objawy i ewntualne przyczyny występowania. Wykazał się szacunkiem dla poznania pacjenta nie próbując narzucić mu „sztampowych rozwiązań”. Czułam zainteresowanie w poszukiwaniu przyczyn i rozwiązań. Otrzymałam skierowanie na wszystkie niezbędne badania realizowane secjalistycznie (choć oczywiście jako NFZ – towe świadczenia trochę jednak trwają). Leki jakie otrzymałam faktycznie pomagają mi przetrwać trudne chwilę. Szczerze polecam tego Człowieka z powołania
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak widać, różne oczekiwania powodują różne oceny lekarza. Nie chciał dać wstecznego zwolnienia, nie chciał dać skierowania na drogie badania wymyślone przez lekarza rodzinnego, który nie jest neurologiem - zły, beznadziejny lekarz.
A ktoś, kto przyszedł po pomoc w konkretnych dolegliwościach - otrzymał ją i jest zadowolony. I to chyba najlepiej świadczy o lekarzu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Panie Andrzeju -(bo jestem pewien że to Pan we własnej osobie pisze te komentarze) Jest Pan naprawdę bardzo słabym lekarzem bez empatii i jak widać wiedzy . Pisanie pochlebnych opinii o sobie jest bardzo nieprofesjonalne i widać w jakiej panice Pan działa. Nie plecam zdecydowanie lekarza .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Średnia ocena...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

widzę ze opinię pisze sam lekarz - zupełnie niezgodna z prawdą . lekarz nie zainteresowany pacjentem .. boli - ma boleć do końca życia . Naprawdę nie polecam .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dokładnie usłyszałam to samo...z tymi bólami do końca życia trzeba żyć... nie polecam! Byłam załamana traktowaniem pacjenta-człowieka!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pracowałam z doktorem na oddziale neurologii w 7 szpitalu MW. Doktor dbał o wszystkich pacjentów, nie lekceważył nigdy ich stanu. Leczenie przeciw bólowe jest priorytetem doktora. Też nie dałabym paniu siom zwolnienia wstecznego. Tym bardziej że może je wydać od zawsze lekarz rodzinny! A co do badań na NFZ to może warto wykupić prywatne ubezpieczenie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsze :))))) są telrporady za 200 zł za 15 minut. He he u różnych ,,lekarzy,,......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dramat!!!!! Nie słucha zupełnie pacjenta!!!!!! Wizyta wyglądała jak monolog z jego strony!!!!!! Koszmar, nie polecam!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

do góry