Widok

Drobne i szczupłe 4-latki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Drogie mamy,uspokójcie mnie choć trochę,mam bardzo drobnego synka,taka jego uroda bo my rodzice też szczupli,ale boję się że jest za mały.Wzrost 104 cm,waga 15,5.
Ile ważą i mierzą Wasze dzieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
córcia 3latka-101cm, 14,2kg.
synuś 11mcy-78cm, 8,9kg

widocznie taka ich uroda i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
kurdę, przepraszam-wątek o 4latkach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja ma dwa i pół ma 110cm i 22kg,trochę dużo,ale zgubi :P.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 24
moja 3,5 latka 98cm i 15 kg-wszystkie spodnie z niej spadają - szczerze to z chęcią bym się z nią zamieniła :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też się martwię, mój synek ma 3,5 i ma ledwo 98cm i 13kg :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój ma 4,5 i waży tylko 15,5 w tej chwili ma już niedowagę,bo schudł przez upały.Mieszkam za granicą.
Dziękuję za posty ale tylko jeden jest do tego wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka 4 latka,102cm i 15kg, zdrowa dopiero co po bilansie 4 latka,taka uroda:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Jola,uff że są dzieci podobnie szczupłe,tyle że mój to chłopak.Dziewczynka to przynajmniej laska będzie:)A Wy też tacy szczupli i nie wysocy i ma równo 4 latka?Jak je?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 4l też niziutka - 102 cm, waga 17 kg, ale jest szczupła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
102cm i 17kg to waga prawidłowa nie jest drobna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek ma 3.5latka waży 14kg jest chudy wszystkie zebra mu widać nie Chce jeść czy to normalne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drugi synek ma 5lat i 26kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
3synek ma 1.5roku I waży 19kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jezu. moja córka ma 11.5 roku i wazy 28 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dodaj jeszcze ile ma wzrostu. Mój syn (6,5 roku) też obecnie waży 28 kg. Ale ma ponad 130 cm wzrostu (średnia jego kolegów w zerówce nie przekracza 120 cm). Jest zdecydowanie wyższy od dzieci w klasie. Nosi ciuchy dla dziesięciolatków, buty 34/35.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To wygląda jak YETI
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sam jesteś yeti. Dzieci takie wyglądają normalnie. Po prostu są wyższe niż rówieśnicy.

A syn już 8,5 lat, dopiero 2 klasa, ma ponad 140 cm i 37 kg wagi, but 38 rozmiar. Ale już nie jest najwyższy w klasie, jeden chłopiec jest jeszcze wyższy. Reszta klasy w większości o głowę niżsi od tych dwóch najwyższych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę mu zrobić badania na robaki albo poprosić o syrop na owski, mój też to miał masakra i już brał chyba 3 razy, też nie chciał jeść był nerwowy, nadpobudliwości, poczytałam trochę o tym i się dowiedziałam o co chodzi.... Potem jak ręką odjoł... Proszę spróbować...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas to samo 3.5 roku 14.5 kg 110 cm wysoki ale chudziutki ogromne problemy z jedzeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj tez ma 3.5roku i wazy 14kgJest bardzo chudy az czasami nie da sie patrzec na te jego chude nóżki i żebra wystajace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja Natalia ma 4,5 waży 13,5 kg i 98 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas identyczna waga i wzrost
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oraz wiek zapomnialam dodac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz myślałam że tylko moja córcia jest taka drobna. Waga 13,5 waga i 100 cm wzrost. Wiek 4,5. Badania wszystkie ok. Po prostu taka uroda i nie ma die co ścigac z tabelkami :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie bliźniaki 4,5 ważą13, 5 martwi mnie to strasznie chudziutkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

umnie ma dziewczynka wazy 13.700 i98 cm 4lata i 3mce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja ma 4.5 roku, 102 cm, 15 kg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka ma 4 lata, waży 12.5 kg i mierzy 100 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja za tydzień koncZy 4 latka i ma 99 cm wzrostu i 12.5 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czterolatka 12,5 kilo ? To chyba jest niedożywione to dziecko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Moja ma dwa i pół ma 110cm i 22kg,trochę dużo,ale zgubi :P.

