Widok

Drzwi wewnętrzne

Witam,jakie drzwi wewnętrzne polecacie-posiadacie-chwalicie sobie ?gdzie najlepiej kupować? prosze o jak najwiecej informacji w w/w temacie.
Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Portę i polecam - jak wejdziesz na ich stronę, to zobaczysz katalog i sklepy, gdzie można kupić ich wyroby. Mają spory wybór wzorów i kolorów. Jeśli chodzi o obsługę, to jestem zadowolona - a kupowałam drzwi na dwa razy i korzystałam z dwóch innych sklepów (za drugim razem znalazłam bliżej domu). Jedyny minus był taki, że musiałam czekać na wyprodukowanie i montaż prawie 6 tygodni. Część drzwi mam 2 lata, pozostałe rok i wyglądają jak nowe. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam DRE. Cena taka sama jak porta i inne tego typy, a są ciężkie, solidniejsze i bardzo ładnie wyglądają.

Polecam firme A jeden na grunwaldzkiej. Tam właśnie zamawialismy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłem firmy Pol-skone mam je dopiero 1 mc ale jak narazie super...Dowiedziałem sie takze iz na Porte jest wiele reklamacji..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam drzwi od firmy Voster. Ich wykonanie jest naprawdę dobre. Drzwi świetnie wyglądają. Moim zdaniem wpasują się doskonale w różne style. Pracują bez zarzutu. Cena to naprawdę jest konkurencyjna, byłam mile zaskoczona, że za tak dobrą cenę udało mi sie kupić takie drzwi, dlatego jeszcze raz polecę firmę Voster.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (26 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

do góry