Widok

Dr Witold Libionka neurochirurg - proszę o opinie.

Witam,
niedługo mam mieć operacje, chciałabym się dowiedzieć opinii na temat tego neurochirurga.. W internecie jest bardzo mało informacji o tym doktorze, może ktoś coś napisać.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nic nie wie??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeden z najlepszych , jestes w swietnych rekach .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za odpowiedź, sprawia wrażenie takiego co wie co mówi i będzie robił ale wiadomo strach jest..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co będzie cięte?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
głowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest swietny . I to dla tego zostal sciagniety z Krakowa przez profesora a zarazem ordynatora swojego .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mnie troszke uspokoiłaś :) W czwartek ide na konsultację do dr Zielińskiego jestem ciekawa co on powie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry lekarz godny zaufania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo dobry neurochirurg..dal mi drugie zycie...dziekuje mu z calego serca..wdzieczna pacjentka po zaklipsoeaniu tetniaka...Malgorzata
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Libionka jak i inni lekarze Liczbik, Wasilewski, Kloc, to są neurochirurdzy którzy asystują przy zabiegu embolizacji, sam zabieg przeprowadza dr Zapaśnik, jemu zawdzięczam życie i szybką reakcję. Opieka na oddziale również na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Operacja tetniaka mozgu to nie tylko embolizacja, w innych przypadkach zabieg przeprowadzaja neurochirurdzy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Zapasnik jest radiologiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest tez tak uważam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Libionka jest wspanialym neurochirurgiem..mnie operowal po peknieciu teniaka i dal mi drugie zycie...specjalista i wspanialy czlowiek..dozgonnie jestem mu wdzieczna..ma zlote rece...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

w lepszych rekach nie moglas byc-wspanialy lekarz i ma zlote rece..mi uratowal zycie za co skladam mu serdeczne dziekuje...w takich rekach jestesmy bezpieczni..dziekuje panie doktorze -Malgorzata Zaremba
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny lekarz i bardzo skromny człowiek. Operował moją mamę kilka lat temu. Udana operacja przedłużyła jej życie . Niestety później przegrała walkę z chorobą nowotworową - glejakiem mózgu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam sie z panem..przykro tylko ze mama panu odeszla ale dzieki takim ludziom jak pan doktor Libionka mozemy cieszyc sie dluzej zyciem..Ja dostalam je tez od pana doktora po raz drugi i moja wdziecznosc jest dozgonna bo to dobry specjalista i wspanialy czlowiek..pozdrawiam serdecznie Malgorzata Zaremba
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, chciałam się doradzić w kwestii operacji guza mozgu na rdzeniu kręgowym. Czy ktoś ma doświadczenia operacji tego schorzenia u dr Libionki ? Proszę o pomoc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Libionka ma ogromne doświadczenie w operacjach guzów ośrodkowego układu nerwowego. Podejmuje się bardzo trudnych i skomplikowanych operacji. Najlepiej umówić się na wizytę osobista w Vital Medic w Kluczborku lub w Gdańsku albo wizytę online przez znany lekarz o uzyskać kwalifikacje do zabiegu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz extrA a po Nim trzeba
się neurologicznie rehabilitować https://reha-fizjoprofession-gdansk-sopot.business.site/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W lutym minie dwa lata mojego zabiegu kręgosłupa L3/4 jestem bardzo zadowolona,muszę wspomnieć że doktor Gałązka zaproponował mi pas ortopedyczny co wy na to ?.Polecam z całym sercem doktora Libionkę i dziękuję że jesteś z nami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Danuta proszę o więcej szczegółów bo mąż lat 29 wybiera się na operacje stabilizacji kręgosłupa u dr libionki obawia się bardzo ze dalej kręgosłup będzie bolał jak jest u Pani ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

do góry