~niezalogowana asiuniab73

o matkoicorko czym ty ją karmisz:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trochę To nadwaga
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tu jest nadwaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to widzę, że moja jak zwykle najchudsza-4,5roku, 104 cm i 12 kg :) Ja tam się jakoś tym wielce nie martwię, bo sama w jej wieku lepiej nie wyglądałam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja córa ma 3 lata i 9 miesięcy. Waży około 13,5 kg i uważam że mogłaby być szczuplejsza. Jest po dziecięcemu pulchna. Wzrost to ok.104 cm. Jej koleżanki z grupy przedszkolnej mają identyczne wymiary (oczywiście nie wszystkie ale większość, w tym te najbliższe - jak idą razem, to wyglądają jak z jednej formy) a chłopcy, z paroma wyjątkami, są niżsi.
Sprawdź siatkę centylową ale chyba wszystko jest OK. :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Żartujecie z tymi 12, i 13 kg,prawda?Może się pomyliliście,albo wzrost inny?No ale widzę że dziewczynek jest trochę drobniejszych,gorzej z chłopakami,te wielkie jak dąby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie, nie żartuję :) 12 kg i 104 cm
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zuzka,a dlaczego ona taka szczupła,jaki ma apetyt?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja 4ro latka ma 100cm wzrostu a waga 15 kg ale jest szczuplutka, a cały czas jest głodna ciągle je ale wybiega to od razu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apetyt ma kiepski, ale tak jak powiedziałam, nie przejmuję się tym, nie wpycham jej jedzenia na siłę, jak chce, to je, jak nie, to nie :) Ja też zawsze byłam niejadkiem i chudziną, jak zaczęłam dorastać, to mi "przeszło". Z wyglądu jest oczywiście chuda, ale nie wygląda jakoś patologicznie (nie ma nóżek jak zapałki). Zresztą jak tylko się urodziła, była malutka i lekka - 2,2 kg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym kiedyś mi jeden mądry pediatra powiedział, że w sumie nie jest ważne, w którym centylu jest dziecko, ale ważne, żeby było mniej więcej ciągle w tym samym, bo inaczej znaczy, że coś jest nie tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...nie jest ważne, w którym centylu jest dziecko, ale ważne, żeby było mniej więcej ciągle w tym samym,..."

