Widok

Duża ilość os :(

Banino Ogród Temat dostępny też na forum:
Czy w Waszych ogródkach w tym roku też jest wyjątkowo dużo os?
Macie jakieś sprawdzone metody na ich odstraszenie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a u mnie pojawily sie krety. dwa na dzialce, jeden w kiblu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
no rzeczywiście, ale o tej porze roku raczej by sie człowiek wątku o sr*jących bocianach które już przyleciały spodziewał niż o osach :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmm, może Cię zaskoczę, ale ja już w poniedziałek widziałam gromadkę pszczół aktywnie urzędujących w krokusach przed moim domem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmutowane pewnie jakieś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może miały na sobie kożuchy ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry