Widok

Dr Wojciech Ewaryst Śliwowski proszę o opinie

Bardzo proszę o opinie na temat tego ginekologa, leczę się u niego od niedawna, ale zaczynam mieć wrażenie, że jestem naciągana na kase.Doktor ten przyjmuje w Gdańsku i w Borowie. Jeżli ktoś coś wie proszę o pomoc.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy naprawdę nikt nic nie wie na temat tego lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziłam do niego kilka lat,ja i moja siostra.wszystkim mówił to samo. jak dla mnie Twoje wrażenie jest słuszne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez chodzilam do niego-kilkanascie lat-wlasnie musze sie wybrac i ....sie zastanawiam... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radze się pożądnie zastanowić, właśnie byłam u innego ginekologa, który nic nie wspomniał o zrostach, które niby miałam mieć, tak ocenił to pan Śliwowski nie robiąc żadnego specjalnego badania.
Drugiemu ginowi nic na ten temat nie wspomniałam no i proszę powiedział że wszystko jest ok.
A Śliwowski co miesiąc kazał przyjść na wizyte dużo leków wypisywał i 100 zł brał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry człowiek , wyśmienity fachowiec, na zapytanie daje konkretne fachowe odpowiedzi, mówi zrozumiałym językiem. Polecam każdej kobietce....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Właśnie dziś byłam u niego i jestem zaskoczona jego przebiegiem badania... bez badań typu USG stwierdził że mam niedrożny jajowód,zapalenie przydatkow i bedą problemy z ciażą.Chyba wybiorę się do innego gina na konsultacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie diagoza podobna, niedroznosc jajowodu, obsuniecie macicy, zapalenie przydatkow i inna "egzotyka" jak to nazwał inny ginekolog, ordynator szpitala , do którego niedawno poszłam. podobno masowo przychodzą do niego wystraszone pacjentki od pana Ewerysta, z objawami chorob których nie mają... moja macica jak się okazało w normie, jajowod tez. a pieniądze na wiele wizyt nie do odzyskania. zwykłe naciągactwo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo odradzam. Pan doktor uważa że chorób pochwy się nie leczy dopóki nie ma kompletnej masakry. Poszłam po wymaz mykologiczno-bakteriologiczny i zostałam pouczona, że taką profilaktyką zrobię sobie krzywdę. Nie leczeniem tylko samym sprawdzeniem zrobię sobię krzywdę... Dodam, że nie wiedział, jakich próbówek użyć do wymazu. Na szczęście pani laborantka wiedziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

wasze sposoby na zapalenie pęcherza (16 odpowiedzi)

jak sobie radzicie domowymi sposobami z zapaleniem pęcherza? chyba mnie dopadła ta przykra...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

do góry