eee tylko wydaje mi się, ze 4,5 letnie dziecko wazace 12kg chyba raczej nie miesci się w zadnym centylu, popraw mnie jesli się mylę
podziwam cię za spokój
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mój prawie 4 latek (we wrześniu) mierzy niecałe 104 i ma równe 14 kg. Jest drugim od końca najniższym chłopcem w grupie w przedszkolu. Prawie zawsze był na 10 centylu. Taka jego uroda.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zuzka wzrost ma dobry ale waga.oczywiscie jak uwazasz. ja zrobilabym chociaz badania krwi i moze jakies witaminy czy cos.
moja prawie 4 latka ma 110 i 18 kg niecale.chuda jak szczypior.wszystkie spodnie spadaja.stopy jak u zlodzieja bo juz teraz 29 na jesien.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Synek 3 lata 8 msc 109cm waga 16kg - wygląda jak mały kościotrupek ale pediatra twierdzi że jemu poprostu wszystko we wzrost idzie. O i stopy też u nas duże też 29
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córeczka 4,5 roku 105 waga 16,5,ale jeszcze 3 miesiące temu ważyła
15 kg i mierzyła 102 cm
Pediatra stwierdziła,że taka jej uroda i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mała ma 4 latka, wzrost 104 waga 14,4 ;) Apetyt jest, je więc ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
córek trochę starsza, bo 4 lata i 10 mc ale też z gatunku szczupaków.
114cm i 16,8 kg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 3 latka i 7 miesięcy 98cm wzrostu i 14kg wagi
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja corka ma 3.7 mcy, wzrost ma 116cm a waga 15.2kg, niestety przez pewne wydarzenia w jej zyciu, spadla mi z 99centylu, na 75 z waga i przez pol roku monitorowanie, ps. mieszkam w uk, je wszystko oprocz miesa, jest wegetarianka, konsultacja z pediatra utwierdzil mnie, ze moze byc, ale ma miec rozbudowana diete, typu warzywa jesc itp, i dopiero jak miesiaczkuje sie, to jest utrata zelaza itp. oczywiscie, badania krwi wzorcowe sa, buty tez duzy bo z 29 wyrasta mi.
aha ja mam w pamieci cos co mi utkwilo, lepiej dziecko chudsze niz grubsze miec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Je różnie ale je obiady,zarówno mięso jak i zupy. Po narodzinach ważyła 2910kg. Miała badania krwi,hormonów tarczycy oraz moczu i wszystko wyszło ok. Ja i mąż szczupli i też zdrowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja w sierpniu 4latka, 110cm i 15kg, zgrabniutka jest nie wygląda chudo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wychodzi na to że mój troszkę za mały jest bo może waga znów nie najgorsza,ale ten wzrost?Mógłby być większy,dlaczego tak wolno rośnie,hmm
Zgadzam się z dziewczynami,dziecko ważące 12 kg to nie mieszczące się nawet w siatce centylowej,ja bym była tym zaniepokojona,dlaczego tak sie dzieje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie jestem, bo wagę zawsze (już od urodzenia) miała "poniżej 3 centyla". Wszystkie badania (krew, mocz, biochemia osocza, poziom witamin, pasożyty etc.) miała robione 6 m-cy temu (wszystkie wyniki w normach), zachowuje się normalnie, nie jest blada, jest bardzo żywym dzieckiem. Ja się nie martwię, bo też byłam chudziną i niejadkiem do ok.14 r.ż.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój bąbelek ma koło 106 cm i 16 kg.. 4 latkiem będzie w sierpniu..

Mi mówiono ,że ważne jest też by centyl wagi i wzrostu ni różnił się więcej niż o 2 paski. U nas waga 25 a wysokość 75 więc jest OK choć na granicy.. Wiec trochę niższy i trochę szczuplejszy też by było OK.

Gdybym mu nie "pomagała" w jedzeniu i nie wciskała pociętych kanapeczek i.t.p. to pewnie by ważył sporo mniej.. To pan trzy kęsy wystarczy.. Chyba ,że słodkie ;)

Wygląda dosyć chudo ale jeszcze w ramach rozsądku.. Moja pediatra uważa, że jest za chudy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, ze watek o 4-latkach, ale mam 3 chlopakow i wszyscy to drobnica w wadze, byli sprawdzani na wszystkie sposoby i wsio ok, takze jestem spokojna, sumienie mam czyste, po prostu taka ich uroda po rodzinie meza. najmlodszy ma 1,5 roku 10500g i 84cm, sredni 5lat i 4 miechy 16500g i 118cm, a najstarszy ma 7 i pol wazy 21100g i 126cm. nasza wiekowa pani pediatra jak i endokrynolog i gastroenterolog mowia, ze sa zdrowi, wyniki maja super, ruchliwi, maja apetyt, wiec nie mam sie co martwic. wiec sie nie martwie. kazdy z nich mi powtarzal, ze lepiej jak sa szczupli niz grubi. mam nadzieje, ze cie pocieszylam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moje 3 latka i 3 miesiące, po 96 cm wzrostu i jedna 13 kg druga 15 kg.
Żrą jak opętane :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój najstarszy obecnie 4,5 latek na bilansie w lutym miał 99,5cm i 15,75 :) Teraz nie wiem ile waży i mierzy ale jak byliśmy na wczasach to nikt nie dawał mu tyle :P 3-letnie dziewczynki były o pół głowy wyższe od niego :P W przedszkolu jest chyba najniższy z chłopców a dziewczynek chyba też tylko kilka niższych od niego.
Je wszystko, w zależności od humoru raz więcej raz mniej, ale z łyżeczką za nim nie ganiam :P sam się upomina jak jest głodny :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja 4 latka 100cm i 15 kg, wyniki idealne, moja pediatra twierdzi, że miło się patrzy na takie szczupłe dzieci bo jest ich coraz mniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój synek ma 103 cm i waży 16,1 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pinezka,mój miał dokładnie takie same wymiary na bilansie 4-latka.
Pocieszyłyście mnie dziewczyny,dzięki,widzę że nie jesteśmy sami,nam też mało kto daje 4 lata,a teraz są mega upały tu gdzie mieszkamy a in wtedy już wogóle je bardzo malutko i szybko gubi wagę,do niedawna cieszyłam się do dobijał do 16,w tej chwili 15,3 a jest nadal gorąco i jeszcze trochę choruje.Martwię się jaki będzie sierpień i kiedy nadrobi utraconą wagę.
Noi fajnie że Wasze dzieci jedzą chętnie,mój okropny niejadek,trzeba pilnować,sto razy pytać,zgadywać co będzie jadł i wymyślać dania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
104 cm i 15,6 kg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka na bilansie 4 latka miała 109 cm i 17,5 kg natomiast teraz jako 6 latka 20 kg przy wzroście 124 cm i trochę mnie zmartwiło,że tak urosła a słabo na wadze przybrała.
Porobiłam badania w tym na pasożyty,usg brzucha i wszystko ok.
Pediatra powiedziała,że martwić się trzeba gdy dziecko nie rośnie natomiast gdy rośnie a zwłaszcza szybko to waga nie będzie tak szybko przyrastała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia ale ona chyba nie jest drobna,więc czym się tu martwić?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aniu jest - wręcz chuda... inaczej bym nie robiła badań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No może przy tym wzroście...bo jak patrzę na wagę to wydaje mi się dużo przy naszym 15,5.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pinezka,ile Twoja córcia ma dokładnie teraz,bo widzę że chyba mamy takie same dzieci,mój jest z końca stycznia.Czy tez masz z nią problemy z jedzeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała ma 4,5 roku prawie i 110 cm a waga 17 kg


image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja coreczka ma 3 latka i 4 miesiace. Wzrost 96 cm, a waga prawie 13 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek na bilansie 4 latka miał 112,5 cm i ważył 21 kg. Obecnie ma skończone 5 lat, 120,5cm i waży 24 kg. Jest największy z rówieśników (wygląda raczej na 6-7 latka)

W jego grupie przedszkolnej zdarzają się chłopcy o głowę niżsi i drobniejsi. Nie ma co się martwić, jeżeli Twój synek jest drobny a nie ma objawów niedożywienia czy wyniszczenia na skutek ew. choroby. Zrób mu badania krwi i zobaczysz co i jak.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 4 latka 100 cm i 14,5 wagi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja 4 lata 16 kg 107 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to jest powod do szczęscia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas podobnie synek 4 lata i 3 miesiące ma 102 cm i 14.5 kg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko roczne miało 12 kilo, teraz syn 4 latka ma 21 kilo i jest chudy jak patyk ma 112 CM. Ale żeby 4latki miały po 12 kilo to coś tu jest nie tak jak dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Roczne dziecko 12 kilo? Strasznie je spasłaś kobieto!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie naj... moja przebija bo skończyła 4 lata ma 100 cm i nie całe 12 kg :P ja jestem już załamana tą jej wagą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córka 4 latka wzrost 116cm i 18,5kg. Jest raczej drobnej kości szczypiorkiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.a jak teraz z córeczka ? Bo ja mam teraz taki problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje bliźniaki wcześniaki 4 lata i 8 miesięcy i 103 cm i 13,5 kg.
Mam doła i co mam zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj syn ma 4latka 5m wzrost 98 waga 14 kg i też się martwię wzrostem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Corka 3 lata 22kg 110 wzrost.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
O matko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu chyba już nadawaga się kłania,warto zwrócić na to uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córa na bilansie 4latka, majac 4lata 1m miala 109cm i 18kg. W przedszkolu są mniejsze i wieksze dzieci....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka 4 lata i 7 miesięcy, 119cm wzrostu i 22,5kg. Podobnie jak autorka, zawsze martwiłam się jej wagą i wzrostem, ale w drugą stronę. Martwię się zwłaszcza wzrostem bo dla dziewczyny może to być problem. Ale wszyscy w rodzinie mojej i męża są wysocy. Co do wagi to nigdy nie była z tych szczuplejszych ale u nas tak wszystkie dzieci w obu rodzinach do około 3-4 roku życia. Teraz przez ostatnie pół roku urosła ok 4cm a nic nie przytyła, wygląda bardzo dobrze przy swoim wzroście. Numer buta 31;) ale już stópka nie rośnie tak szybko;)

Każde dziecko rozwija się we własnym tempie i trzeba patrzeć też na rodziców. Jeśli wyniki ma dobre (morfologia, tarczyca) i je normalnie to nie ma co panikować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak Marta tylko 22,5 kg przy 119 cm wzrostu jest ok.,ale 22 kg przy 110 cm wzrostu u dziecka 3 lata to ewidentna nadwaga.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
22 kg to ma mój obecnie 5 letni synek, ale on ma prawie 130 cm wzrostu i jest zdecydowanie wyższy od"średniej" swoich rówieśników :) Chudy i długi, tak już ma...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie czym wy karmicie te dzieci? Yo jest powod do dumy ze w tym wieku ma 22 kg????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko też ma 4,6m wzrost 100 waga 14,5.też się martwię nie wiem co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Zuzia w marcu kończy 4 latka i ma 90cm i 11.9kg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corka 4lata i 6 mc mierzy 106 waży 16 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córcia 4 latka i 3m. 106cm i zaledwie 12,5kg wagi, jest b. drobniutka. Lekarz z powodu częstych chorób wysyłał nas do różnych specjalistów m.in leżałyśmy 4 dni na diagnostyce niskiej masy w szpitalu wojewódzkim, córa przebadana od góry do dołu i taki jej urok (dodam że okropny niejadek, nawet kanapek z nutellą nie chce, czas nad posiłkiem jaki spędza to 1h, nie odczuwa głodu). Najgorzej że ja w domu córę dopilnuje, aby śniadanie obiad i kolacja były zjedzone całe, ale wiem że w przedszkolu się z nią nie szczypią, jest 15 min. -20 min na posiłek i koniec, nikt nad nią nie siedzi, nie pilnuje, więc Wiem, że pewnie nic nie je, albo skubnie jak wróbelek:( No ale co zrobić między dziećmi też musi być.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Xzy nie masz czym sie martwic. Na forum zamiast sie wspierac to kazda dogryza na kazdy temat jaki by sie nie rzuciło. Moja corka rocznik w 2002 waga urodzeniowa 4100 bilans 2latka 22kg w zerowce ok30 jak sie nie myle a teraz ma 14 lat 160cm wzrostu i jakies 55kg wiec przestańcie dyskutowac o jakiejs nadwadze! Nadwaga moze byc w 4 5 klasie bo do tegp czasu dziecko moze sie sporo wyciagnac!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Poczytaj może trochę na temat nadwagi u dzieci i "wyciągania "komórek tłuszczowych ,które nie giną.Moje dziecko waga urodzeniowa 4300 ,w wieku 6 lat 22 kg przy wzroście ponad 120 cm.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Re nie wiem czy masz rację chodz nie będę się kłócić. Fajnie 1970 ze masz córkę o odpowiedniej wadze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Proszę sie tu pode mnie nie podszywać ;p
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ktos uzywa mojego nicka. Bardzo mi jest przykro. Proszę o nie zwracanie uwagi na jakies głupie komentarze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
1970 używa twojego Nicka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge gdzies to zgłosić? Czy musze sie zalogowac? Boże jak mozna robić takie świństwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Po ip i tak widać ,chyba tu nie ma wyłączności na nicki,może być kilka Miśiek,Ań i tak rozróżnisz po ip.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to wszystko wporzadku. Wiadomo kiedy piszę ja a kiedy inna miśka. Pierwszy raz takie cos mnie spotkało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
A mi nie pierwszy. Ja tu byłam wcześniej w tym wątku (pisałam o swoim synku), a potem Ty sie pojawiłaś jako Miśka i jeszcze ktoś (jakiś 1970?). Masakra. Innych nie możecie sobie wpisać jak w danej rozmowie jest już nick zajęty? Potem ja dostaje opieprz, że na kogoś jakiś bzdur napisałam, już miałam takie jazdy chociaż to nie byłam ja. Nie podszywajcie sie pod innych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i znów sie zaczyna. Znów podszywa sie pod moj nick proszę cie daj spokój chcesz porozmawiać to prosze ale wymyśl sobie swoj nick
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie, ja tu byłam pierwsza, więc to Ty sie podszywasz...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra i tak każdy wie która jest prawdziwa miśka wiec daj juz spokoj idz na inne forum lub zamilcz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jestem tu od dawna i dobrze mi tu.

Nie możesz mi zabronić :)))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jak dobrze ci z tym to dalej podszywaj sie pod kogos kogo nie znasz. Brawo! Gdybyś byla tu od dawna to mialabys swoj nick a nie cudzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Od długiego czasu tu jestem i wybrałam właśnie ten nick, bo nigdzie nie spotkałam sie w rozmowach żeby ktoś sie tak podpisywał. Więc ja zaczęłam i tak zostało.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestań sie pograzac. Ja uzywam tego nicku juz bardzo długo wiec skoncz ten cyrk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nigdy nie widziałam.

Nie wylewaj tu swoich żali, bo to nie na temat ;P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to skoncz juz! Re miałaś chyba racje to 1970 podszywa sie podemnie. Trudno.

Ciekawe czy byloby ci milo jak ktoś by sie za ciebie podawał......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Więc sie nie irytuj, każdy może coś napisać i podpisać się Miśka.

Ja nie będę teraz w dziesiątkach wątków tłumaczyć, że zmieniam nick. Za dużo zachodu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
To obie bedziemy miały taki sam jak tak bardzo ci na tym zalezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Zależy, bo z niektórymi osobami z forum wymieniamy maile prywatne. Oni wiedzą, że na tym forum w różnych rozmowach można mnie znaleźć pod tym nickiem. Więc nie zdziw sie jak ktoś zapyta Cię o jakis konkret o którym nie będziesz miała pojęcia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda i tak wyjdzie na jaw. I tyle w temacie 1970
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pewnie.

PS - nigdy na tym forum nie podpisałam sie "1970" (nie mój rocznik). To trzecia "Miśka" i może nie ostatnia...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz innych problemow czlowieku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Moja 4 lata i 4 miesiące 14.5 kg i 100 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj syn ma 4,5 roku 100 cm i 13,2 kg chyba też mu zrobię badania bo strasznie mnie to martwi. Niby duzo jje a nie tyje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie zrobiła Pani badania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja 114 cm i 19 kg;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O matko... moja 6 latka ma 116 i 18 kg, chyba za drobna,za chuda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Córcia 3 lata i 10 miesięcy waży 18 kg.wzrost 102cm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corcia 4 lata 6mc wzrost 107 cm 16,5 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Synek 108 cm i 19kg jak mial niewiele ponad 4 lata. Caly czas rosl a waga stala w miejscu. Dopiero teraz wazy 21 kg.wzrost 116 cm Ma skonczone 5 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córeczka ma 3,5 wazy 17 kilo i ma 106 cm wzrostu. Moim zdaniem to normalna waga chociaz ma duza stope bo 28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek ma 3,5 roku ,wysoki 115cm i 22kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syn 3 lata 2 miesiące. 106 cm, 26kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córka 4 latka skoczyła w lutym wzrost 98 i waga 15 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

do góry